Zadnja horor igra koju ste igrali

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 20 Dec 2006, 14:03

No, još igram evil dead: regeneration i baš me zajebava dio u shipyardu gdje sama zarobi onaj demon, pa moram raketama gađati one debele koji eksplodiraju. Ne bi bilo problem da mogu mijenjati metu pri ciljanju, a ovako ne stignem nikako pogoditi baš tog zadnjeg. Uvijek promašim... :evil: A trainer ne pomaže...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Dec 2006, 14:05

Btw jel tko kad "skinuo" na moviel neku od "horror" igara što nude raznorazni operateri putem oglasa u novinama. Znam da je bio Friday the 13th, čak mislim i Freedy, pa sada neka nova Darkest Fear 3?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 20 Dec 2006, 21:37

je li tko igrao osim mene serijal Bloodrayne? :D

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 21 Dec 2006, 12:03

ja sam probao dvojku i umro sam od smijeha :lolcina:, ali nije tako crno :D ima fora egzekucija tipa: onaj neki suplex prebačaj nakon kojeg slijedi odsijecanje glave na podu, ili onaj lanac sa kojim možeš ekipu baciti na trofej nosoroga iznad kamina. fora za :samuraj: ali igra kao igra mi je loša..

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Dec 2006, 12:24

john_constantine wrote:je li tko igrao osim mene serijal Bloodrayne? :D
Ja sam igrao samo demo, i bilo mi se svidjelo to kaj sam vidio, no nikada ju nisam nabavio u cijelosti i odigrao. Baš sam se bio poveselio kad sam bio čuo da se radi film...sve dok nisam čuo da ga snima Uwe Boll :evil: :lol: :lol: :twisted:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Dec 2006, 12:34

Wendigo wrote:ja sam probao dvojku i umro sam od smijeha :lolcina:, ali nije tako crno :D ima fora egzekucija tipa: onaj neki suplex prebačaj nakon kojeg slijedi odsijecanje glave na podu, ili onaj lanac sa kojim možeš ekipu baciti na trofej nosoroga iznad kamina. fora za :samuraj: ali igra kao igra mi je loša..
istina, ali ona druga animacija vampirske apokalipse na grad je prejebena. :wink: Sto puta sam pogledao tu animaciju i stvarno mi je žao što su uspjeli zajebati film, a tako je bila dobra ideja. A u drugom dijelu je bar vampirica još više seksi, ali dijalozi su katastrofa. :roll:

A i obadvije sam igre dovršio, a u prvom mi je malo smetalo što ženske grudi stalno skaču. :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Dec 2006, 00:25

Jel tko igrao
Devil Inside ili Nocturno?

Među igrama koje ste spomenuli drage si mi AvP 1 i 2, Resident evil serijal, Alone in the Dark 4.... Silent Hill serijal je isto igra sa odličnom atmosferom..
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Dec 2006, 02:16

john_constantine wrote:je li tko igrao osim mene serijal Bloodrayne? :D

ti to vrijeđaš :lol:

jedinica je super,dvojika loša..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Dec 2006, 14:16

dr_gonzo wrote:Jel tko igrao
Devil Inside ili Nocturno?

Među igrama koje ste spomenuli drage si mi AvP 1 i 2, Resident evil serijal, Alone in the Dark 4.... Silent Hill serijal je isto igra sa odličnom atmosferom..
devil inside sam igrao demo, ali stvarno mi je bila blesava ideja o čovjeku koji ubija demone pred kamerama i pretvara se u ženskog demona. :lol: :lol:

Nocturne još nisam probao, uskoro ću

A nitko nije spomenuo The thing - malo me razočarala igra, ali je dobra makar me jebe ona stvar koja riga nekakvu tekućinu, a nikako ga ne mogu ubiti, a bacač plamena je presmrtonosan za mene, jebi ga...

Alien vs predator je odličan serijal, a puno mi je bolja dvojka, prejebena igra. Naročito u ulozi facehugera kada izlazim iz utrobe onog jadnika.

Alone in the dark 4 nisam nikada prešao - teški neprijatelji, premalo municije i iritatne zagonetke.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Dec 2006, 14:19

Devil May Cray je bila dobra zabava :)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Dec 2006, 14:20

HorrorHR wrote:Devil May Cray je bila dobra zabava :)
samo kada bi ga bilo za PC. Ali čujem da je došao onaj zadnji nastavak, samo mi treba analogni gamepad pošto imam obični...

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 29 Dec 2006, 00:36

i ja sam zapeo bas tu u shipyardu,i nemam pojma,kako ono ocekuju da cu prijeci?
Samo se bojim da nije bug posrijedi,jer sam ih nekoliko susreo po igri.
Inace extras sa tedom i bruceom su premocni

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 29 Dec 2006, 01:01

ja sam se isto na Regenationu par puta dobro iživcirao, shipjarda mi je trebalo pola sata da prođem...najviše sam zaglavio na bossu svih bossova tj. na kraju (ali većina bossova su jebeno teški... :? Inače sam igru završio u dva dan...prejebena je 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Dec 2006, 01:48

Zadnje sam sad odigrao Clive Barker's Undying..još uvijek jebeno dobra igra..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Dec 2006, 10:27

Bad taste wrote:i ja sam zapeo bas tu u shipyardu,i nemam pojma,kako ono ocekuju da cu prijeci?
Samo se bojim da nije bug posrijedi,jer sam ih nekoliko susreo po igri.
Inace extras sa tedom i bruceom su premocni
ma jednostavno ih moraš gađati pištoljem. Pogodiš raketom i gađaš ih pištoljem da ih brzo dokrajčiš... :wink: Samo sam nezadovoljan završetkom.

Post Reply