Teretane

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Teretane

Post by Wendigo » 11 Jul 2013, 09:32

ja sam svaki dan na sklekovima, radim ih sa inkvizitorskom perfect pushup spravom i vozim bicikl do granica iznemoglosti.
razultat skroz zadovoljavajuć i baš sam zadovoljan kad mi ljudi koji me nisu vidjeli neko vrijeme kažu da sam se prepolovio.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 11 Jul 2013, 16:22

kaj nije kao loše raditi svaki dan vježbe snage? jer mišićima je nužan odmor, to su mi stalno govorili gdje god sam došao (teratane, boks)
This is the Zodiac speaking.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Teretane

Post by John_Ryder » 11 Jul 2013, 23:24

Ja idem logikom da ako osjećam umor ili mi *titra* dio mišića,uzimam pauzu
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 12 Jul 2013, 00:30

meni je fascinantna oscilacija u snazi i nemam pojma s čim to ima veze, ali nekad mi se dogodi da u tjednu konstantno napredujem i dođem npr do nekih 35 sklekova što mi je trenutni standard, al onda se dogodi dan u kojem mi već na 20 počnu drhtati ruke i jedva ih 25 napravim

i siguran sam da to nema veze s prehranom jer sam baš prije 2 dana u cijelom danu pojeo pizzu i popio 10 kava (dakle, ništa korisno) + spavao sam doslovno pola sata te noći, a vježbao sam navečer tog dana prije spavanja
This is the Zodiac speaking.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Teretane

Post by John_Ryder » 12 Jul 2013, 08:21

očito je da trebaš uzet odmor,samo sam htio reć da bi svako trebao sam procijenit kada mu treba odmor
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 12 Jul 2013, 11:21

ma bojim se da to uzimanje odmora potiče lijenost, a ne želim se previše opustiti pa rađe odradim što treba kolko god teško bilo nego da propuštam dane
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Teretane

Post by Wendigo » 12 Jul 2013, 14:42

gledajući po sebi, nije mi problem. ionako se ne pretrgam od vježbanja nego napravim 3 serije sklekova, vježbi za biceps i nakon toga vozim bike nekih sat vremena u kontinuitetu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Teretane

Post by Michel » 18 Jul 2013, 16:22

Nisam znao gdje da stavim. Gledam odgovarajuću temu i nema je baš pa ovdje pošto se radi o MMA borcima http://www.youtube.com/watch?v=tYhGHb-wWxM

Eto što ti je ulica gdje nema pravila. MMA dobili brutalne batine. Al koliko sam skužio, MMA borci su udarili žensku :facepalm: i onda doletili ovi uličari i stukli ih :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 18 Jul 2013, 18:45

prilično sam siguran da je ta žena zaslužila taj udarac iako ne bi to nazvao udarcem, više mi izgleda ko mot ruke kad tjeraš psa jer je naporan :)

a što se MMA vs debili borbe tiče, tu stvarno nema pravila jer ih je u ovom slučaju bilo 4-5 na jednog i još su neki imali palice, al 1 na 1 bez ikakvih palica i pizdarija bi svi od njih lagano pobrali batine
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Teretane

Post by john_constantine » 18 Jul 2013, 18:51

ma obično divljaštvo... Nepotrebna reakcija, ali za curu se vidi da je prilično napuhana. I to kako su dečki stali u njezinu obranu. Ionako je borba 1 protiv četvoro, naročito s palicama nepošteno. Ali najgore je to što su se divljački iživljavali na njemu dok je ležao na podu. I sve to samo zato što je malo taknuto "njihovu" curu...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Teretane

Post by Michel » 18 Jul 2013, 19:08

filmofil wrote:prilično sam siguran da je ta žena zaslužila taj udarac iako ne bi to nazvao udarcem, više mi izgleda ko mot ruke kad tjeraš psa jer je naporan :)
:lol: :supz:
filmofil wrote: a što se MMA vs debili borbe tiče, tu stvarno nema pravila jer ih je u ovom slučaju bilo 4-5 na jednog i još su neki imali palice, al 1 na 1 bez ikakvih palica i pizdarija bi svi od njih lagano pobrali batine
Da je 1 na 1, svakako bi ovi dobili. Al jebiga, mislim da i ti MMA i svi ostali borci zaboravljaju kako je to kad naletiš na ovakve debile gdje nema sudaca niti pravila. Makar vjerujem i oni streetfighteri sigurno nešto treniraju.

Ja se nikad nisam potukao i uvijek sam pokušao riješiti s razgovorom i svaki put je uspjelo. Sva sreća, malo puta se to dogodilo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Teretane

Post by GreenHornet » 19 Jul 2013, 00:01

samo da kazem da je falcao (onaj koji je udario curu) vec bio u zatvoru radi premlacivanja zenske...opcenito je poznati nasilnik i incidentan tip... i da- 4 na 2 je fight a ne 4 na 1...
zar vi stvarno mislite da bi se netko u duhu fair-playa tukao protv mma borca sa scorom 6-0 i drugoga,koji ima 40ak meceva i osvojio je turnir druge najjace svjetske organizacije? :P
mislim,samo se stavite u njihovu poziciju...sta su trebali,zig-zag-zug koja ce se dva tuca a koja dva ce stajati sa strane? :P i da,ono masakriranje na podu je odvratno doduse.potpuno osudujem.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 19 Jul 2013, 13:53

gdje ti vidiš dvojicu? ovaj kojeg su cipelarili je bio sam vani protiv svih kolko sam skužio iz videa

i ne stoji ti ovo za fair play jer pretpostavljam da nitko od tih huligana nije imao pojma ko su ova dvojica :) što se njih tiče, to su mogla bit 2 obična frajera iz lokalne teretane
This is the Zodiac speaking.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Teretane

Post by GreenHornet » 19 Jul 2013, 15:25

na 0:44 kad ovaj nesretnik padne,vidis da mu na kolegu jurisaju njih dvojica i on se povlaci...istog toga lika su,prije nego sto je ovaj udaren palicom,okrznuli istom,vidi se u jednom trenutku... btw,koliko sam citao po stranim forumima,ovo je bilo u kvartu od falcaa,koji je poznat u mma svijetu,tako da ga vjerujem i tamo svatko pozna.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Teretane

Post by Michel » 19 Jul 2013, 15:40

A koliko je dobio zatvora zato što je premlatio žensku?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply