Navijači

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Navijači

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 13:14

Evo ovdje pišite već započeto iz topica "objavi svoje slike iz djetinjstva" :P
Mislim možete ako vam je gušt,ako nije ne morate,mislim migli biste,nda... :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 15 Apr 2008, 13:27

Ubijen navijač u Futogu

Autor: Blic online, B92, RTS, Tanjug | 15.04.2008 - 09:02

"U tuči dve grupe mladića, koja se dogodila sinoć nešto posle 22 sata u blizini železničke stanice u Futogu, jedan mladić je ubijen, a drugi teško povređen", izjavio je jutros Tanjugu istražni sudija Okružnog suda u Novog Sadu Nenad Simović. Kako Radio 021 nezvanično saznaje ubijen je D. D. (26) iz Novog Sada, a sedamnaestogodišnji S. B. teško je ranjen. Načelnik Urgentnog centra, Zoran Đermanov, izjavio je za Radio 021 da je stanje povređenog stabilno.

Đermanov je agenciji Beta rekao da je tokom noći sa lakšim povredama primljen još jedan navijač, koji je posle lekarske intervencije pušten kući.

Istražni sudija Okružnog suda u Novog Sadu Nenad Simović je rekao da je u tučo korišćeno i vatreno i hladno oružje, odnosno pištolji i metalne šipke, a pretpostavlja se da je reč o sukobu dve grupe navijača. "Identitet ubijenog mladića je poznat, o čemu je obaveštena njegova porodica", dodao je Simović.

Novosadska policija potvrdila je da je sinoć došlo do sukoba navijača FK Vojvodine i FK Partizana, preneo je B92. Prema informacijama ove medijske kuće, u organizovanoj tuči, jedan od navijača Partizana izvadio je pištolj i usmrtio jednog od navijača Vojvodine. Prema nezvaničnim informacijama, sukob je ranije bio dogovoren.
B92 dodaje da se, tokom noći, ispred kuće u kojoj je živeo ubijeni, u Ulici kralja Petra u Novom Sadu, okupilo više desetina ljudi.
Istražni sudija Okružnog suda u Novog Sadu Nenad Simović rekao je da je istraga u toku, a zvanično saopštenje policije očekuje se u toku dana.

Podsetimo, tokom vikenda u Novom Sadu došlo je do sukoba navijača na stadionu FK Vojvodine. Tom prilikom povređeno je šest osoba, od kojih jedna teže, a tridesetak mladića je privedeno.
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 13:32

ne znam što bi rekao oko ovih dogovorenih fightova... :roll: ma qrac,nikad ne moze covjek biti siguran pa suparnici nece nositi oružje ako je dogovoreno na šake ili da ih neće doći 3 puta više...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 13:38

Inače mislim da je u "Football Factory-Balkans" jedan lik nadmašio Žareta...

"We don´t like them,we really don´t like them,we can make some troubles in Split"
"It was a good incident,i am satisfied"
:rotflmao:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 15 Apr 2008, 13:53

Ma nebuloza, ovo je kao bila dogovorena tucha regularno, al nije pominjano oruzje nego kao "po zelji", i naravno da ce se desi shta se desilo...

Evo samo jedno pitanje za ljude koji su upoznati sa situacijom na tim navijachkim "scenama" :

Zashto niko do sad nije smeo da krene na navijache FK Rada, Forse nozevima ?
Pa logichno, zato jer su ovi ubili dechka onomad u Rakovici, i imaju takvu reputaciju da su spremni i da ubiju ako treba. Dal bi ti novosadski klinci smeli da napadnu Forse nozevima u centru NS-a ? Naravno da NE !!!
E, a ovde su se osmelili pa rachunaju Grobari su OK, oni su bezopasni ajde da se dokazujemo, ajde da ih bodemo. E zato sad niko vishe nece smeti ni Grobare da napada nozevima. Da me neko pogreshno ne shvati, nisam Grobar ali znam kako to ide, jednostavno dok ne ubijesh nekog u tom navijachkom svetu suparnici te ne uzimaju za ozbljno i onda jedne Grobare koji su navijachka grupa sa velikim ugledom u Evropi napadaju neki napaljeni novosadski klinci nozevima jer nemaju nimalo poshtovanja. I onda se desi ovo. I iskren da budem ja se vise plashim noza nego pistolja, pistolj te lepo ubije na mestu a noz, noz je zlo...i ja zaista ne vidim chemu tolka frka ako je korishcen pishtolj a ne noz u ovom sluchaju. Meni je to isto, chak mi je noz i gori ko shto rekoh. Znachi oba ubijaju, a i vishe je bilo mrtvih do sad od nozeva nego od pistolja medju navijachima u Srbiji.

Al to je samo moje mishjenje, ja sam sa tom bandom davno raskrsto, da sebi dozvolim da se na meni izivljavaju neki iskopleksirani klinci zeljni dokazivanja jer su ih stariji nalozili, pa nema shanse bre, a bilo je takvih sluchajeva...pogotovo kad si chlan manje grupe...al vi to u CRO slabo znate jer bash i nemate tih malih grupa ili greshim ?
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 15 Apr 2008, 13:58

GreenHornet wrote:Inače mislim da je u "Football Factory-Balkans" jedan lik nadmašio Žareta...

"We don´t like them,we really don´t like them,we can make some troubles in Split"
"It was a good incident,i am satisfied"
:rotflmao:
al evo pazi bash smo sinoc govorili ovde o tom dokumentarcu gde Grobari jasno pokazuju one utoke i onaj mali kaze "when we have wepons we fight with weapons" isti taj shto kaze i ono kultno :
"it's like a sex - with two girls" :lol:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 15 Apr 2008, 16:56

Charlie surfs again wrote:
GreenHornet wrote:Inače mislim da je u "Football Factory-Balkans" jedan lik nadmašio Žareta...

"We don´t like them,we really don´t like them,we can make some troubles in Split"
"It was a good incident,i am satisfied"
:rotflmao:
al evo pazi bash smo sinoc govorili ovde o tom dokumentarcu gde Grobari jasno pokazuju one utoke i onaj mali kaze "when we have wepons we fight with weapons" isti taj shto kaze i ono kultno :
"it's like a sex - with two girls" :lol:
nekako mi se čini da je malo preseravanje bilo mahati utokama i bijelim :?

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 15 Apr 2008, 17:03

KOHORTA OSIJEK!!! :D

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 15 Apr 2008, 18:53

sikeone wrote:
Charlie surfs again wrote:al evo pazi bash smo sinoc govorili ovde o tom dokumentarcu gde Grobari jasno pokazuju one utoke i onaj mali kaze "when we have wepons we fight with weapons" isti taj shto kaze i ono kultno :
"it's like a sex - with two girls" :lol:
nekako mi se čini da je malo preseravanje bilo mahati utokama i bijelim :?
Kakvo preseravanje, evo chovek sinoc dokazo da ipak koriste te utoke kao shto su i rekli u filmu...zar ne ? :shock:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 15 Apr 2008, 19:02

pa ok, al opet je djelovalo kao preseravanje. Nisam gledao epizodu ali vidio intro na YouTubeu. Djelovalo kao neka seoska gozba, droga, cuga i baje 8)

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 19:13

jigsaw wrote:KOHORTA OSIJEK!!! :D
kohorta mi je oduvijek bila "najdraža" suparnička navijačka skupina... :)
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 15 Apr 2008, 19:23

HorrorHR wrote:pa ok, al opet je djelovalo kao preseravanje. Nisam gledao epizodu ali vidio intro na YouTubeu. Djelovalo kao neka seoska gozba, droga, cuga i baje 8)
upravo to sam i ja mislio

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 15 Apr 2008, 19:27

GreenHornet wrote:
jigsaw wrote:KOHORTA OSIJEK!!! :D
kohorta mi je oduvijek bila "najdraža" suparnička navijačka skupina... :)
si i ti torcida??
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 19:33

horrorfan wrote:
GreenHornet wrote:
jigsaw wrote:KOHORTA OSIJEK!!! :D
kohorta mi je oduvijek bila "najdraža" suparnička navijačka skupina... :)
si i ti torcida??
prije bi rekao simpatizer hajduka,jer rijetko idem na utakmice... :)
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Apr 2008, 19:39

uzeto "grobarima" ili simpatizerima partizana ili sta su vec prije utakmice jug-dubrovnik 2006. u dubrovniku...

Image
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply