el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

el ima neko iskustva sa exorcismom ili crnom magijom...?

Post by horkolerbus » 09 Sep 2008, 09:13

zapravo radi se sto sam ja jako dobar sin nije da se hvalim ali slusao sam mog oca stalno jedino mu se ne svidja moja devojka ali ja cu ziveti sa njom ne on,,i poslednjih godinu dana on je poceo jako cudno da se ponasa da mrzi sve redom koji su mu pomogli jer je bio tezak alkoholicar,prezirao ih je napadao ,sve do pre nekoliko veceri kada me je napao bez veze navodno zbog devojke udario me par puta ,normalno nisam hteo na oca da dignem ruku i to mu nije bilo dosta uzeo je pistolj i krenuo na mene repertirao ga i da nije bilo majke da ga uhvati za ruke ne bih stigao da pobegnem,sutradan na poslu sve normalno sa ljudima sve normalno samo kada dodje kuci ,on mrzi mene majku,bez razloga.... to nije normalno da vadi pistolj na rodjenog sina zbog devojke.... nemam pojma sta da radim,policiju ne zanimaju problemi kucni ovde u mom kraju,predlazu da se stisa i tako dalje,,,,,ja mislim da nesto ima njemu je krv kljucala iz ociju koliko je besan bio
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 09 Sep 2008, 09:34

alkohol?
This is the Zodiac speaking.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 09 Sep 2008, 11:00

bio je mortus alkoholicar jedno 7 godina,izlecio se ne pije preko 10 godina ,ni kapljicu alkohola ali zivci su mu otisli ,nemoguce da su otisli da na rodjeno dete repertiras pistolj
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 11:36

ne bih bas isla do te granice da se u ovom slucaju uvodi pojam egzorcizma i crne magije, al nemam nikakvog prakticnog iskustva s tim stvarima tako da tu ne mogu previse spekulirati.
ali npr. mogu rec ovo, moze biti da je covjek u odredenom trenutku svog zivota i neke psihicke, duhovne i emotivne ranjivosti zapao pod ekstremnu otvorenost na vanjske utjecaje i protocnost raznih energija koje sada u njemu kulminiraju.
neki ce takvo nesto automatski povezati s dominacijom stranog entiteta nad covjekom (ne u njemu, nego jel ti nesto ko parazit u auri) koji se "hrani" njime upravo tom negativnoscu te ga i sve vise potice da bude takav.
kazes da se to javlja samo kad je s tobom i majkom... kakav je prema njoj? isti ko prema tebi? =/

nazalost, ne znam nikoga tko je prolazio kroz takvo nesto da ti kazem ishod, ali mogu se raspitati malo o tvom slucaju da vidim sto ce mi oni koji se bas time bave rec.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 09 Sep 2008, 15:34

nema fizickog kontakta sa majkom ,barem ne nasilja,stalno prebacuje,kuka,nalazi mane,.... trebalo bi da se leci od zivaca ali ne zeli tvrdi da je normalan
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Sharan » 09 Sep 2008, 15:40

Jebiga, brate, prva stvar svakog pacijenta je sljedeća: svaki tvrdi da je zdrav.

Što se tiče loše krvi između oca i sina, ja ti traktate mogu pisati, moja veza sa mojim ocem je završila tako što sam mu napisao da ću mu se na grob doći ispišati, a da ću mu ga i otkopati bude li me još jednom zajebavao. Stari na igli bio od '89, ne znam jel još uvijek. (moderna porodica - sad i nije više, razvedeni su mi starci od te '89)

Inače, ne vjerujem i sihre i crnu magiju i smatram da su u pitanju sprežen mozak i psihička nestabilnost kod tih stvari. Nema stvari koju lijek ne može riješiti. Ili šaka u glavu, ali ponovo, ne predlažem to sa bliskom rodbinom. Uvijek se osjećaš ko govno, koliko god bio u pravu.
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 15:47

ja bih ga posjela negdje i dosla s mamom te direktno pitala da li smatra da je to so radi u redu i zasto. objasnila zasto ja smatram da nije i kako se osjecam zbog toga i mama bi izrazila svoje misljenje. od toga krenite i vidite sto ce biti.
razgovor je svakako najjednostavnije i najpametnije rjesenje.
a ako ces ic na ovu alternativnu stranu, vasa toplina i ljubav prema njemu mogu pomoci. sto je on vise agresivan, to se vise vi odvajate i gubite povezanost s njim, te su sanse za neko zblizavanje manje. zatvarate se jedno od drugih, bojite, nepostujete...
samo je ogorman problem iskazati neki pozitivan osjecaj prema nekom takvom; sumnjam da bih ja mogla.
uglavnom, najbitnije je da vas saslusa i uvazi to sto ste rekli te da dobije dojam da ste svi tu da si zajedno pomazete.

