el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 19:31

Djuro21 wrote:a sumnjam da ovdje ima klasificiranih ljudi
gdje bi dosli kad bi oko problema trazili pomoc samo od tih kvalificiranih ljudi.
otvorio je topic, jer ocekuje da mi nesto kazemo pa pretpostavljam da mu nesto znaci, ako ga netko od nas saslusa i da savjet.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Sep 2008, 19:54

hm, ovo baš nije normalno... i stvarno bi se trebalo nešto učiniti, da se ne ponovi opet stotine slučajeva koje stalno viđamo u novinama...

A koliko si dobar s ocem? Možda je stvar u njegovoj povezanosti s tobom, ono, ti ćeš živjeti s djevojkom, a on već sam ima problema (s obzirom na alkoholizam, pošto se ljudi opijaju radi nekog problema) i onda to smatra još jednim opterećenjem.
Michel puši karu.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 09 Sep 2008, 21:26

mozda je cjelo vrjeme u njemu nesto kuhalo a nije mogo reci, jel mozes uopce porazgovarati sa njim? jel mozda imao kakve operacije, jer npr ljudi se dosta izmjene nakon vecih operacija, tako i moj stari, nakon sto je operirao srce i dobio 3 bypassa , on je isti, ali opet ko da hoce nesto reci ali nemoze, vjerovatno je nesto dozivio sto nikad necemo saznat u obitelji, i dosta je sada naporan ali ne na takav nacin.


btw sto se tice egzorcizma :P to nije nista posebno niti neka sveta moc koju su "daroviti" nasljedili, ljudi su jednostavno proucavali bjelu magiju, zapoceli od "Golden Dawn, by Israel Rekai" do neznam cega sve nema, ali tako da to svaki covjek moze s ti da se fokusira ili neznam sta, tako da je to jednostavna bjela magija a neka neka "svetost" na koju sad jos prosiruje medije za razne svecenike :D
"Six strings to cover fear..."

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 21:37

Cannibalist wrote: btw sto se tice egzorcizma :P to nije nista posebno niti neka sveta moc koju su "daroviti" nasljedili, ljudi su jednostavno proucavali bjelu magiju, zapoceli od "Golden Dawn, by Israel Rekai" do neznam cega sve nema, ali tako da to svaki covjek moze s ti da se fokusira ili neznam sta, tako da je to jednostavna bjela magija a neka neka "svetost" na koju sad jos prosiruje medije za razne svecenike :D
ne bih takvo nesto nazivala nicim posebnim, jer zvuci ko da se moze svaki laik sa ceste iskazati u tome bez problema.
ali stoji da svaka osoba koja to zeli moze nauciti baratati takvim sposobnostima, mada nece uvijek biti svi jednako jaki na tom podrucju. za bilo kakvo prakticiranje "magije" treba praksa i volja.
no, bijela magija je cista energija koja se npr. moze pronaci i u obicnim i iskrenim molitvama vijernika, samo sto oni nisu svjesni toga da je koriste, a jos su k tome uceni da je magija "zlo". zato svecenici "egzorcisti" i jesu pojam katolicne crkve, jer se krije nesto sto bi svakom vijerniku trebalo biti dostupno.
dok s druge strane crna magija moze biti i svaka negativna misao i zelja upucivana prema pojedincu i njom moze upravljati netko bez jasnog znanja da je koristi. nije sve samo opcepoznati mumbo jumbo s preparatima, ritualima... sve je tako jednostavno :lol:

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 09 Sep 2008, 22:30

imao je operacije, heh ,perisao je nos iz luksuza cak 2 puta i nije uspeo plasticnom hirurgijom nesto da ga sredi, i perisao je usi ,da mu smanje slepe ,sta li ja znam ...
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 09 Sep 2008, 23:13

elrania wrote:
Cannibalist wrote: btw sto se tice egzorcizma :P to nije nista posebno niti neka sveta moc koju su "daroviti" nasljedili, ljudi su jednostavno proucavali bjelu magiju, zapoceli od "Golden Dawn, by Israel Rekai" do neznam cega sve nema, ali tako da to svaki covjek moze s ti da se fokusira ili neznam sta, tako da je to jednostavna bjela magija a neka neka "svetost" na koju sad jos prosiruje medije za razne svecenike :D
ne bih takvo nesto nazivala nicim posebnim, jer zvuci ko da se moze svaki laik sa ceste iskazati u tome bez problema.
ali stoji da svaka osoba koja to zeli moze nauciti baratati takvim sposobnostima, mada nece uvijek biti svi jednako jaki na tom podrucju. za bilo kakvo prakticiranje "magije" treba praksa i volja.
no, bijela magija je cista energija koja se npr. moze pronaci i u obicnim i iskrenim molitvama vijernika, samo sto oni nisu svjesni toga da je koriste, a jos su k tome uceni da je magija "zlo". zato svecenici "egzorcisti" i jesu pojam katolicne crkve, jer se krije nesto sto bi svakom vijerniku trebalo biti dostupno.
dok s druge strane crna magija moze biti i svaka negativna misao i zelja upucivana prema pojedincu i njom moze upravljati netko bez jasnog znanja da je koristi. nije sve samo opcepoznati mumbo jumbo s preparatima, ritualima... sve je tako jednostavno :lol:

