Djevojke i mladići...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Djevojke i mladići...

Post by Andrej » 02 Jul 2012, 19:39

Decadentor wrote:FA
SpoilerShow
Image
:mrgreen:
Ovo je Anti-FA
SpoilerShow
Image
We're all mad here...

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by Fräulein Unbekann » 02 Jul 2012, 20:01

Predobar dezodorans :heart:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by metallicat » 02 Jul 2012, 21:11

dečki, imam jedno pomalo nezrelo, glupavo pitanje za vas :lol: ; je bolje poslat nekom sms ili probat prić uživo, s tim da se ne poznajete? meni bolje djeluje sms, ovako bi s možda zbunila, zacrvenila, ne bi znala šta reć, il di bi počela i sl stvari :lol: kako god, nije mi lako, nisam to nikad napravila :P
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Djevojke i mladići...

Post by Wendigo » 02 Jul 2012, 21:15

ovisi o situaciji. ali možda za prvi put bolje sms, zbog eventualne mogućnosti blokade i gubitka teksta.
ček.. planiraš se javiti onom zauzetom? :)

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by metallicat » 02 Jul 2012, 21:19

ne, jednom drugom dečku kojeg gledam nekih cca 6-7 god. u biti ovo što si spomenuo i ovo što sam ja sad napisala je jedna velika tragikomična situacija i rekla bi da se to događa samo u filmovima, ali nekako me bilo strah napisat da možda damir ne bi pročitao, ako još ikad čita forum. inače, tako sam rado htjela to sve napisat jer stvarno nerealno, ali eto..ako ko ima želju, pm :lol: :lol:
inače, hvala na odg, i ja se slažem. tog zauzetog poznam, čak i dosta dobro s obzirom da radimo samo mjesec dana skupa..ovog ne
Image

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Djevojke i mladići...

Post by DeadDispatcher90 » 02 Jul 2012, 21:26

mislim da bi puno zrelije bilo da lice u lice, da ne spominjem simpatičnije i privlačnije. Da sam na mjestu tog tipa, ja bi radije da mi djevojka priđe lice u lice nego preko vražjeg sms-a.
Revenge solves everything

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by metallicat » 02 Jul 2012, 21:29

možda, ali ako se raočara tj ne svidim mu se, možda ne bi znao kako me lijepo otkantat pa mu bude neugodno :lol:
Image

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by Fräulein Unbekann » 02 Jul 2012, 21:31

Ma opusti se, lepa si i pametna, nema razloga da te odbije, tako to gledaj :D

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Djevojke i mladići...

Post by Wendigo » 02 Jul 2012, 21:45

DeadDispatcher90 wrote:mislim da bi puno zrelije bilo da lice u lice, da ne spominjem simpatičnije i privlačnije. Da sam na mjestu tog tipa, ja bi radije da mi djevojka priđe lice u lice nego preko vražjeg sms-a.
iz iskustva mogu reći samo pozitivne strane sms-a ili zvanja preko telefona.
imao sam situaciju kad sam frenda žicao broj od jedne cure, odmah sam je nazvao, iz vedra neba i pozvao ju na cugu i za dva dana smo bili na (uspješnom) dateu. jest da se malo šokirala, ali uspjelo je. :)

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Djevojke i mladići...

Post by DeadDispatcher90 » 02 Jul 2012, 22:04

ja ne znam, imam 0 iskustva u tome, ali kažem kako bi ja želio da djevojka postupi da sam u njegovoj situaciji
Revenge solves everything

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Djevojke i mladići...

Post by Decadentor » 02 Jul 2012, 22:17

Andrej wrote:
Decadentor wrote:FA
SpoilerShow
Image
:mrgreen:
Ovo je Anti-FA
SpoilerShow
Image
hahahahahaha zbunjeni neki dezic :lol:
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Djevojke i mladići...

Post by callac » 02 Jul 2012, 22:28

cat, ajde razmisli ovako: oba scenarija, bilo da je pozitivan ili negativan- zar ne bi bilo bolje da odmah saznaš. licem u lice nego da se duplo sramotiš? a sram će nastupiti kako god ispadne- ako te odbije, sram od odbijanja, a ako pristane, sram od susreta licem u lice. ne znam, ja dok sam na te načine "prilazila" još uvijek nije bilo mobitela pa su se pisala pisma, i sjećam se kao jučer da je bilo iščekivanje odgovora, čak sam ga i par puta srela i niš nije spominjao iako sam znala da je primio pismo. sve dok ga nisam stjerala u kut i pitala osobno, a on mi je rekao da je to svo vrijeme i čekao :wink: pokaži inisijativu na pravi način. ja mislim da to možeš i da bi ispalo simpatičnije, spontanije i sa vjerojatnijim pozitivnm ishodom. tipkanje je tako hladno i svašta si ljudi dopuste.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
skitkid
Posts: 313
Joined: 12 Feb 2012, 12:39

Re: Djevojke i mladići...

Post by skitkid » 02 Jul 2012, 22:43

stavi puno smajlića!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Djevojke i mladići...

Post by metallicat » 02 Jul 2012, 22:58

a ima neš i u tome. vidjet ću, za mene je ionako pomak ako išta napravim :mrgreen: hvala :wink:
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Djevojke i mladići...

Post by Andrej » 03 Jul 2012, 00:45

A jebi ga cat, tu valjda nema pravila. Čista kocka. Ako mu pošalješ poruku koja mu stigne s nepoznatog broja, može svašta da pomisli, a ako mu priđeš može da se zbuni i uplaši jer si ga odmah saterala u ćošak pa može u strahu da lupi nešto što ne misli. Meni je najbolja varijanta kad nekoga nazovem bez ikakog preteranog razmišljanja i planiranja šta ću reći. Ono, samo zgrabiš telefon u prolazu između frižidera i fotelje i bez ikakog plana nazoveš pa šta bude. Veoma si lepa si devojka a kapiram da ti šarma u razgovoru ne fali tako da samo ostaviš da njegova radoznalost učini ostalo.
BTW, i ako se zbuniš, trokiraš u govoru itd...nema problema, muškarcima to zna biti jakoooooooo simpatično i privlačno.
We're all mad here...

Post Reply