Freddie Mercury

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Freddie Mercury

Post by bakero » 12 Sep 2007, 13:17

Mogli ste primjetiti da sam veliki fan grupe queen i glavnog vokala Freddija, pa evo otvaram temu o jednom od najvećih showmana i vokala svih vremena!

Dakle Mercury je rođen u Zanzibaru 1946. a umro je u Londonu 1991. od posljedica side, svi znamo da je bio gay(biseksualac kako oćete), pa mene zanima vaše cijenjeno mišljenje o čovjeku koji je živio ispred svoga vremena i koji je odlučio posljednje dane svoga života provesti sa bendom snimajući zadnji album innuendo u jednom mirnom švicarskom gradiću Montreaxu u kojem mu je i podignut spomenik nekoliko godina nakon smrti!

:D
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
John_Tate's_bitch
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2007, 17:46

Re: Freddie Mercury

Post by John_Tate's_bitch » 12 Sep 2007, 13:47

bakero wrote:Mogli ste primjetiti da sam veliki fan grupe queen i glavnog vokala Freddija, pa evo otvaram temu o jednom od najvećih showmana i vokala svih vremena!

Dakle Mercury je rođen u Zanzibaru 1946. a umro je u Londonu 1991. od posljedica side, svi znamo da je bio gay(biseksualac kako oćete), pa mene zanima vaše cijenjeno mišljenje o čovjeku koji je živio ispred svoga vremena i koji je odlučio posljednje dane svoga života provesti sa bendom snimajući zadnji album innuendo u jednom mirnom švicarskom gradiću Montreaxu u kojem mu je i podignut spomenik nekoliko godina nakon smrti!

:D
Ja sam frikuša za Freddiem i Queen!!!!! Ja sam tu prije par tjedana pitala dal ima kaj queeenovaca. Da, da sve ja znam o Freddieu. Sad je bio ročkas (5.9.1946) i slavila sam :)
Imam sve pjesme i dosta koncerata, gledala sam sve kaj se dalo s youtubea od koncerata do intervjua.....SVE!!
Freddie je najbolji pjevač na svijetu, na top 200 je #1 kao najbolji vokal. Baš super da i ti voliš Freddiea...al pridruži se meni i fanovima svijeta na queenzone i tamo rasturaj na forumu :D E da, svi su mu koncerti PREDOBRIIIII, ali ja najviše volim Live Aid, e tip je ukrao show!!!!!!!! Oooooh yeaaaaaah!!!!!!

LOVER OF LIFE, SINGER OF SONGS

Evo jedan od mojih najdražih Freddievih nastupa, uživaj


http://www.youtube.com/watch?v=aduNahDPjBA

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 12 Sep 2007, 13:55

nije da sam neki fan ove grpe, al imaju odličnih pjesama
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 12 Sep 2007, 14:04

Moje mišljenje je da je čovjek imao izniman glas i znao je kako treba s publikom na koncertima. Bio je dosta poročan a opet isto toliko i iskren. Sama grupa je antologijska; uz izvrstan vokal tu je i gitara Briana Maya, mnogo hitova i par revolucionarnih skladbi. Meni najdraže skladbe su "Bohemian Rhapsody" i "Who Wants To Live Forever"

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 12 Sep 2007, 17:06

Queen je meni super grupa...imaju stvarno dobrih pjesama...ali o Freddiu ne znam puno...

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Freddie Mercury

Post by bakero » 12 Sep 2007, 18:00

John_Tate's_bitch wrote:
bakero wrote:Mogli ste primjetiti da sam veliki fan grupe queen i glavnog vokala Freddija, pa evo otvaram temu o jednom od najvećih showmana i vokala svih vremena!

Dakle Mercury je rođen u Zanzibaru 1946. a umro je u Londonu 1991. od posljedica side, svi znamo da je bio gay(biseksualac kako oćete), pa mene zanima vaše cijenjeno mišljenje o čovjeku koji je živio ispred svoga vremena i koji je odlučio posljednje dane svoga života provesti sa bendom snimajući zadnji album innuendo u jednom mirnom švicarskom gradiću Montreaxu u kojem mu je i podignut spomenik nekoliko godina nakon smrti!

:D
Ja sam frikuša za Freddiem i Queen!!!!! Ja sam tu prije par tjedana pitala dal ima kaj queeenovaca. Da, da sve ja znam o Freddieu. Sad je bio ročkas (5.9.1946) i slavila sam :)
Imam sve pjesme i dosta koncerata, gledala sam sve kaj se dalo s youtubea od koncerata do intervjua.....SVE!!
Freddie je najbolji pjevač na svijetu, na top 200 je #1 kao najbolji vokal. Baš super da i ti voliš Freddiea...al pridruži se meni i fanovima svijeta na queenzone i tamo rasturaj na forumu :D E da, svi su mu koncerti PREDOBRIIIII, ali ja najviše volim Live Aid, e tip je ukrao show!!!!!!!! Oooooh yeaaaaaah!!!!!!

