Vaš najbolji tajni agent...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 04 Mar 2008, 09:17

sikeone wrote:
Dragonrage wrote:Ma James Bond...faca sam tak...šiša Bourne ko malo dijete...
sorry ali šiša ga samo po autima i komadima ali bourne se jebeno dobro šiba i snalazi u zajebanim situacijama a uz to je još i sav istraumatiziran amnezijama
Ma Bourne napižđeni klinac...ništa više...tko bi njega shvatio ozbiljno...taj lik, nije i neče nikada biti ni do koljena Bondu... :wink:
A$H wrote:Bond spasava svijet i uspio je svaki put(vec 21 put) :lol: a Bourne samo spasava svoje dupe :lol: :lol:
Još jedna razlog više zašto je Bond bolji...boli me ona stvar za Bourneovo dupe
GreenHornet wrote:
sikeone wrote:
Dragonrage wrote:Ma James Bond...faca sam tak...šiša Bourne ko malo dijete...
sorry ali šiša ga samo po autima i komadima ali bourne se jebeno dobro šiba i snalazi u zajebanim situacijama a uz to je još i sav istraumatiziran amnezijama
ali bond ima moć regeneracije...u zadnjem dijelu lice mu puno ožiljaka,kad ono za par sekundi čisto ko suza... :lol: :lol:
A Bourne preživljava sudare u kojima bi u stvarnosti ostao spljeskan ko palačinka..ali ne, on izlazi samo sa jednom ogrebotinom, a taj serijal se kak ti fura na neku realnost...pih! Kod Bonda barem znam na čem sam...

User avatar
pure_evil
Posts: 226
Joined: 20 Nov 2007, 21:58
Location: Cakovec

Post by pure_evil » 13 Mar 2008, 09:23

Agent Smith
8)

User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vaš najbolji tajni agent...

Post by Michel » 02 Mar 2018, 05:15

Slažem se sa gonzom. Harry Palmer mi je samo nakon jednog filma postao omiljeni filmski tajni agent. Jebeš Bonda, Harry je tu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply