Lordr of rings online acount for sale

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Lordr of rings online acount for sale

Post by maddjuro » 05 Aug 2007, 22:23

Prodajem svoj lord of rings:online account. imam na njemu lvl 50 guardiana s svim class/race/legendarnim traitovima i lvl 27 buglara na serveru eldar. prodajem za jedno 700kn. Account je aktivan do 20. ovog mjeseca, a onda ističe prepaid bon.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Aug 2007, 22:24

comment - idiot onaj koji to kupi, eto. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 05 Aug 2007, 22:47

nije idiot nego ljenčina kojoj se neda lvl-at
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Aug 2007, 23:00

Djuro20 wrote:nije idiot nego ljenčina kojoj se neda lvl-at
e baš to. :wink: Ista stvar - lijen, i zato bi trebalo dati 700 kn za tvoj account, čovjeku koji se potrudio nabiti te levele i sigurno s užitkom to igrao.

Evo, ja dajem svoje likove do 30 levela iz psx igre final fantasy VIII za gaćice vaših cura. :lol:
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 05 Aug 2007, 23:48

john_constantine wrote:je baš to. :wink: Ista stvar - lijen, i zato bi trebalo dati 700 kn za tvoj account, čovjeku koji se potrudio nabiti te levele i sigurno s užitkom to igrao.
Postoji čitava industrija u Kini gdje tisuće ljudi igraju kako bi prodali svoje accounte ljenčinama. Samo mi nikada nije bilo jasno koji je gušt igrati na taj način. Jel to u gejmerskom svijetu možda neki ponos ako kupiš account sa levelom za koji se nisi morao potruditi? Mislim WTF!

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 05 Aug 2007, 23:50

FilmTV wrote:
john_constantine wrote:je baš to. :wink: Ista stvar - lijen, i zato bi trebalo dati 700 kn za tvoj account, čovjeku koji se potrudio nabiti te levele i sigurno s užitkom to igrao.
Postoji čitava industrija u Kini gdje tisuće ljudi igraju kako bi prodali svoje accounte ljenčinama. Samo mi nikada nije bilo jasno koji je gušt igrati na taj način. Jel to u gejmerskom svijetu možda neki ponos ako kupiš account sa levelom za koji se nisi morao potruditi? Mislim WTF!
Mene vise fascinira koncept da postoje budale koje bi dale novac za takvo nesto.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 06 Aug 2007, 00:05

začudio bi se kolko ih ima. Al nekim je ljudima koji baš i nemaju vremana za lvl-anje to korisno jer njima je gušt igrat one instance s više ljudi. Pa uzmaju gotove accounte.
A ja ionako prodajem za onolko kolko sam ulužio u igru, i pri tom ne mislim an učoženo vrjeme neg na one bonove i igru.
I may be an idiot, but i am no fool.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 06 Aug 2007, 00:28

Djuro20 wrote:začudio bi se kolko ih ima. Al nekim je ljudima koji baš i nemaju vremana za lvl-anje to korisno jer njima je gušt igrat one instance s više ljudi. Pa uzmaju gotove accounte.
A ja ionako prodajem za onolko kolko sam ulužio u igru, i pri tom ne mislim an učoženo vrjeme neg na one bonove i igru.
Ma iz tvoje perspektive sve 5, samo mi je čudno što se sama gejmerska industrija nije već dosjetila tako prodavati accounte sa levelima. Vidi se da ima velike potražnje, zašto ne automatizirati stvar i zaraditi dodatne pare?

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 06 Aug 2007, 00:45

tako ljudi zarađuju u šahu

:lol: :cry: :lol:
oni koji kupe za pola sata izgube bodove :oops:
www.lasetta.net :axe:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 06 Aug 2007, 08:12

Evil Xander wrote:
FilmTV wrote:
john_constantine wrote:je baš to. :wink: Ista stvar - lijen, i zato bi trebalo dati 700 kn za tvoj account, čovjeku koji se potrudio nabiti te levele i sigurno s užitkom to igrao.
Postoji čitava industrija u Kini gdje tisuće ljudi igraju kako bi prodali svoje accounte ljenčinama. Samo mi nikada nije bilo jasno koji je gušt igrati na taj način. Jel to u gejmerskom svijetu možda neki ponos ako kupiš account sa levelom za koji se nisi morao potruditi? Mislim WTF!
Mene vise fascinira koncept da postoje budale koje bi dale novac za takvo nesto.
da, ko jedan moj frend koji je kupio lika u wowu za 1000 kuna i sad planira za pravu lovu kupiti "novac" u igri da si može kupiti mounta (živinu na kojoj se jaše / leti). :lol: :lol:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 06 Aug 2007, 17:54

da prodavanje accounta legaliziraju to bi bio veliki biznis. Al to bi praktički upropastilo igru.
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply