Teretane

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Teretane

Post by GreenHornet » 19 Jul 2013, 20:02

dvije godine,ali je odlezao trecinu kazne.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Teretane

Post by John_Ryder » 20 Jul 2013, 02:11

može netko preporučit "home"vježbe za ramena/leđa
Image

Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 20 Jul 2013, 16:58

oba područja se pumpaju sklekovima, samo ne znam kolko je to efektno. mislim da plankovi također utječu.

mene pak zanima home vježba za bicepse, al bez utega i ikakvih pomagala :) jel moguće da postoji takvo nešto?
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Teretane

Post by Andrej » 21 Jul 2013, 05:16

filmofil wrote:meni je fascinantna oscilacija u snazi i nemam pojma s čim to ima veze, ali nekad mi se dogodi da u tjednu konstantno napredujem i dođem npr do nekih 35 sklekova što mi je trenutni standard, al onda se dogodi dan u kojem mi već na 20 počnu drhtati ruke i jedva ih 25 napravim

i siguran sam da to nema veze s prehranom jer sam baš prije 2 dana u cijelom danu pojeo pizzu i popio 10 kava (dakle, ništa korisno) + spavao sam doslovno pola sata te noći, a vježbao sam navečer tog dana prije spavanja
To je potpuno normalna pojava jer nisi mašina i trenutna snaga je teško predvidiva. Meni se dešava da jedan dan mogu bez problema da uradim 8 serija po 20 zgibova, a sledeći trening da mi je već u prvoj seriji 10 zgib naporan i jedva izguram 15.
Tu su odmor, san i tempiranje vremena treninga najbitniji.
Što se tiče bicepsa u kućnoj varijanti...jebiga...to je vežba koju je najteže improvizovati bez tegova i retko šta osim "chin up" zgibova kući ti neće dati neke rezultate.
Najjeftinija varijanta ti je da kupiš šipku za zgibove, i to ovakvu, koja se koristi polugu umesto fiksiranja.
Image
Image

Ekstremno korisna sprava i sa njom možeš da radiš standardne sklekove za grudi, uske za triceps, "chin ups" zgibove za biceps i još tonu vežbi.

Image

Jebote, zvučim ko Top Shop prodavac... :shock:
We're all mad here...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Teretane

Post by filmofil » 21 Jul 2013, 06:37

:lol:

hvala

al kako je to priroda napravila čovjeka da ne može vježbat biceps bez pomagala dok sve ostale mišićne skupine može
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Teretane

Post by Andrej » 21 Jul 2013, 13:58

Zato što je biceps realno mišić koji jako malo upotrebljavamo od kad smo se uspravili i prestali da se pentramo po drveću 8) :D
Anatomija nam je takva da uglavnom guramo i koristimo telo kao kontra balast.
We're all mad here...

User avatar
alecto
Posts: 1080
Joined: 25 Oct 2010, 13:05

Re: Teretane

Post by alecto » 21 Jul 2013, 15:22

filmofil wrote::lol:

hvala

al kako je to priroda napravila čovjeka da ne može vježbat biceps bez pomagala dok sve ostale mišićne skupine može
sve se može vježbati bez pomagala, barem izometrijom ak niš drugo (meni osobno čuda napravilo). pogledaj si i ovdje http://www.livestrong.com/article/40630 ... equipment/

a ak ti je samo problem to što nemaš utege, možeš improvizirati - natrpaj u ruksak knjige i svašta nešto teško, primi za vrh, i pumpaj :D
we are such stuff as dreams are made on

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Teretane

Post by GreenHornet » 27 Sep 2013, 13:55

Image
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Teretane

Post by copycat » 28 Sep 2013, 16:07

GreenHornet wrote:Image
pffff... samo 150 dana clean... ja sam također uspjela 5 mjeseci... pussy :zubifale: :mrgreen:
double dough pizza? :jawbreaker: :krejzi: :povrac:
Neznam za njega ali da sam ja nakon 5 mjeseci tako grozno jela .. mislim da bih samo proljev dobila i povraćala... neznam kako mu je trbuh to preživio
jer 5 mjeseci samo zdravo jesti (pretpostavljam samo kuhano) neznam... moj trbuh i dan danas nemože puno toga probaviti što nije kuhano, i dalje jedem zdravo :supz: :supz: :supz:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Teretane

Post by Decadentor » 03 Oct 2013, 18:00

ma mozda nije jeo iskljucivo zdravo nego je samo pazio na kalorije
Btw nisam trcao od 7mj danas ce bit odvratno :lol:
Image

Post Reply