S kim ste se upoznali?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: S kim ste se upoznali?

Post by callac » 16 Jun 2011, 00:15

Bub, prava si baba :lol:
i, super je bilo, Ašow se nije gasio pa mu je tu i tamo K_k morala začepiti usta sočnim poljupcem :P
baš smo se lijepo napričali, oboje su c00L, da su prilike drugačije, mislim da bi se družili što se mene tiče. i da, Ašow nema više pivski trbuh :shock: :supz: još da mi je rekao da izgledam bolje nego na slikama kao što je elri počastio, a ne da sam ista, bili bi najbolji drugari :zubifale:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: S kim ste se upoznali?

Post by elrania » 16 Jun 2011, 00:21

callac wrote:još da mi je rekao da izgledam bolje nego na slikama kao što je elri počastio, a ne da sam ista, bili bi najbolji drugari :zubifale:
:lol:

a ovaj forum zbilja je neko selo. fora mi je vidjeti kako se svi zbližavamo i onda su još kk i ašow zajedno, ženska koju znam iz viđenja s foruma od faksa i tip koji pozna moju jednu staru frendicu, bio cimer s jednim likom kojeg znam itd.
horrorhr obitelj se širi :lol:

@callac: svako malo se sjetim onog detalja što si ispričala :lol:

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Bub » 16 Jun 2011, 00:24

callac wrote:Bub, prava si baba :lol:
a jbg, kriv sam to mi neka mana, deformacija, ne znam nisam, guram tu veliku nosinu što imam svuda...volim sve znat. :facepalm: :zubifale:
callac wrote:i, super je bilo, Ašow se nije gasio pa mu je tu i tamo K_k morala začepiti usta sočnim poljupcem :P
baš smo se lijepo napričali, oboje su c00L, da su prilike drugačije, mislim da bi se družili što se mene tiče. i da, Ašow nema više pivski trbuh :shock: :supz: još da mi je rekao da izgledam bolje nego na slikama kao što je elri počastio, a ne da sam ista, bili bi najbolji drugari :zubifale:
A ufff, ja bih vas sve volio upoznati, valjda će doći i to vrijeme, samo tih komplimeta se najviše bojim, jer uvijek kažem istinu, tako želim i za uzvrat...a vjerujem da ste prekrasne uživo, milina, samo teške su vam slike, pogotovo što ih sakrijete uvijek s nečim!!
SpoilerShow
Mislim da ću i ja skoro imati neki put u ZG, pa valjda ćemo iskombinirat nešto.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Wendigo » 16 Jun 2011, 00:45

elrania wrote:
callac wrote:još da mi je rekao da izgledam bolje nego na slikama kao što je elri počastio, a ne da sam ista, bili bi najbolji drugari :zubifale:
:lol:

a ovaj forum zbilja je neko selo. fora mi je vidjeti kako se svi zbližavamo i onda su još kk i ašow zajedno, ženska koju znam iz viđenja s foruma od faksa i tip koji pozna moju jednu staru frendicu, bio cimer s jednim likom kojeg znam itd.
horrorhr obitelj se širi :lol:

@callac: svako malo se sjetim onog detalja što si ispričala :lol:
koji detalj? :lol:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: S kim ste se upoznali?

Post by elrania » 16 Jun 2011, 01:00

ma niš posebno, neke gluposti :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: S kim ste se upoznali?

Post by metallicat » 16 Jun 2011, 13:06

elrania wrote:
callac wrote:još da mi je rekao da izgledam bolje nego na slikama kao što je elri počastio, a ne da sam ista, bili bi najbolji drugari :zubifale:
:lol:

a ovaj forum zbilja je neko selo. fora mi je vidjeti kako se svi zbližavamo.
to mi je baš super ^^ da se bar češće možemo vidjet..
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: S kim ste se upoznali?

Post by metallicat » 16 Jun 2011, 13:07

Bub wrote: A ufff, ja bih vas sve volio upoznati, valjda će doći i to vrijeme, samo tih komplimeta se najviše bojim, jer uvijek kažem istinu, tako želim i za uzvrat...a vjerujem da ste prekrasne uživo, milina, samo teške su vam slike, pogotovo što ih sakrijete uvijek s nečim!!
SpoilerShow
Mislim da ću i ja skoro imati neki put u ZG, pa valjda ćemo iskombinirat nešto.
ti si rekao da ćeš u istru možda :D? ma meni je isto bolje reć istinu, nemamo 5 godina :mrgreen: i zašto put u zg, u ri :lol:
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Ašow » 16 Jun 2011, 13:52

A kruganedo, sjedim sa 3 prekrasne cure, naravno da ću mljet ko zadnja seljačina :lol:
Šalu na stranu, definitivno stoji ono sto je callac napisala da bi se druzili da su prilike drugačije.
A pivski trbuh je jos uvijek tu, ali otkako je došla žuja od limuna, svakog dana ide dolje i dolje. :D

e da i callac je k_k i mene prepoznala s leđa! :D

@bub, ljepše su uživo sve 3, trust me :D

dingach, steta sto nisi mogao doci.
--------
Last.fm

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Bub » 16 Jun 2011, 14:39

metallicat wrote:i zašto put u zg, u ri :lol:
Nešto se priča da će se ići opet u Microsoft, valjda neko predavanje opet, a nisam baš sretan s time, već duže vrijeme znam za to, ali još nitko ništa ne govori...to je još uvijek veliko možda. Istra definitivno, samo da se srede neke stvari.
Ašow wrote:@bub, ljepše su uživo sve 3, trust me :D
Vjerujem tj. uvjeren sam...samo me jebe ovo pivo s limunom...čini mi se da si smekšao malo, cura, veza...aa? :zubifale:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: S kim ste se upoznali?

Post by elrania » 16 Jun 2011, 14:47

meni je bilo nekako glupo komentirati, al ajd kad je bub mrvicu ušao u to...
ašowe, činiš mi se skroz ko druga osoba otkako si s kk. na forumu se da malo namirisati promjena i dobra je!

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Bub » 16 Jun 2011, 15:00

Da, baš to sam i ja mislio, kao i što sam napisao...malo se smekšao.
SpoilerShow
Znali su i najveće muškarčine padati kad ih žene obore sa svojim čarima. :zubifale:

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Info » 16 Jun 2011, 17:19

Ašow se smekšao Image
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

John_Ryder
Posts: 12117
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: S kim ste se upoznali?

Post by John_Ryder » 16 Jun 2011, 20:26

Ašow wrote:A kruganedo, sjedim sa 3 prekrasne cure, naravno da ću mljet ko zadnja seljačina :lol:
Šalu na stranu, definitivno stoji ono sto je callac napisala da bi se druzili da su prilike drugačije.
A pivski trbuh je jos uvijek tu, ali otkako je došla žuja od limuna, svakog dana ide dolje i dolje. :D

e da i callac je k_k i mene prepoznala s leđa! :D

@bub, ljepše su uživo sve 3, trust me :D

dingach, steta sto nisi mogao doci.

to joj je očito neka super hero moć :lol:
Image

Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Ašow » 16 Jun 2011, 23:16

Bub wrote:
Ašow wrote:@bub, ljepše su uživo sve 3, trust me :D
Vjerujem tj. uvjeren sam...samo me jebe ovo pivo s limunom...čini mi se da si smekšao malo, cura, veza...aa? :zubifale:
A jebiga, smanjuju škembu. (PROVJERENO!)
Tak da... :) Mora malo dolje ipak.

A i istina je da k_k utječe u dosta aspekata bolje na mene. Niste jedini koji su primjetili to.
Čak mi se i majka malo čudi. Al neka, sretan sam jer sam napokon nasao osobu koja mi ful odgovara.
Još ju samo navučem na grind i na loše japanske i talijanske filmove i to e to. :P
--------
Last.fm

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: S kim ste se upoznali?

Post by Bub » 16 Jun 2011, 23:26

Ma nije to ništa loše, brate samo ti uživaj. Većinom svi muški tako, a i ja također mogu reći da je bilo kod mene isto tako. Kad misliš/osjetiš da je to to, smiriš se i sam sebe ne možeš prepoznat, jer si totalna suprotnost od onoga što si bio...izlasci, ludovanja, alkoholiziranje, gluparije...eto mene to opet hvata jer sam single i paše mi sad tako, što ne znači da opet neću ostaviti sve to kad budem upoznao neku i opet živio s boljom polovicom. Naravno ne bit papučar i uvijek fali ono što si imao i budu neki stari izljevi gluposti, jer muškome fali ta neka sloboda, ali sve je to normalno.
SpoilerShow
Ukrote nas mamicu im poljubim. :zubifale:

Post Reply