stranice za skidanje filmova

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Dec 2006, 20:19

počni koristiti onda emule ( i ja ga namjeravam koristiti, imam ga u zadnjem broju BUG - a radi par filmova) . Ako se bude tko javio na projectudb u vezi za filmom, javiti ću ti se. :wink:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 25 Dec 2006, 21:38

Constantine morat ces me nauciti da koristim emule-ako ti nece predstavljati problem!


+Jel neko gledao skoro Extreme Prejudice (1987)??? Ja sam ga gledao prije 100 godina i onda mi je djelovao kao super film, mnogo me podsjecao na "Divlju hordu", ne radnjom, vec svojom prljavstinom i super odradjenom akcijom! Jel neko skoro gledao??

pain_of_salvation
Posts: 225
Joined: 13 Dec 2006, 22:37
Location: Selo

Post by pain_of_salvation » 25 Dec 2006, 21:41

horrorfan wrote:za skidanje filmova mi se cini da limewire najbolji...jer je najbrzi..al su rezultati poprlično slabi... zato probaj shareazu il tak nes....a torrent ti je uvijek problem jer cesto ima premalo seedova :(
svi navedeni lošiji od eMulea ;)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Dec 2006, 21:51

undying wrote:Constantine morat ces me nauciti da koristim emule-ako ti nece predstavljati problem!


+Jel neko gledao skoro Extreme Prejudice (1987)??? Ja sam ga gledao prije 100 godina i onda mi je djelovao kao super film, mnogo me podsjecao na "Divlju hordu", ne radnjom, vec svojom prljavstinom i super odradjenom akcijom! Jel neko skoro gledao??
He, najprije i ja moram naučiti. :oops: Pa, poirot i pain the salvation kažu da nije zajebano, pa onda ne bi trebalo biti problema.

A film sam gledao kao klinac, slabo se sjećam. Puno mi je draža Divlja horda. :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 29 Dec 2006, 14:44

undying wrote:Constantine morat ces me nauciti da koristim emule-ako ti nece predstavljati problem!


+Jel neko gledao skoro Extreme Prejudice (1987)??? Ja sam ga gledao prije 100 godina i onda mi je djelovao kao super film, mnogo me podsjecao na "Divlju hordu", ne radnjom, vec svojom prljavstinom i super odradjenom akcijom! Jel neko skoro gledao??
ja sam gledao prije nekih mjesec dva...da podsjeća malo na Divlju Hordu, ali Horda ja ipak bolja

Post Reply