Novi Jack Trbosjek

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 17 Dec 2006, 23:18

Zombiemachine wrote:Nisam na to mislio. Trebao je znat da će "moralni narod" reagirati s negodovanjem.
A seru govna, u publici ekipa kao Charlotte Church koja se praktički live jebe u klubovima sada kada može legano lokat i Sacha Baron Cohen koji je sa Boratom dosegao visinu uvrede koju Stoneova fora ne može dosegnuti ni da se potrudi.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 17 Dec 2006, 23:55

FilmTV wrote:
Zombiemachine wrote:Nisam na to mislio. Trebao je znat da će "moralni narod" reagirati s negodovanjem.
A seru govna, u publici ekipa kao Charlotte Church koja se praktički live jebe u klubovima sada kada može legano lokat i Sacha Baron Cohen koji je sa Boratom dosegao visinu uvrede koju Stoneova fora ne može dosegnuti ni da se potrudi.
Upravo. Zato sam i stavio "moralno" pod navodnike. Seronje.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Dec 2006, 14:03

DETEKTIVI koji tragaju za ubojicom engleskih prostitutki, uhitili su jutros 37-godišnjeg muškarca kojeg sumnjiče za svih pet ubojstava, javlja CNN. Izvori Sky Nesa tvrde da je riječ o Tomu Stephensu, radniku iz lokalnog supermarketa.

"Osumnjičeni je uhićen u svom domu u Trimleyu jutros oko 7:20 sati. Postoji osnovana sumnja da je upravo on počinitelj." - rekao je detektiv Stewart Gull na konferenciji za novinare.

Uhićeni 37-godišnjak se trenutno nalazi u pritvoru u Suffolku te će tijekom dana biti podvrgnut ispitivanju. Njegov identitet policija službeno drži u tajnosti, iako su mnogi uvjereni da je riječ upravo o Stephensu.

Dan prije Stephens je dao intervju "Sunday Mirroru" rekavši kako ga je policija ispitivala četiri puta, te kako zbog nedostatka alibija očekuje da će biti uhićen. Tijekom intervjua je inzistirao tome da je nedužan.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=335184

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Dec 2006, 19:57


Post Reply