Zadnja horor igra koju ste igrali

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 04 Jan 2007, 15:58

Ngdje nisam vidjela da je netko spomenuo Fatal Frame. Meni je igra predobra. 1. dio sam dosta prošla ali sam zapela(na gluposti :x ), ima dobrih scena, na jednoj sam se dobro prestrašila :D , 2. dio sam prešla i odlično je, zvuk i grafika super, a tu je i 3. dio - the tormented, dosta dobro, malo iritantno ali za 5!
Ali definitivno najbolja igrica mi je Silent Hill(1,4). :lol:
Image

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 04 Jan 2007, 16:34

Je, istina. Ja imam Fatal frame na x-boxu i moram priznati da me ugodno iznenadila igra, naročito dobro složena priča i super atmosfera. A da ne govorimo o originalnom načinu rješavanja neprijatelja. Ubila me pred kraj totalna sporost lika, posebno kada treba 5 puta proći kroz iste sobe a duhovi se respawn-aju, ali sve u svemu vrlo dobro.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 04 Jan 2007, 16:48

Hehe...jel se ovo meni čini ili je metallicat prva djevojka na ovom forumu :D :D :twisted: ...bilo kako bilo, dobrodošla :finga: :finga: :weedman: :weedman: :partyman:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 04 Jan 2007, 18:49

vidiš nisam ni išla za tim. redovito pratim nagradnu igru al nemam pojma odgovore hehe, makar i ja dosta gledam horore. sjetila sam se još jedne, hellnight. nije niš posebno, ali mene je to strah igrat samu :) . i nikad nisam/smo došli do kraja.

pinhead.bih
Posts: 49
Joined: 27 Nov 2006, 17:34
Location: BIH
Contact:

Post by pinhead.bih » 04 Jan 2007, 19:01

Zadnje što sam igrao je Dead Rizing igrica je totalo luda iako poslije nekog vremena postane zamorno ubijati silne zombije a po upravljivosti podsjeća na GTA .Atmosfera je više nego dobra osjećaj nelagode kada na početku skontaš da vodiš foto reportera naouružanog kamerom ali je sreća da doslovno sve ili gotovo sve što nađeš možeš upotrijebiti kao sredstvo za odbranu(stolice,tanjure,komade cijevi....)!Igrao sam je kod prijatelja na X-BOXu ali mi se toliko svidjela da ako ni zbog čega drugog a ono zbog te igre razmišljam kupiti taj X-BOX!!!
CREATURE FROM MIDIAN LAND

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 04 Jan 2007, 19:34

Kad sam vidio na jutjubu snimku igranja Dead Rising skoro pa da sam se zapalio kupiti X-Box radi toga. Čitao sam par dana kasnije u Fangoriji da je veliki minus igrice što postane dosadna nakon kratkog roka, pa eto jebga. Ako gdje naletim na to ili ako iznajmim konzolu bacim oko na to. Iovako nije da mi se troše pare za Microsoftove proizvode 8)

Post Reply