LOVER OF LIFE, SINGER OF SONGS

Evo jedan od mojih najdražih Freddievih nastupa, uživaj


pa ja sam ti na to tvoje pitanje i davno odgovorio al ti nisi vidila, no svejedno, lipo je vidit još jednog queenovca na ovom forumu, live at wembley je meni nešto posebno a na live aidu je queen pomeo konkurenciju,a inače imam apsolutno sve od queena fan sam ima 4 godine, čut ćemo se na private? :D
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 12 Sep 2007, 18:02

jigsaw wrote:Queen je meni super grupa...imaju stvarno dobrih pjesama...ali o Freddiu ne znam puno...
pa zato sam ja tu da te naučim! :lol:
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Freddie Mercury

Post by bakero » 12 Sep 2007, 18:03

imam na originalu live at bowl koncert, strava!

queen rocks
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
John_Tate's_bitch
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2007, 17:46

Re: Freddie Mercury

Post by John_Tate's_bitch » 12 Sep 2007, 20:19

bakero wrote:
John_Tate's_bitch wrote:
bakero wrote:Mogli ste primjetiti da sam veliki fan grupe queen i glavnog vokala Freddija, pa evo otvaram temu o jednom od najvećih showmana i vokala svih vremena!

Dakle Mercury je rođen u Zanzibaru 1946. a umro je u Londonu 1991. od posljedica side, svi znamo da je bio gay(biseksualac kako oćete), pa mene zanima vaše cijenjeno mišljenje o čovjeku koji je živio ispred svoga vremena i koji je odlučio posljednje dane svoga života provesti sa bendom snimajući zadnji album innuendo u jednom mirnom švicarskom gradiću Montreaxu u kojem mu je i podignut spomenik nekoliko godina nakon smrti!

:D
Ja sam frikuša za Freddiem i Queen!!!!! Ja sam tu prije par tjedana pitala dal ima kaj queeenovaca. Da, da sve ja znam o Freddieu. Sad je bio ročkas (5.9.1946) i slavila sam :)
Imam sve pjesme i dosta koncerata, gledala sam sve kaj se dalo s youtubea od koncerata do intervjua.....SVE!!
Freddie je najbolji pjevač na svijetu, na top 200 je #1 kao najbolji vokal. Baš super da i ti voliš Freddiea...al pridruži se meni i fanovima svijeta na queenzone i tamo rasturaj na forumu :D E da, svi su mu koncerti PREDOBRIIIII, ali ja najviše volim Live Aid, e tip je ukrao show!!!!!!!! Oooooh yeaaaaaah!!!!!!

LOVER OF LIFE, SINGER OF SONGS

Evo jedan od mojih najdražih Freddievih nastupa, uživaj


pa ja sam ti na to tvoje pitanje i davno odgovorio al ti nisi vidila, no svejedno, lipo je vidit još jednog queenovca na ovom forumu, live at wembley je meni nešto posebno a na live aidu je queen pomeo konkurenciju,a inače imam apsolutno sve od queena fan sam ima 4 godine, čut ćemo se na private? :D
slažem se, imam doma Live at Wembley Stadium orginal, dodaci su super....e ludnica....najbolje mi je ono nabrijavanje prije Under Pressure....ma cijeli koncert je ludnica....lik je legenda!!!! Može, čujemo se privatno :D

User avatar
John_Tate's_bitch
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2007, 17:46

Re: Freddie Mercury

Post by John_Tate's_bitch » 12 Sep 2007, 20:26

bakero wrote:imam na originalu live at bowl koncert, strava!

queen rocks
I ja, ludnica!!!!!! ja sam ti fan od 2005....al žestoki, gledala sam sve dokumentarce na youtube...
A kaj je najbolje sve su pjesme tak dobreee....ne znam se odlučit....Bohemian Rhapsody, Who Wants To Live Forever, Another One Bites The Dust, Killer Queen, Crazly Litlle Thing Called Love, I Want It All......e SVE SU ODLIČNE! :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Sep 2007, 20:31

offtopic - pa što je sada to? nekakvi klonovi ili slučajnost u avatarima? :wink:
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Freddie Mercury

Post by bakero » 12 Sep 2007, 20:33

ma ja sam ti fan ima 5 godina otprilike, jednostavno sam se zaljubio u grupu nakon onoga dokumentarca o njima, predobro, nakon toga sam pogleda o freddiju the untold story, potresni dokumentarac, vrlo dirljiv, a što se tiče live at wembley je najjače radio ga ga, sinkronizirano pljeskanje na freddijeve poteze rukama, i na live aidu se to isto vidi, cili se naježim!
:D
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Sep 2007, 20:40

Horrorhr, da li još uvijek razmišljaš da otvoriš horror-iskricu? :lol:
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 12 Sep 2007, 20:48

john_constantine wrote:offtopic - pa što je sada to? nekakvi klonovi ili slučajnost u avatarima? :wink:
ja sam se skoro zabunio kad sam vidio njezin avatar jer sam ga ja dosta dugo nosio, slučajnost!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 12 Sep 2007, 20:48

john_constantine wrote:Horrorhr, da li još uvijek razmišljaš da otvoriš horror-iskricu? :lol:
neka interna šala?
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Post Reply