Sto vam se gadi?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 20 Oct 2009, 16:41

John_Ryder wrote:
elrania wrote:
John_Ryder wrote:lazanje,poriluk,mahune,musaka,špagete
:heart: :lol:
šta je moguće da ne voliš lazanje,to inače svi vole :lol:
krivo si shvatio, ja volim sve od navedenog :D
al bez mesa :lol:

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 20 Oct 2009, 17:17

Sponzoruse.
Puno,punoooooo vise postujem prostitutke nego njih...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 15 Aug 2010, 05:56

sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
:supz: :supz:

User avatar
Jandra
Posts: 991
Joined: 15 Mar 2009, 19:22
Location: Na stolici

Re: Sto vam se gadi?

Post by Jandra » 15 Aug 2010, 10:19

Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Hm... reci da je privremena ozljeda il neš...
BTW kak se to dogodilo?

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Sto vam se gadi?

Post by filmofil » 15 Aug 2010, 13:48

i meni je prirodna reakcija na nekog u kolicima sažaljenje, naravno da ne govorim 'ej žao mi je što si u kolicima i ne možeš hodat kao ja', i znam da mu je teško zbog toga i dao bi sve da mogu pomoći ikako

kod takvog invalida je najvažnija psiha i kako se on nosi sa svim tim, ako čovjek ne prihvati da NIJE jednak više to je najgore za pojedinca, a i ljude oko njega
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Sto vam se gadi?

Post by Bub » 15 Aug 2010, 16:09

Ima stvari koje mi se gade, ali te stvari su minorne u usporedbi s pedofilijom, sve bi ih :skrujufakju:

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Sto vam se gadi?

Post by DrugsBunny » 15 Aug 2010, 17:07

Gade mi se primitivni idioti koji se tuku vikendima i sličan ljudski šljam.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 15 Aug 2010, 18:42

Jandra wrote:
Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Hm... reci da je privremena ozljeda il neš...
BTW kak se to dogodilo?

cerebralna paraliza

@ - filmophil - kužim ja tebe al opet...recimo ja sam čitav život u kolicima i meni je to normalno ko tebi hodat, mislim druga stvar da me zgazio auto ili šta već , onda bi i sam bio depresivan itd... - mislim vjerovatno je da ljudi koji hodaju odmah zamisle kako bi njima bilo kad me vide i odma cirkus nastane.... al mislim da bi to trebalo počet lomit , tj takva razmišljanja
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Sto vam se gadi?

Post by john_constantine » 15 Aug 2010, 19:10

DrugsBunny wrote:Gade mi se primitivni idioti koji se tuku vikendima i sličan ljudski šljam.
+ ljudi koji u Zagorju pjevaju dalmatinske pjesme u 23 sata navečer. :facepalm:

Wheel Smith - mah, to je stvar osobe. Ja ne vidim zašto bi trebalo nekoga žaliti, bilo u kolicima ili nekoga s downovim sindromom. Ljudi kao i svi drugi, imaju svoje potrebe, zabavu, i sve. To zato što su u kolicima, ne znači da ne mogu igrati belu i slično. A to što neki invalidi imaju neke želje koje ne mogu ostvariti (vožnja auta), i onda padaju u depresiju do kraja života radi takve banalne sitnice, to je već druga priča...

ma kod prvog susreta za jednim u kolicima za forumaškog okupljanja, samo sam ga pitao tijekom šetnje treba li pomoć. Rekao je da ne treba i to je to. Ostalo sve normalno. To što on želi biti defektolog, a ne zna izgovoriti pravilno rečenicu pred mnom, to je druga stvar. :lol: I na kraju mi je bio odbojan ne zato što je u kolicima, nego zato što sam mu dao kolekciju horor filmova (80 - te, 90 - te i slično), a on mi se poslije žali kako je malo pregledao i ništa mu ne valja. On bi novije horore. :toimonster:

i oni mogu igrati u društvu playstation 2 ili raditi gluposti, ali karakter osobe bilo u kolicima ili zdravim nogama, to je druga stvar. Pitaš jedanput pristojno treba li pomoć, ali ništa na silu.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 15 Aug 2010, 19:46

john_constantine wrote:
DrugsBunny wrote:Gade mi se primitivni idioti koji se tuku vikendima i sličan ljudski šljam.
+ ljudi koji u Zagorju pjevaju dalmatinske pjesme u 23 sata navečer. :facepalm:

Wheel Smith - mah, to je stvar osobe. Ja ne vidim zašto bi trebalo nekoga žaliti, bilo u kolicima ili nekoga s downovim sindromom. Ljudi kao i svi drugi, imaju svoje potrebe, zabavu, i sve. To zato što su u kolicima, ne znači da ne mogu igrati belu i slično. A to što neki invalidi imaju neke želje koje ne mogu ostvariti (vožnja auta), i onda padaju u depresiju do kraja života radi takve banalne sitnice, to je već druga priča...

ma kod prvog susreta za jednim u kolicima za forumaškog okupljanja, samo sam ga pitao tijekom šetnje treba li pomoć. Rekao je da ne treba i to je to. Ostalo sve normalno. To što on želi biti defektolog, a ne zna izgovoriti pravilno rečenicu pred mnom, to je druga stvar. :lol: I na kraju mi je bio odbojan ne zato što je u kolicima, nego zato što sam mu dao kolekciju horor filmova (80 - te, 90 - te i slično), a on mi se poslije žali kako je malo pregledao i ništa mu ne valja. On bi novije horore. :toimonster:



i oni mogu igrati u društvu playstation 2 ili raditi gluposti, ali karakter osobe bilo u kolicima ili zdravim nogama, to je druga stvar. Pitaš jedanput pristojno treba li pomoć, ali ništa na silu.

