najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 23 Apr 2009, 10:05

hmm.. gluposti..
pa ustvari nikada nisam "divljao" ili nešto slično u pijanom stanju. ja sam dobročudni pijanac. :lol: :lol:
jednio sam hiperaktivan, uber brbljav i glasan, glupiram se i sve mi je smiješno. :lol:

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 23 Apr 2009, 12:10

Gonzo :prayer: car!
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 23 Apr 2009, 13:24

Wendigo wrote:hmm.. gluposti..
pa ustvari nikada nisam "divljao" ili nešto slično u pijanom stanju. ja sam dobročudni pijanac. :lol: :lol:
jednio sam hiperaktivan, uber brbljav i glasan, glupiram se i sve mi je smiješno. :lol:
potpis

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 23 Apr 2009, 13:41

e da, neznam dali se ovo računa pod "glupost"...
naime, prije cca 4 godine sam pijan pao u rupu. :mrgreen:
vraćao sam se iz močvare sa frendovima, svi mortus pijani, i negdje izmđu močvare i NSB-a je bila rupa duboka 2 metra (nešto se kopalo za struju, plin, whatever..) preko koje je bila postavljena široka daska za prolaz. ja sam zadnji teturao i vjerojatno sam blejao u nebo, i odjednom sam osjetio udarac u potiljak i leđa i skužio da ležim u rupi, lol... srećom nisam ništa slomio/razbio samo sam imao šljive po leđima tjedan dana. :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Apr 2009, 14:26

Šta da kažen, opija san se 2 puta u životu iz čistog bezveze, i ništa. Inače, smatran sve ljude koje vole pit slabićima, lako je napit se i radit svakakva sranja (ili recimo barit ženke) i onda to pričat kasnije ka budala, i onda svi svakom govore kako je to ludo, prejebeno i šta ja znan. U svojoj ekipi, koja je prilično i pijana i napušena zato itekako odskačen, al i znan dobro o čemu pričan.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 23 Apr 2009, 14:32

Ghostface wrote: itekako odskačen.
To si sam zakljucio ili ti je netko rekao?
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 23 Apr 2009, 14:33

GreenHornet wrote:sto bi tek freddy ovdje pisao,steta sto ga vise nema... :cry:
Kako nema, pa otvorio je topic :lol: :lol:


Inače, baš sam razmišljala da bi bilo fino sakupit sve fotke ljudi iz ekipe u stanju pošarane face tijekom spavanja :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Apr 2009, 14:34

GreenHornet wrote:
Ghostface wrote: itekako odskačen.
To si sam zakljucio ili ti je netko rekao?


Zaključi sam, pametnjakoviću.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 23 Apr 2009, 14:49

Ghostface wrote:Šta da kažen, opija san se 2 puta u životu iz čistog bezveze, i ništa. Inače, smatran sve ljude koje vole pit slabićima, lako je napit se i radit svakakva sranja (ili recimo barit ženke) i onda to pričat kasnije ka budala, i onda svi svakom govore kako je to ludo, prejebeno i šta ja znan. U svojoj ekipi, koja je prilično i pijana i napušena zato itekako odskačen, al i znan dobro o čemu pričan.
necu sad bas skroz rec slabicima, ali da, slazem se poprilicno s ovim.
ok mi je skroz popit pivu, dve, koliko god, al mi se lagano gadi scenarij okupljanja za vikend, svatko nosi svoje litre vina i udri.
i onda slusanja prica iduci tjedan od tih ljudi koliko su puta i gdje povracali, kaj su kome sta radili... wow.
ili pak slusanja da sta je sa mnom, iscudavanja zas necu pit, sta izigravam.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 23 Apr 2009, 14:56

elrania wrote:
Ghostface wrote:Šta da kažen, opija san se 2 puta u životu iz čistog bezveze, i ništa. Inače, smatran sve ljude koje vole pit slabićima, lako je napit se i radit svakakva sranja (ili recimo barit ženke) i onda to pričat kasnije ka budala, i onda svi svakom govore kako je to ludo, prejebeno i šta ja znan. U svojoj ekipi, koja je prilično i pijana i napušena zato itekako odskačen, al i znan dobro o čemu pričan.
necu sad bas skroz rec slabicima, ali da, slazem se poprilicno s ovim.
ok mi je skroz popit pivu, dve, koliko god, al mi se lagano gadi scenarij okupljanja za vikend, svatko nosi svoje litre vina i udri.
i onda slusanja prica iduci tjedan od tih ljudi koliko su puta i gdje povracali, kaj su kome sta radili... wow.
ili pak slusanja da sta je sa mnom, iscudavanja zas necu pit, sta izigravam.
Svi se mi slažemo s nabrojanim, osobno su mi alkoholičari najodvratnija vrsta ljudi. Ali pravi alkoholičari.
A to da netko s veseljem prepričava svoju sramotu s opijanjem prošlog tjedan ovisi o zrelosti te osobe. Ne rade to svi. I ne spadaju svi u isti koš.

Ako recimo nekome treba malo cuge da krene barit (inače ima tremu) - brate mili, zašto ne :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 23 Apr 2009, 15:06

Asfodel wrote:
elrania wrote:
Ghostface wrote:Šta da kažen, opija san se 2 puta u životu iz čistog bezveze, i ništa. Inače, smatran sve ljude koje vole pit slabićima, lako je napit se i radit svakakva sranja (ili recimo barit ženke) i onda to pričat kasnije ka budala, i onda svi svakom govore kako je to ludo, prejebeno i šta ja znan. U svojoj ekipi, koja je prilično i pijana i napušena zato itekako odskačen, al i znan dobro o čemu pričan.
necu sad bas skroz rec slabicima, ali da, slazem se poprilicno s ovim.
ok mi je skroz popit pivu, dve, koliko god, al mi se lagano gadi scenarij okupljanja za vikend, svatko nosi svoje litre vina i udri.
i onda slusanja prica iduci tjedan od tih ljudi koliko su puta i gdje povracali, kaj su kome sta radili... wow.
ili pak slusanja da sta je sa mnom, iscudavanja zas necu pit, sta izigravam.
Svi se mi slažemo s nabrojanim, osobno su mi alkoholičari najodvratnija vrsta ljudi. Ali pravi alkoholičari.
A to da netko s veseljem prepričava svoju sramotu s opijanjem prošlog tjedan ovisi o zrelosti te osobe. Ne rade to svi. I ne spadaju svi u isti koš.

Ako recimo nekome treba malo cuge da krene barit (inače ima tremu) - brate mili, zašto ne :lol:
potpis. fakat je blesavo trpati u isti koš - alkoholičare, nezrele (u stvari, nisu bitne godne) balavce koji si previše toga dopuštaju i jel.. normalne ljude koji popiju časicu dvije, tri kada vikendom izađu van i zajebavaju se u granicama dobrog ukusa i pristojnosti...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 23 Apr 2009, 15:14

pa neka samo oni rade sto zele; ako nekoga uveseljava pit, ok. ali opcenito, i kod alkoholicara i ovak normalno, odbojno mi je koliko se osoba 'spusti' u tom stanju, a tu sam si i sama primjer.
najvise sam uzivala vani bez alkohola i u svakom mi je trenutku bilo dobro, iako mi je bilo zabavno sa, ali eto, ljepse mi je bit sama sa sobom, nego da mi nesto dodatno daje dobro raspolozenje.
a tu je jos plus sto se sljedeci dan osjecam ok, a ne ko da mi je tijelo pregazeno i intoksicirano.
ak mi se nes radi, radit cu to pila ja ili ne.

al ajd, svakom svoje.


@wendigo: pa jesam rekla da mi je skroz ok popit dva-tri pica i bit u granicama dobrog ukusa?

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 23 Apr 2009, 15:21

Wendigo wrote:e da, neznam dali se ovo računa pod "glupost"...
naime, prije cca 4 godine sam pijan pao u rupu. :mrgreen:
vraćao sam se iz močvare sa frendovima, svi mortus pijani, i negdje izmđu močvare i NSB-a je bila rupa duboka 2 metra (nešto se kopalo za struju, plin, whatever..) preko koje je bila postavljena široka daska za prolaz. ja sam zadnji teturao i vjerojatno sam blejao u nebo, i odjednom sam osjetio udarac u potiljak i leđa i skužio da ležim u rupi, lol... srećom nisam ništa slomio/razbio samo sam imao šljive po leđima tjedan dana. :lol:
ja sam pak prije neznam ni sam kolko godina opal u šaht,samo kaj je stvar u tome kaj nisam bil pijan,da sam bil barem bi ima izgovor,al ovak......

a o svojim stvarima koje sam napravil dok sam bil pijan neči ni pričat,ima svakakvih gluposti :)
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 23 Apr 2009, 15:25

elrania wrote:pa neka samo oni rade sto zele; ako nekoga uveseljava pit, ok. ali opcenito, i kod alkoholicara i ovak normalno, odbojno mi je koliko se osoba 'spusti' u tom stanju, a tu sam si i sama primjer.
najvise sam uzivala vani bez alkohola i u svakom mi je trenutku bilo dobro, iako mi je bilo zabavno sa, ali eto, ljepse mi je bit sama sa sobom, nego da mi nesto dodatno daje dobro raspolozenje.
a tu je jos plus sto se sljedeci dan osjecam ok, a ne ko da mi je tijelo pregazeno i intoksicirano.
ak mi se nes radi, radit cu to pila ja ili ne.

al ajd, svakom svoje.


@wendigo: pa jesam rekla da mi je skroz ok popit dva-tri pica i bit u granicama dobrog ukusa?
jesi (znam tvoj drinking habbit iz prve ruke :D ), nisam ja niš direktno na tebe mislio. i baš to kako kažeš - "svakom svoje".
Last edited by Wendigo on 23 Apr 2009, 15:29, edited 2 times in total.

User avatar
goonies
Posts: 361
Joined: 15 Mar 2009, 15:42

Post by goonies » 23 Apr 2009, 15:27

odlicno,zbilja ima svakakvih prica
„This Is It“

Post Reply