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Sharan » 09 Sep 2008, 15:52

elrania wrote:ja bih ga posjela negdje i dosla s mamom te direktno pitala da li smatra da je to so radi u redu i zasto. objasnila zasto ja smatram da nije i kako se osjecam zbog toga i mama bi izrazila svoje misljenje. od toga krenite i vidite sto ce biti.
razgovor je svakako najjednostavnije i najpametnije rjesenje.
a ako ces ic na ovu alternativnu stranu, vasa toplina i ljubav prema njemu mogu pomoci. sto je on vise agresivan, to se vise vi odvajate i gubite povezanost s njim, te su sanse za neko zblizavanje manje. zatvarate se jedno od drugih, bojite, nepostujete...
samo je ogorman problem iskazati neki pozitivan osjecaj rema nekom takvom; sumnjam da bih ja mogla.
uglavnom, najbitnije je da vas saslusa i uvazi to sto ste rekli te da dobije dojam da ste svi tu da si zajedno pomazete.
Draga Elrania, to jako poetično i romantično zvuči, ali vjeruj - u većini slučajeva naopaki ljudi razgovor shvataju kao osudu. Ne znam, ja bi ovom majstoru preporučio da preporuči mami ako se to stanje nastavi - razvod. Nije kraj svijeta. Ništa ti neće faliti. Ako imaš ljubav majke, dovoljna je apsolutno. A možda će i razvod lika žestoko spucati u glavu, pa će doći sebi.
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 16:06

pa neka ga shvate kao osudu, ali bar su nesto pokusali.
niti u jednoj recenici ne nudim razgovor ko konacnu soluciju svega, nego kao pocetak razvijanja nekog odnosa i rjesenje za nedoumicu oko prvih reakcija i pristupa. po cemu bi takvo nesto trebalo biti etiketirano romanticnim i poeticnim, ako je u pitanju egzistencija obitelji?
vidim da je horkolerbusu stalo do oca i sumnjam da bi mu nesto znacilo da bubnem razvod ko pobjedonosnu konstataciju.

da sam mu ja majka, iste bih sekunde udaljila i sebe i sina od oca da vidim da se tako ponasa; nije ni moja mama takvo nesto trpila i dijete ne zasluzuje ni po cemu zivjeti uz takve roditelje, ali nista ne kosta da se barem pokusa napraviti neki kontakt, ako se ima zelju za popravljanjem sitacije i ako se vjeruje da se moze dovesti stvari na bolje.

osobno, meni je ljubav majke bila dovoljna, jer sam samo tu i dobila, te ne znam za drugo, no ne mogu rec da sam odrasla u uvjetima koje zelim za svoje dijete.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 09 Sep 2008, 18:17

Jebote,koji ste vi ljudi dio fulali u "REPETIRAO JE PIŠTOLJ NA MENE"...
Khmmm,ne želim sada biti tu neki nesmireni,al to bi mom bilo zadnje,jer 5 sekundi kasnije bi ja bio u policiji i pobrinuo se sa svim snagama koje imam da ga više nikada ne vidim,i da on ne vidi danjeg svjetla bok te.
Nije mu čovjek puko šamar il ne znam šta iz ne znam čega.REPETIRAO JE PIŠTOLJ jebem ga... :(
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 09 Sep 2008, 18:28

