el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: hehe

Post by maddjuro » 10 Sep 2008, 22:00

Duh wrote:znam znam- i ja sam lud za knjigama. kod bavljenja magije treba ipak biti pažljiv jer je sve u ravnoteži i nije dobro ako se remeti. to je dobro znati , ali koristiti samo u krajnoj nuždi. tako sam ja pobijedio opaku bolest iako sam bio več otpisan. morao sam posegnuti :lol:
you don't need magic when you got a battleth
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 10 Sep 2008, 23:47

Užasno je da ovakvih situacija na svitu uopće ima. Ja osobno neman nikakav savjet kojim ti mogu pomoć, samo ti želin sriću da se to šta prije smiri i riješi. Moran priznat da san prilično šokiran ovim topicon, toliko da san mislija da je ovo neka zajebancija. Lipo je šta ljudi daju savjete i pokušavaju pomoć, to znači da nade još uvik ima.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Re: hmm

Post by Gosp. » 11 Sep 2008, 01:45

Duh wrote:zazivanje kakvo se prikazuje i prodaje pod magiju je malo teatralna verzija. čovjek treba shvatiti da mo svi jedno i stalno smo međusobno u kontatu. tako smo svi u velikom lancu kojim se možemo uvijek poslužiti- tj. njegovom snagom. ja sam instiktivno shvatio kako se mogu tom silom- ako oćeš- koristiti. nije to niš komplicirano. potrebno je tek malo jaće iskoristiti mentalnu snagu na način koji treba svatko otkriti za sebe. s time svako može koristiti snagu univerzuma za što god ga je volja. nemojte sad to shvatiti opet toliko jednostavno- ali nije ni tako teško. i ne grmi nit ne sjeva- nit se ne pretvara u žabu. to je jedna realnost koja će za neke zauvijek biti nedostupna.
Prestanite se pozivati na smislenost univerzuma.
Silom se trudimo zamaskirati kaotičnost pričama o sudbini i višim silama.
Ti braniš pojam magije, a ovdje govoriš o samokontroli i intelektualnom osvještenju što nikakve veze nema sa magijom.
Magija i ezoteričnost nadilaze čovjeka i to je njihova bit.
Možda ti tumačiš te pojmove drugačije, ali ja se držim opče prihvatljive definicije.
Jer ako je mijenjamo, telepatija/telekineza itd. ulaze u sferu magije, što nikako nije točno.
Duh wrote:tako sam ja pobijedio opaku bolest iako sam bio več otpisan. morao sam posegnuti :lol:
Ja se uvijek dobro nasmijem kada netko počne pisati ovakve stvari.
Doista me zanima koju si to opaku bolest pobijedio.
Možda preporučim tu tehniku poznaniku koji ima rak.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

HEJ

Post by Duh » 11 Sep 2008, 11:14

ja imam osteosarkom i po liječnicima sam trebao umrijeti negdje u 3 mjesecu 2008 godine- znači prije pol godine. ali pobijedio sam ga i sad mi ne vide više ništa na pretragama s tim da je to liječnicima pomalo i čudno. nakon kemoterapija ja sam npr u roku od sat dva dizao leukocite za 1.0-što im je isto bilo čudno te su mislili da nisu dobro izmjerili prvi put- ali to sam nastavio raditi i dalje. tu sam si bolest sam dozvao i sam izliječio, a imam puno i drugih slučajeva koje ne želin nabrajati. nije pošteno da optužuješ jer ja inače ne izmišljam i ne lažem- koliko to god ljudima bilo čudno za shvatiti.
da iskusiš samo dio onog što sam ja s time iskusio govorio bi drugačije. svi mi smislimo da je magija nešto primitivno ali nije ako je gledaš na naćin kako je ja gledam. inaće- nisam vjernik- da nebi pomješao da vjerujem u gluposti.
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Duh
Posts: 11
Joined: 10 Sep 2008, 01:12
Contact:

hm

Post by Duh » 11 Sep 2008, 11:25

ako ne shvaćaš što želim reći ne komentiraj. ja samo govorim iz iskustva. nisam čovjek koji govori da bi se svidio ili hvalio- samo iskustvo. akad u nešto nisam siguran ja ću šutit dok se ne uvjerim što je to- ma šta bilo. ne zaključujem površno i ne lažem- pogotovo što se toga tiče. tvoja verzija svijeta je možda drugačija, tako i pojam magije. nije to ništa nadnaravno a niti neobjašnjivo- ako shvaćaš. ne želim sad ulazit u rasprave jer je to kao da popu govorim da nema boga.
peace
WWW.freewebs.com/kovacdamjan

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 11 Sep 2008, 12:05

I ozdravio si koristeči magiju i rituale?
Kod pobjeđivanja raka veliku ulogu igra čovjekova psihička stabilnost i želja da bolest pobijedi.
Ukolko osoba psihički propadne, kemoterapija može biti prilično nekorisna pa čak i kontraproduktivna.
Ja tvoj slučaj objašnjavam na veoma jednostavan način. Uvjerio si sebe da pomoću određenih sila možeš i pobijeđuješ bolest od koje si navodno bolovao.
Slične stvari se događaju i prilikom posjete nekim religijskim institucijama itd.
Nema u tome ničega magičnog ili mističnog.
Ja se pridržavam nekih standardnih definicija ezoterije i nadnaravnog tako da bih te molio da mi objasniš kako ti to doživljavaš. Jer primjer popa-ateista nije zadovoljavajuč u ovom slučaju. Riječ je očito o jezičnoj barijeri (barem ti to tako predstavljaš).
Inače, ukoliko nije riječ o jezičnoj barijeri, zanima me zašto svi veliki okultisti itd. nikada nisu omogučili sami sebi da se uzdignu na razinu nadčovjeka ili boga? Zašto niti jedan ljubitelj magije nije omogučio sebi život na Pantovčaku?
Ili su možda svi političari u, slikovito govoreči, paktu sa višim silama pa to skrivaju? Zašto skrivaju?
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 11 Sep 2008, 13:22

i ja bi se nastavio s vama druziti u ovom zanimljivom razgovoru, ali vise necu nis komentirati jer je sad ovaj topic otisao malo dalje mada njegovo ime ima veze sa ovim, ali rjec je bila o decku koji ima problema u obitelji, necemo sad o ovome :P
dakle on je samo pomislio na nesto takvo da li je moguce, rekli smo svoje, a nemoramo sad pametovat ko zna i osjeca vise sto se tice nadnaravnosti :P
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Post by Inferno » 25 Jul 2023, 18:00

Ja mislim da su tu jednog dečka na forumu opsjeli nekakvi demoni pa sad svuda vidi nekakve kite ili teorije zavjere

Post Reply