mislim da smo u istom misljenju o tome :D

a @horkolerbus; a nist onda, jer tak nes se desi na vecim operacijama di je covjek u klinickoj smrti pa ga poslje ozive
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 10 Sep 2008, 00:46

Jel bio u ratu (PTSP) ili jel ta cura ima nesto posebno sto on mrzi (druga nacionalnost, religija, rasa medjuobiteljeske svadje)

Ps i moj stari je sve cesce nadrkan bez razloga, no hvala bogu nije doslo tako daleko

rado bi ti pomogao ali neznam kako
Image

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

hej

Post by Duh » 10 Sep 2008, 02:03

ja sam evo novi ovdje. nešto mi je govorilo neka se registriram kako bi mogao postati i nakon toga -gle čuda- prvo što sam otvorio je tema koja mi je jaaaako poznata. kad sam pročitao tvoj post odmah sam vidio da je tvoj stari isti kao moj. jedina je razlika što moj nema oružje jer se boji da u afektu nebi što napravio. moj je isto s drugima dobar i svi za njega kažu da je duša od čovjeka, ali doma se pretvara u zvijer. nezna si sam uzeti ni čašu soka- stara trči, svima nalazi mane i stalno podjebava, što god napravio napraviš loše... najgore je to što te zna ipa tako zna i gdje si najtanji i onda tamo ubode. samo je on u pravu. svijet se vrti oko njega.. ne pije več 20 godina tako da alkohol nema veze s tim. takvi su ljudi jednostavno smeće. tašti su i isfrustrirani i onda se iskaljuju na svojim najmilijima. ja sam sad sjeban pa moram ležat doma, a to znači da nema micanja kad se zakuha- ti dobro znaš kako mi je. svaki dan samo čekam kad ču poluditi. s takvima nema razgovora. jedino je rješenje otići. i ja sam posumljao u magiju jer je nemoguće da je neko takav a da mu nije nešto. jedino što me on naučio je tući se(hvala bogu da sam pametniji pa to nikad ne prakticiram) i piti(to volim kadkad ali pazim da nje često). eto. moj ti je savjet da se ako možeš makneš. tako ćeš sačuvati sebe od raznih bolesti uzrokovanih stresom a rak je na prvom mjestu nakon bolesti srca. makni se i ne riskiraj sebe nizašto jer on će nastaviti dok sve ne uništi. a dok ti ljudi krepaju za sve oko njih je već kasno. to su uništavači. ti ljudi su pravi monstrumi a ne tamo neki demoni.
da su savjeti korisni nebi se djelili besplatno. ja ti samo toliko pišem da znaš da nisi sam. želim ti puno snage da to izdržiš i da čim manje misliš na njega. ne dozvoli da ti uđe u misli jer je cijena previsoka.
kako bi ameri rekli-drži se tamo unutra.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 10 Sep 2008, 12:09

Egzorcizam i magija?
Ajme, govoriš velike gluposti.
Čovjek ima neke psihičke probleme koji ga tjeraju na takvo ponašanje.
Ako policija ne mari za takve stvari, nitko ti nije u stanju pomoći.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

hehe

Post by Duh » 10 Sep 2008, 12:15

meni je čudno što na ovom siteu rijetko ko vjeruje u magiju.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 10 Sep 2008, 14:25

Gosp. wrote:Egzorcizam i magija?
Ajme, govoriš velike gluposti.
Čovjek ima neke psihičke probleme koji ga tjeraju na takvo ponašanje.
Ako policija ne mari za takve stvari, nitko ti nije u stanju pomoći.
trebas imati mnogo toga duhovnog da bi poverovao u dobro i lose,ti zivis u jako jako daljem kraju od mene,kod mene je jako jako pristupljena vlaska magija,....dosta ljudi je ovde ubilo coveka i posle toga reklo niceg se ne secam,dosta ljudi je izvrsilo samoubistvo a pri tom su vozili jako skupe aute imali normalnu porodicu jako razvijen posao i ostalo, cak i da si neki vernik a predpostavljam da nisi ,crkva ima jako puno knjiga o exorcismu i to nije redak slucaj pogotovo u Vatikanu ,ako si katolik razumeces,ja sam pravoslavac,moja vera je kao kod Rusa,Grka.... , i dalje tvrdim da postoji veliki slucaj koji mrzi svoju decu,ali ne toliko da dodje do toga da ih ubije kao bedno kuce na ulici,mozda je on lud,mozda je on poremecen,da je tako ne bi pricao drugim prijateljima meni je sin dobar meni je sin super,a kada dodje na moje oci on vadi pistolj
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2008, 14:39

horkolerbus wrote:
Gosp. wrote:Egzorcizam i magija?
Ajme, govoriš velike gluposti.
Čovjek ima neke psihičke probleme koji ga tjeraju na takvo ponašanje.
Ako policija ne mari za takve stvari, nitko ti nije u stanju pomoći.
trebas imati mnogo toga duhovnog da bi poverovao u dobro i lose,ti zivis u jako jako daljem kraju od mene,kod mene je jako jako pristupljena vlaska magija,....dosta ljudi je ovde ubilo coveka i posle toga reklo niceg se ne secam,dosta ljudi je izvrsilo samoubistvo a pri tom su vozili jako skupe aute imali normalnu porodicu jako razvijen posao i ostalo, cak i da si neki vernik a predpostavljam da nisi ,crkva ima jako puno knjiga o exorcismu i to nije redak slucaj pogotovo u Vatikanu ,ako si katolik razumeces,ja sam pravoslavac,moja vera je kao kod Rusa,Grka.... , i dalje tvrdim da postoji veliki slucaj koji mrzi svoju decu,ali ne toliko da dodje do toga da ih ubije kao bedno kuce na ulici,mozda je on lud,mozda je on poremecen,da je tako ne bi pricao drugim prijateljima meni je sin dobar meni je sin super,a kada dodje na moje oci on vadi pistolj
zao mi je radi tvoje situacije..ali ovo gore nema bas nikakve veze sa magijom niti icim slicnim..to je do psihe tog covijeka..

a ovo crveno necu ni komentirat, to ima svuda u svijet i za to je najmanje magija kriva...nije uopce vazno kakav auto vozis, di zivis ili koliko love imas, sve je do pojedinca...a ovo da se ubojice ne sjecaju stvari ima objasnjeno u hrpi dokumentaraca dostupnih na netu..sve je u mozgu ne magiji..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 10 Sep 2008, 14:49

horkolerbus wrote:
Gosp. wrote:Egzorcizam i magija?
Ajme, govoriš velike gluposti.
Čovjek ima neke psihičke probleme koji ga tjeraju na takvo ponašanje.
Ako policija ne mari za takve stvari, nitko ti nije u stanju pomoći.
trebas imati mnogo toga duhovnog da bi poverovao u dobro i lose,ti zivis u jako jako daljem kraju od mene,kod mene je jako jako pristupljena vlaska magija,....dosta ljudi je ovde ubilo coveka i posle toga reklo niceg se ne secam,dosta ljudi je izvrsilo samoubistvo a pri tom su vozili jako skupe aute imali normalnu porodicu jako razvijen posao i ostalo, cak i da si neki vernik a predpostavljam da nisi ,crkva ima jako puno knjiga o exorcismu i to nije redak slucaj pogotovo u Vatikanu ,ako si katolik razumeces,ja sam pravoslavac,moja vera je kao kod Rusa,Grka.... , i dalje tvrdim da postoji veliki slucaj koji mrzi svoju decu,ali ne toliko da dodje do toga da ih ubije kao bedno kuce na ulici,mozda je on lud,mozda je on poremecen,da je tako ne bi pricao drugim prijateljima meni je sin dobar meni je sin super,a kada dodje na moje oci on vadi pistolj
Problem kulture.
Tradicija vas čini nesposobnima za racionalno razmišljanje pa zbog toga i dalje vjerujete u opsjednuča te tako objašnjavate sve loše što se dogodi u vašoj okolici. To je normalno i u mnogim djelovima Hrvatske pa i svijeta.
Najlakše je okriviti više sile za loše stvari.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 10 Sep 2008, 15:57

e bas to , cim se desi nesto sto je teze objasniti vecina ljudi odma se oslanja na nadnaravno, jbga takvi su ljudi jos od starih vjekova i to se nikad nece izmjeniti zato jer ih se vecina boji saznati istinu :D
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 10 Sep 2008, 16:33

Recite sta ocete ali ja vjerujem u magiju i Exorcizam,

Jer ako vjerujete u Boga, vjerujete i u vraga

Sta bi bio bog das nema vraga?

Oni su kao JIN_YANG (ili kako se vec pise)
Image

Post Reply