Kako se osjecate @ the moment? :o)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Inferno » 24 Jun 2017, 21:09

vruće, znojno i katastrofa

danas sam promijenio 3 majice

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Inferno » 28 Jun 2017, 22:22

odlično, danas sam iz trećeg pokušaja uspio položiti jedan težak ispit :D

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by copycat » 04 Jul 2017, 12:57

Inferno wrote:vruće, znojno i katastrofa

danas sam promijenio 3 majice
Nemoj zaboraviti pit vode, dehidirat češ :shock:

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Inferno » 04 Jul 2017, 19:31

copycat wrote:
Inferno wrote:vruće, znojno i katastrofa

danas sam promijenio 3 majice
Nemoj zaboraviti pit vode, dehidirat češ :shock:
već jesam više puta, bio mi je jezik jako bijel :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by john_constantine » 05 Jul 2017, 22:03

Kao da sam izašao iz noćne more. Mislim da je tri mjeseca prešlo od prekida i hvala Bogu na tome. Prekjučer sam se našao s bivšom na kavi. U sat vremena je pričala o sestri, šogoru, rođacima. Niti me pitala kako sam, prekidala me dok govorim, i kad bi govorio, primila bi mobitel u ruke i u ekran. Onda me osuđivala na kraju, našpotala i na kraju sam joj četvrti bivši koji je kriv u vezi.
A ja? Friška figa iza leđa na rastanku dok mi je kazala da se čujemo i vidimo. Delete, ban svaki kontakt. U pet godina veze sam više znao o njezinom bivšemu, njezinoj sestri i šogoru i njihovoj vezi, braku i životu nego nju samu. Mislio sam ostati joj prijatelj jer mi ju je bilo žao, ali ne isplati se. Bye, bye. Idem dalje, takav sam kakav jesam. Uživam u životu, ne vodim tuđe brige, i kako je njezina mama rekla, psihički sam poremećen jer volim gledati filmove o zombijima. Joj, da samo zna da sam bio s 26 godina maskiran kao zombi u javnosti. Najbolje ikad u mom životu. Plašio sam ljude i bio toliko pijan da sam hodao kao zombi. D
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Inferno » 05 Jul 2017, 22:36

Jao šta se sekiraš oko te butre kad vidiš da je katastrofa i toksična osoba. Bježi od takvih, kakav god da jesi možeš naći bolju od nje sigurno. Ali nemoj se ništa forsirati oko njih, uživaj u životu i jebe ti se. :D

I maskiraj se u zombija pa joj navrati jednom staru preplašit :rock:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by john_constantine » 06 Jul 2017, 06:39

Ma sad mi je smiješno kad se smislim. Ionako dobro kažu, vrijeme liječi rane. Bitno da sam tek poslije kave sve shvatio. Kao da sam stao na ludi kamen.
Michel puši karu.

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Annabel_Lee » 06 Jul 2017, 07:24

john_constantine wrote:i kako je njezina mama rekla, psihički sam poremećen jer volim gledati filmove o zombijima.
E kad tako nešto čujem, ne bude mi dobro. :facepalm:

Ma znaš i sam da će sve biti ok i da će doći neka koja nema ništa protiv zombija. :D
(Samo šteta 5 godina... :( )

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by john_constantine » 06 Jul 2017, 10:03

Annabel Lee: Zapravo dvije. Bila je jako dugo nezaposlena i to razdoblje je bilo super. Ali čim se zaposlila, promijenila je karakter. Postala je, kako inferno kaže, toksična osoba. Ali nema veze, sad sam izašao jači i svjestan sebe.
Nije mi više potreba tražiti dalje. I dalje ono želim osobu s kojom bi dijelio svoj život i kolekciju, ali dotle ću sam uživati i dalje.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by copycat » 06 Jul 2017, 11:09

Inferno wrote:
copycat wrote:
Inferno wrote:vruće, znojno i katastrofa

danas sam promijenio 3 majice
Nemoj zaboraviti pit vode, dehidirat češ :shock:
već jesam više puta, bio mi je jezik jako bijel :lol:
Bijeli jezik nije nužno vezan za dehidraciju nužno, prije s drugim stvarima, ali ako te brine, idi Dr.

Ako se BAŠ jako znojiš popiješ one sokove (sa elektrolitima) koje rehidriraju tijelo nakon što izgubiš puno tekućine ili nakon vježbanja.

Čak mislim da preko ljeta ti je dobro raditi "vitaminsku vodu" onon gdje krške limuna i limen staviš u litru vode pa ostaviš da ostoji u frižderu 6+ sati i vrlo je osvježavajući. I samo natankavaš vode kada popiješ. Znat češ kada je vrijeme za promjenu limuna i slično.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by john_constantine » 06 Jul 2017, 12:53

He, izgleda da nešto ne valja s forumom. Nestao post od copycat i moj :D

Pročitao sam tvoj post i potvrdila si ono što sam znao. Ljudi se mijenjaju samo ako žele. Ja sam se isto promijenio i tek zadnjih par godina se smatram boljom osobom.
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by olio » 06 Jul 2017, 22:24

copycat wrote:
Inferno wrote: već jesam više puta, bio mi je jezik jako bijel :lol:
Bijeli jezik nije nužno vezan za dehidraciju nužno, prije s drugim stvarima, ali ako te brine, idi Dr.

Ako se BAŠ jako znojiš popiješ one sokove (sa elektrolitima) koje rehidriraju tijelo nakon što izgubiš puno tekućine ili nakon vježbanja.

Čak mislim da preko ljeta ti je dobro raditi "vitaminsku vodu" onon gdje krške limuna i limen staviš u litru vode pa ostaviš da ostoji u frižderu 6+ sati i vrlo je osvježavajući. I samo natankavaš vode kada popiješ. Znat češ kada je vrijeme za promjenu limuna i slično.
Istina...elektroliti. Bolje od same vode ako se bas toliko znojis.

Voda samo prolazi kroz tijelo u tom slucaju i nista ne koristi ispijanje jos vode. Zato pica sa elektrolitima, vise se zadrzi i rehidrira

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by john_constantine » 06 Jul 2017, 23:06

Dobar savjet. Moram i ja početi. U skladištu je koma. Poslije 11 sati od sparine se više ne mogu koncetrirati i pijem vode, ali sam samo bolje žedan. Bar srećom da ove godine naručuju dosta kanistra.
Za one u pogonu, puno im je gore. Vani 32, unutra 42 stupnjeva.
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Inferno » 07 Jul 2017, 01:06

copycat wrote:
Bijeli jezik nije nužno vezan za dehidraciju nužno, prije s drugim stvarima, ali ako te brine, idi Dr.

Ako se BAŠ jako znojiš popiješ one sokove (sa elektrolitima) koje rehidriraju tijelo nakon što izgubiš puno tekućine ili nakon vježbanja.

Čak mislim da preko ljeta ti je dobro raditi "vitaminsku vodu" onon gdje krške limuna i limen staviš u litru vode pa ostaviš da ostoji u frižderu 6+ sati i vrlo je osvježavajući. I samo natankavaš vode kada popiješ. Znat češ kada je vrijeme za promjenu limuna i slično.
Hvala na savjetu :)
nezz meni je prijateljica s medicinskog rekla da je bijeli jezik samo zbog dehidracije
ma kod mene je problem što se fokusiram na nešto doslovno satima i apsolutno zaboravim da sam žedan ili gladan, a valjda po genetici se jako puno znojim pa :x a tjekom vejžbe se još više iznojim ali sjetim se nakon nje hidrirat pa je valjda problem samo u vlastitom nemaru i lijenosti

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Kako se osjecate @ the moment? :o)

Post by Michel » 07 Jul 2017, 05:06

Vidim sve isto na forumu. To e to :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply