Navijači

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 14 Oct 2009, 21:13

GreenHornet wrote:Kad sam prije godinu i pol govorio da je Slaven zasad samo jako dobar trener te da nije trenerski genij manje-vise su me svi slali u kurac...Neka,neka,cak bi rekao da mi je drago radi takvih ovo sto se dogada,a mediji ce se valjda malo spustit na zemlju...
Zapamtite-VELIKA NOGOMETNA NACIJA NE IGRA SVAKIH PAR MJESECI "UTAKMICU STOLJECA"!
mediji kod nas su gamad. ima previše novinara i kako bi zaradili za kruh rade senzaciju od svega. sjećam se kako su prije samo koju godinu dizali Filipovića u nebesa a sad ga pljuju ko zadnje govno. kao da on nije napravio više za promociju Hrv od recimo mesića. prije toga - rukometaši, nije dovoljno kaj smo KONSTANTNO među 3,4 najjače države u rukometu (i vaterpolu), čim oni nisu prvi - na stup srama. poslije 98, kad je repka bila u krizi isto su razapinjali i trenere i igrače. a za razliku od večine "hrvata" mene 2 poraza, ma kolko bolna bila, ne će natjerati čak ni uz medijsku hajku da dignem ruke od repke u bilo kojem sportu.

griješili - jesu, razočarani - jesmo, ali izgubiti svaku nadu??? pa engleska nije išla na europsko, kaj bi trebalo biti stepenicu ispod svjetskog. nećemo uvijek biti među najboljima i sa tim se treba pomiriti, recimo košarkaši - o njima se skoro ni ne piše osim kad dobiju mini uspjeh i odma se spominje medalja koja, na žalost, izostane. ali i dalje se igra košarka, makar nemamo repku iz 90-ih igramo i dalje. ljudi to trebaju shvatit, a oni kaj najviše seru nek se zapitaju kolko oni greška i krivih odluka donose SVAKI DAN, a ne samo kad je najbitnije.

i da se zna, nisam ni ja presretan sa plaćama koje sportaši dobivaju, a koje rezultate poluče, ali ima i puno skupljih igrača od naših, ma koliko mi šutjeli o tome

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 15 Oct 2009, 13:24

GreenHornet wrote:
Charlie surfs again wrote:, sta je sve taj nalagao
istina... :lol: mada mi je jaci onaj "kop boulogne"... :lol: kaze "nas 10 se tuklo sa njih 80-90 i nitko udarca dobio nije" :lol: :lol: koje taj omjere u tucama navodi,to je brutala!
ili da je njih 35 goloruko ubilo od batina 100 navijaca nice sa ciglama i nozevima...
Ma teraj ih u qrac, isterali Tigrise samo zato sto ima obojenih medj njima, ako semo iskreno taj Ludaja je isto tako useljenjik u Francusku a tu se kao bori protiv Arapa i Crnaca, koje je to licemerje, ma fasisticki lazljiv olosh, al dzaba kad su se nakacili na tribinu i pustili iskljucivo svoju stranu price, i naravno ovi nasi to gutaju...moj jedan drugar, ANTIFA firmas, bio u Parizu da svira neke koncerte i upozno Tigrise i ovi upali u ybun kad su culi da ovaj yna bukbvalno sve sta se desavalo na njihovoj sceni a posebno na PSG tribini, i ovaj im isprico sto je sve Ludaja pisao, i oni kao ma to su bre sve bivsi Tigrisi koji su prebegli kad se grupa raspala :lol:

Mada i dalje akcijaju al ilegalno, posto zvanicno ne postoje :

Image

Nego bre ljudi, jel ovo navijacki topik il sportski, vidim pise se o nekakvim tekmama i trenerima pa mi nije bas najjasnije ? :D

A sto se tice tog svetskog u Juznoj Africi svi znamo da ce to biti qrac u navijackom smislu jer ko ce da ide cak tamo u tu vukojebinu, tako da mi nije janso sto se potresate ? Ionako cemo svi sedeti gajbi i gledati tekme smoreni...
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 15 Oct 2009, 13:51

Sta;koliko sam te skontao,Karsud su bivsi Tigrisi? :? Pa rece doduse Ludaja da u ekipi ima par crnaca...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 22 Oct 2009, 13:52

Image
:obrve: :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 22 Oct 2009, 13:54

si to ti ?
Image

Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 22 Oct 2009, 19:29

John_Ryder wrote:si to ti ?
:lol: :lol: :lol:
epic failed!
pa imas me na fejsu,valjda znas kako izgledam... :shock: :lol: :wink:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 25 Oct 2009, 19:33

Image
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 27 Oct 2009, 23:46

Francuska:
Image
Image
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 14 Dec 2009, 22:16

Insajder: (Ne)moć države (2009)

Tekst koji sledi je potpisao moj stariji i iskusniji drugar kada su u pitanju navijačke akcije, inače to je čovek kome verujem i skoro u potpunosti (95%) se slažem sa ovom njegovom kritikom INSAJDERA. Inače tekst je upućen konkretno autorima Insajdera, ali vaši komentari su naravno više nego dobrodošli, samo molim vas bez vređanja jer to neću objavljivati, dakle samo argumenti i opušteno, a ja obećavam da ću iscimati čoveka da na svaki (smislen) komentar, kritiku ili pitanje odgovori. Pa da krenemo.

http://abraxas365dokumentarci.blogspot. ... -2009.html
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Re: Navijači

Post by Deimos » 30 Sep 2010, 22:59

svaka čast hajduku, i tak mi je žal mog dinama. ali nema veze, i partizan je pobjedio tak pa smo ih isprašili iz maksimira, bit će tak i ponovo. ali najviše mi je drago kaj se konačno igra pravi nogomet kod nas. ajmo plavi i naprid bili

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Re: Navijači

Post by Charlie surfs again » 09 Jun 2011, 12:50

POGINUO BELGIJA (1963-2011)

Evo, pokušao sam da objedinim sve bitne informacije o Belgiji (fotke, umrlice, tekst iz novina, youtube klipove, dokumentarac itd.) na jednom mestu.

http://abraxas365dokumentarci.blogspot. ... -2011.html
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Navijači

Post by Ašow » 09 Jun 2011, 13:39

Deimos wrote:svaka čast hajduku, i tak mi je žal mog dinama. ali nema veze, i partizan je pobjedio tak pa smo ih isprašili iz maksimira, bit će tak i ponovo. ali najviše mi je drago kaj se konačno igra pravi nogomet kod nas. ajmo plavi i naprid bili
Mah, daleko je to od pravog nogometa.
Opet sve ide prema zagrebu/okolici, lučko i gorica su ušli u 1.ligu što znači više posjeta hajdukovaca metropoli.
wee
--------
Last.fm

Post Reply