Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by hitman_4 » 26 Oct 2023, 09:54

naš M je spoj pernara, elvisa duspare i marina miletića
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11700
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 26 Oct 2023, 14:16

:heart:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 26 Oct 2023, 16:14

hitman_4 wrote:
26 Oct 2023, 09:54
naš M je spoj pernara, elvisa duspare i marina miletića
Po ludosti je tu negdje, ali po inteligenciji je on par s miletićem, a deru ga pernar i duspara

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 26 Oct 2023, 19:24

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 26 Oct 2023, 19:24

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 26 Oct 2023, 19:26

Image


kada sa teleskopom gledam druge planete vidim da su okrugli.....ali ne kažu ljudi iz smrdljivog zapresica ravna je hahahaah vratite se u spilje pls :finga:

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 26 Oct 2023, 19:30

Image

User avatar
Michel
Posts: 11700
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 26 Oct 2023, 23:13

Idemo dalje sa raskrinkavanjem :kokicarenje:

CHATGP potvrđuje da nema stvarnih slika Zemlje iz svemira. I stvarno, ne postoji niti jedna prava slika, sve je CGI.
https://www.facebook.com/groups/flatear ... 843698714/

Evo ogromnog dokaza preporuka da se pogleda. Svemirski kadeti (Channel 4) bila je najveća i najskuplja prevara u povijesti televizije! Trik vrijedan 4,5 milijuna funti (5,5 milijuna američkih dolara) kako bi uvjerio tri člana javnosti da kruže oko Zemlje u ruskoj svemirskoj letjelici... dok su zapravo pet dana bili u najsuvremenijem holivudskom simulatoru. :lol:

Snimio ga je Channel 4 2005., a vodio ga je Johnny Vaughan, Svemirski kadeti su tvrdili da su najveća i najskuplja šala u povijesti televizije.

Izvanzemaljski reality televizijski trik koji je zahtijevao potpunu transformaciju bivše baze američkog zrakoplovstva u Engleskoj (Bentwaters Parks) u fiktivnu rusku svemirsku bazu. Vrhunski inženjering, simulator (Brick Price's WonderWorks) i dizajn zvuka (Dean Andre) ravno iz svijeta Hollywooda. Društveni inženjering u stilu Derrena Browna. I vojska glumaca obučenih da improviziraju za gotovo svaku priliku.

Ali ono što je najviše iznenadilo bilo je to što je *stvarno djelovalo*. U prosincu 2005., svemirski kadeti Billy, Keri, Paul i glumac Charlie Skelton iskreno su vjerovali da su astronauti, 200 km iznad Zemljine površine u ruskom svemirskom brodu nazvanom Earth Orbiter One. Do velikog otkrića...

Pa kako su to učinili? Ovo je priča o svemirskim kadetima na Channel 4.

I onda dodate sve one videe od NASE i njihovih "astronauata u svemiru" i kako se čudno ponašaju i vise na žicama sve će vam biti jasno.

Istina se skriva jer je previše stručnjaka na ovom svijetu a pametnim ljudima koji koriste svoj mozak i svoje oči nedaju da ta istina ispliva. Niti mogu ljudi na velike dubine niti će ikada na velike visine. A filmska industrija i televizija plasiraju laži koje nažalost ljudi primaju pod istinu. Mislim da će prvo kod ljudi evoluirati mozak jer ga nažalost ne koriste više.

:lol:
Image

Pogledajte ovaj video traje vam samo 2 i pol minute.
https://www.facebook.com/vigor.colnar.9 ... t1cMf5w8tl

Da da, tko vidi vidi, a tko ne, slijep je.
Image

Image
Image

Ovo je jedan od najjačih videa ikad. Evo, recite sad nešto na ovo da vam nije sumnjivo. Ryderu, znam da ne vjeruješ ali bih volio da pogledaš ovaj kratki video. Ne trebaš ni dalje vjerovati ali zar nemaš iti malo sumnje da se nešto skriva. Eto, ne treba biti ravna zemlja, ali kad pogledaš ovaj video mislim pogledaj astronauta ne zna što da kaže osramotio se a ovom što je pitao svaka čast na mudima. I onda na kraju ga je lijepo zašamarao sa pitanjem "jel možda to zato što ste snimali pod vodom" a to pod vodom je bitno jer NASA uči svoje "astronaute" i trenira POD VODOM mislim imate mali milijun videa o velikim NASINIM filmskim studijima u kojima imaju ogromne bazene. Uostalom, pogledajte videa koja sam stavljao.

