Motherfucking holidays!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 25 Dec 2006, 18:34

Sve najbolje ljudi!

@FilmTV: zakon wallpaper 8)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Dec 2006, 21:08

Image

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Pristojan bozic...

Post by Evil Xander » 25 Dec 2006, 23:52

Sve najbolje ljudi!

Jucer je bilo malo problematicno u pogledu kolicine alkohola, al danas se sve razbistrilo jednim kratkim 25 minutnim uronom u jadran. :)

Temperatura mora: 12,8 C @ 33,5 metra, 15 C na povrsini
Temperatura zraka: 9 C @ bura (tj. u moru je toplo :))

Zubi pocinju cvokotati oko 20-te minute, do tada jos kako tako ide. Vidljivost oko 3 m, malo je scary kad izgubis frenda jer ga ne vidis posto je cak 5 m dalje, mozes se samo nadati da je u onom smjeru u kojem je perajao i da mu se nije nis dogodilo. Otherwise he'll be a young stiff (doslovce, s tom temperaturom mora). Vrijedi i vice versa, da mi nesto od opreme zakaze, nije bas ugodan feeling kad znam da me ne vidi niti zna tocno gdje sam. Recimo psiholoski horror, open water bez morskih pasa. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 26 Dec 2006, 00:45

Ma nema do urona...ja uvijek dan pred Novu odem do Zlarina i brćnem se na brzinu (da krv prokola), ali ne idem ispod 10m nikako (podvodni ribolov na dah) bacim kojih pola sata (max) tamo amo (ako što naleti dobro ako ništa a jebiš ga).
Obotnica je moj plijen, a ako se tako ne i uvati ništa onda nastavim panulom....uz ladno pivce. :P :P 8)
Nadam se da neće biti bure, jerbo onda ništa od kupanja samo pivica, kajić, ja i moj prijo i panula.. :)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 26 Dec 2006, 02:31

lol, e ne bi u 12. mjesecu pomislio na kupanje, a kamoli još bio neko vrijeme (2otak minuta) u vodi. svaka čast ljudi.. :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 26 Dec 2006, 02:42

Zato mi je :heart: ka u lava :supz: :prayer:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 26 Dec 2006, 09:46

Wendigo wrote:lol, e ne bi u 12. mjesecu pomislio na kupanje, a kamoli još bio neko vrijeme (2otak minuta) u vodi. svaka čast ljudi.. :lol:
Nije problem u moru, more mozes zamisliti kao veeeeliki spremnik mlake vode (u usporedbi s temperaturom zraka barem) koji se sporo hladi, pa je suprotno svemu, jos upotrebljivo u prosincu i sijecnju, oko veljace/ozujka je najhladnije.

Problem je izaci, a jucer je jos derala bura on top of everything, plus sto sam isao roniti ilegalno, tj. dosao sam do centra, nije radio, pa sam svejedno odlucio zaroniti. Da je centar radio, osim sto bi bio legalan, imao bi svlacionicu i topli tus na raspolaganju, a to kicks ass nakon ronjenja. Followed with caj s rumom. :)

Ako nadjem tko ce mi bocu napunit zrakom danas, odoh ja opet. :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

Post Reply