Kuzimo se... ima stvarno depresivnih ljudi - a ovo za horore - bas je lik fail :mrgreen:
:supz: :supz:

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Sto vam se gadi?

Post by Andrej » 15 Aug 2010, 21:41

Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Iskreno...nikad nisam sažaljevao ljude u kolicima. Postoji par dobrih razloga.
Nisi ti ništa gori ili bolji od mene. Nisi ti ništa nesposobniji ili sposobniji od mene.
Ti i ja se samo razlikujemo po ličnim osećanjima koje držimo u sebi i tu je kraj.
Ja sam samo besan što živimo u licemernom svetu, u kojem se otvaraju azili za kučiće i mačiće, a deca spavaju na ulici.
Ja sam samo besan što se prave prilazne rampe za bicikliste, a ljudi u kolicima moraju izigravati akrobate.
Besan sam jer živim u ulici preko puta doma za slepu decu, a semafor nije zvučno obeležen.
Nisi ti žrtva diskriminacije već žrtva ljudskog idiotluka, prostakluka i sebičnosti.
A devojke....e tu grešiš stari. Cure su danas suviše sebične da bi provodile vreme sa tobom zbog sažaljenja.
Postoji neki drugi razlog, bio ga Ti svestan ili ne.
Znam da je meni lako srati kad nisam na tvojem mestu, ali drži se care - svemu u inat.
We're all mad here...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 15 Aug 2010, 21:56

Andrej wrote:
Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Iskreno...nikad nisam sažaljevao ljude u kolicima. Postoji par dobrih razloga.
Nisi ti ništa gori ili bolji od mene. Nisi ti ništa nesposobniji ili sposobniji od mene.
Ti i ja se samo razlikujemo po ličnim osećanjima koje držimo u sebi i tu je kraj.
Ja sam samo besan što živimo u licemernom svetu, u kojem se otvaraju azili za kučiće i mačiće, a deca spavaju na ulici.
Ja sam samo besan što se prave prilazne rampe za bicikliste, a ljudi u kolicima moraju izigravati akrobate.
Besan sam jer živim u ulici preko puta doma za slepu decu, a semafor nije zvučno obeležen.
Nisi ti žrtva diskriminacije već žrtva ljudskog idiotluka, prostakluka i sebičnosti.
A devojke....e tu grešiš stari. Cure su danas suviše sebične da bi provodile vreme sa tobom zbog sažaljenja.
Postoji neki drugi razlog, bio ga Ti svestan ili ne.
Znam da je meni lako srati kad nisam na tvojem mestu, ali drži se care - svemu u inat.

a vjerovatno vecina misle da bi im to bio teret... cuo sam jednom neki razgovor dvaju cura o meni - i kao kaze jedna: bas je zgodan steta da je u kolicima - stvar je u tome da vecina nece sansu pružit nego se svi drže neke linearnosti....
:supz: :supz:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Sto vam se gadi?

Post by Scarface » 15 Aug 2010, 22:06

Ja ću bit iskren i reć da ne bi moga bit s curom u kolicima. Čudni su životni putevi, i ljubav je nešto drugo, ali čisto ovako- ne mogu. Fala Bogu pa ima i ljudi koji su duhovno bogatiji, ali to san ja, i to kažen bez pardona i bez ikakvih uvredljivih namjera.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Sto vam se gadi?

Post by Andrej » 15 Aug 2010, 22:24

Ghostface wrote:Ja ću bit iskren i reć da ne bi moga bit s curom u kolicima. Čudni su životni putevi, i ljubav je nešto drugo, ali čisto ovako- ne mogu. Fala Bogu pa ima i ljudi koji su duhovno bogatiji, ali to san ja, i to kažen bez pardona i bez ikakvih uvredljivih namjera.
Ma nikad ne reci nikad. Ja sam ceo život jurio sisate, guzate, plavuše, namontirane i napucane kao sponzoruše.
Jebiga, i onda jedan dan doživiš da ti njihovo društvo smeta i kako posle seksa kreneš namerno da zevaš, gledaš upadljivo na sat i govoriš kako bi morao negde da ideš. A onda dođe trenutak kad pukneš i bez pardona kažeš - Ajde napolje.
Dođe vreme kad se zasitiš svega i dao bi bulju za normalnu, sasvim običnu i inteligentno-zabavnu osobu pored sebe. I boli te kurac da li ima velike naočare, bubuljice po licu ili bilo šta drugo van šablona. I ne pričaj Ghost - "duhovno bogatiji"...
Ti si makar brutalno iskren, a takvi ljudu su najteži, ali i najtrajniji prijatelji.

@Wheel Smith
E moj care, šta sam ja sve čuo o sebi....
I šta misliš da si izgubio? Pa ništa! Nisi ti niti jedini niti poslednji koji je po današnjim standardima nekome teret.
Pa meni je devojka posle 8 godina i 4 godine zajedničkog života rekla - vidi, ti nemaš neku budućnost, radiš rizičan posao i opet nemaš neke pare! Ha ha! Ludilo! :supz:
Sad imam sve čemu je ona težila - pare, pare, pare..., a ja sam najsrećniji na svetu što je na vreme pokazala pravo lice i otišla. :supz:
We're all mad here...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 15 Aug 2010, 22:49

Ghostface wrote:Ja ću bit iskren i reć da ne bi moga bit s curom u kolicima. Čudni su životni putevi, i ljubav je nešto drugo, ali čisto ovako- ne mogu. Fala Bogu pa ima i ljudi koji su duhovno bogatiji, ali to san ja, i to kažen bez pardona i bez ikakvih uvredljivih namjera.

pa takav treba bit a ne neko pretvaranje
:supz: :supz:

Post Reply