Da to je ozbiljno. I treba se ozbiljno riješavat.
Ne mogu zamislit što sada proživljavaš, i teško je nama odavde procijenit situaciju...ali po onom što ja vidim, Horkolerbus što ako jednog dana nedajbože to napravi tvojoj mami :shock: onda sigurno nećeš reć: on ne želi na liječenje, u toj bi situaciji bio rastrgan od razmišljanja što da si napravio više... Želim reć: neke stvari se moraju riješit i na silu (silom ga odvest na liječenje) prije nego što se dogodi nešto strašno
Naravno, nije sve na tebi. I na mami je

samo prijedlog, ni ne vidim cijelu sliku odnosa, ne poznajem vas
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 18:31

@dragonheart:
nije nitko nista fulao.
procitaj mu opet post i primjeti dio gdje spominje policiju.
otici tamo i prijaviti ga je imperativ, no valjda ima nekih razloga zasto je napisao to u vezi njih.
pa pred mjesec-dva sam citala u vijestima kak je jedan muskarac digao sacmaricu na malodobnu kcer svojih susjeda i policija uopce nije reagirala tak da me ne cudi previse, ako zbilja i prica istinu u vezi ovih u njegovom kraju.

i'm out.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 09 Sep 2008, 19:07

taj covek ne zeli da prica sa nikim,on je u pravu makar zemlja se okrenula, njegovo ponasanje za sada je ravno kao daska,mom bratu od strica je naveo razlog da je digao pistolj na mene zbog devojke,i da mu se jeb.e da li ce doci kuci ili ce ostati u njegovoj vili tj. jako lepom objektu koji je on projektovao gde se nalazi enormno stovariste,. to nema veze sa pricom ,ima veze da je on napomenuo da nece da me trpi jer ja njemu naredjujem,sto je totalna laz,ne da je laz vec to ne postoji,... svima na poslu govori da sam uzeo odmor,a ne da smo se posvadjali,on se plasi istine jer nezna sta je istina,...rekao sam devojci da se vrati u beograd kod njenih jer je bila dole na raspustu ,i objasnio joj necemo se vidjati mozda pola godine mozda godinu ako mozes cekaj me ako ne trazi drugog,jer nesmem da rizikujem stoga sto je jednom rekao ma ja cu da ubijem tebe ili nju pa se jeb.ite kako znate,...majka nece moci da prezali ako se odvojim jer svo to bogatsvo su stekli zajedno ona ga je skinula sa alkohola napravila coveka,zaradili jako puno para i on je sve ulozio u taj objekat na njegovom placu,masine isto,i ostala materijalna sredstva,rodbina ce joj se smejati,sav zivotni trud sto je radila pasce u vodu,i zasto da da to nekoj kurvi koja ce odmah da se useli kod njega koja to jedva ceka,...ja bih zapalio odmah da se pitam,ali majka ce ostati sama u kuci gde mogu ziveti 30 ,bice prazne sobe samo,a ja cu u grad u stan,a cale kod njega,jako je komplikovana situacija zbog majke
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 09 Sep 2008, 19:17

=/
zao mi je sto to moras prozivljavati...

a sto njemu smeta kod te cure? i jel to traje od kada si ti nasao curu ili od prije?
i jel tvoja mama uopce sretna s njim? :?
pa nek ode sto dalje...i ti isto. zasto si to radite...? =/
koga briga za rodbinu. moju su vlastiti roditelji ismijavali sto se rastajala, jer je po njihovom trebala ostati u braku buduci da si je to sama odabrala. bila je na cesti i nitko se nije udostojio pomoci dok sama nije spojila kraj s krajem.
i kuca se lako proda i nade se smjestaj negdje drugdje. pa koji je smisao zrtvovati sebe i svoje dostojanstvo zbog trenutacnog materijalnog dobra. ona tak i tak ima pravo na dio imovine s kojom moze raditi sto hoce.
uvijek sam za to da se stvar pokusa srediti, ako se ima razloga za to, sto se vidi iz proslih postova, a kod vas je u pitanju obitelj... no podnositi ovakvo nesto nije razumno.
Last edited by elrania on 09 Sep 2008, 19:32, edited 1 time in total.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 09 Sep 2008, 19:26

nemojte ovo shvatit kao uvredu ljudi, ali nismo mi neko ko bi trebao davati savjete s ovako nečim ozbiljnim, policija bi to trebala rješavati, a sumnjam da ovdje ima klasificiranih ljudi koji bi mogli djelit savjete u svezi ovako nečeg
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply