najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Post by Alastorus » 20 Nov 2011, 22:57

Bilo je previše takvih momenata, ali bih rekao da je neotkopčavanje šlica na boogaloo-u tijekom pišanja bilo epic + pad niz sve stepenice u istoj večeri bio vrhunac xD ili buđenje u Sziget-u xD
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
borntodie
Posts: 136
Joined: 03 Oct 2010, 22:36

Re: najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Post by borntodie » 22 Nov 2011, 21:29

U nedostatku mineralne i soka, natocio u parku kraj rijeke Kupe puno casu vode iz plicaka i pomjesao sa 3-4 vrste vine iz boca koje smo sakupili okolo po parku jer je nase vino nekako ishlpapilo prebrzo :)

Došlo mi je da se testiram na 50 bolestina sljedece posljepodne (jutro i podne sam prespavao)
Sometimes i wanna kill, sometimes i wanna cry , sometimes i wanna destroy , sometimes i wanna die.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Post by Wendigo » 23 Nov 2011, 13:13

lol, gemišt s punoglavcima. :D

User avatar
borntodie
Posts: 136
Joined: 03 Oct 2010, 22:36

Re: najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Post by borntodie » 23 Nov 2011, 18:23

Neželim ni mislit što je unutra moglo bit, možda i koji rimski novcic, hahaha.
Sometimes i wanna kill, sometimes i wanna cry , sometimes i wanna destroy , sometimes i wanna die.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: najvece gluposti koje ste napravili u pijanom stanju?

Post by sandi » 17 Feb 2012, 01:58

SpoilerShow
UVOD-uglavnom, u Požegi je biskup alfa i omega...tip je privatizirao za kunu najatraktivnije nekretnine u najužem centru grada!!Ima svoje igrače u gradskoj skupštini pa radi što ga volja-dakle požeški biskup je više mafijaš nego svećenik, ljudi ga mrze ali nitko nema muda ništa reći javno protiv njega...
Cura i ja se nafliskali svega i svačega i pri povratku kući onako pogano se ispišali na glavna vrata katedrale,po onom svetom tepihu i kvakama presvetim, s tim da je katedrala u samom centru kraj pješačke zone i svih ostalih birtija i događanja...sutra sam samo molio boga da ne osvanu fotografije nemilog događaja na gradskom web portalu... :zubifale:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

Post Reply