I ovaj što je pitao je na kraju rekao da pogledamo video bubble in space pa evo našao sam jedan od videa bubble in space iliti ga snimano pod vodom sa vrhunskim CGIem kako su razotkriveni :kokicarenje:

They probably been in water for some time to reduce bubbles, also preparing.
No, it’s a training footage. They literally train in water to learn their movements without our gravitational pull. I mean you can see the lamp as well😂
Wow! Makes me think...They film all these vids in a water chamber somewhere!!
Listen to EVA's at the ISS, you always hear sounds similar to that of sounds in water yet they say you can't hear sound in space. They mock people so hard its not funny. Do you know what scientists say Uranus smells like? A fart. It's a joke to them
So what if they faked it all. Are we trapped here
Yes. You are trapped in an expanse between waters. There are waters below and waters above. A vault holds the water up and there are lights in it. The sun and moon run on a circuit. Deity dwells over the vault watching and recording the deeds of men and will wrap everything up when the several millennial long experiment is finished to render judgement unto the souls of each.
4:18 that is irrefutable evidence! There's clearly a cameraman standing there filming. You can see it in his helmet's reflection. He's just standing there with no space suit on, leaning against something. And you can even see the camera man's shadow. Wow! It's all been fake the whole time.
Houston we have problem! :lol:

To je to zasad, stay tuned do idućeg puta :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 27 Oct 2023, 06:11

pazi ovo chat gpt kaze da je zemlja ravna hahahahah to te ovi iz CIA zajebavaju majmunčino

User avatar
Michel
Posts: 11700
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 28 Oct 2023, 19:18

KRATKO RASKRINKAVANJE ILLUMINATA OD STRANE NJIHOVOG BIVŠEG ČLANA

https://zvono-istine.org/bivsi-bankar-z ... upORtBWBak
Ronald je u nizozemskom TV-ntervjuu opisao svoja iskustva. On u detalje obznanjuje kako je satanska elita obavljala žrtvovanje djece, kako bi svoje članove stavila na probu (testirala) i mogla ih time ucjenjivati. Tijekom svoje karijere, polako ga se uvodilo u te krugove.
„Kad sam ušao unutra, bio sam upozoren: ‚Učini to tek kada 100% ne budeš imao nikakve savjesti.’ Kad sam to tada čuo, nasmijao sam se, ali to nije bilo mišljeno kao šala. Bio sam treniran da postanem psihopat i zakazao sam.“
Oprezno rečeno, većina tih ljudi u tim krugovima, nisu slijedili jednu od uobičajenih vjera/religija. Većina tih ljudi su bili luciferijanci. Isprva sam mislio da je to smiješno i mislio da je to bajka i da ništa od toga nije istina. No, za ove ljude je to istina i stvarnost. Oni služe nečem nematerijalnom, što oni zovu ‚Lucifer’.“
„Ranije sam studirao teologiju, pa sam vidio da se čak u Bibliji može pronaći informacije o tim postupcima među Izraelcima. Razlog zašto je prvih 10 plemena Izraela bilo protjerano iz Babilona, su bila ritualna ubojstva djece. Oni su žrtvovali djecu, to se zna. Sve to me učinilo vjernikom, jer sam sada shvatio da postoji više u životu, nego samo ono što se može uočiti. Postoji nevidljivi svijet. To je stvarno!“

Ronald objašnjava da on govori o snagama mraka i manifestaciji Svjetlosti. Od tada je čvrsto uvjeren da se sve što je rečeno o Iluminatima, zapravo istina.
„Tama je stvarno biće. Pronašao sam što je zapisano u Bibliji. No, takvo što je ne samo u Bibliji, može se naći i u mnogim knjigama.“, pa spominje ”Protokole sionskih mudraca“ i kaže da ta knjiga po njegovom mišljenju odražava stvarnost.
„Stvarno je postojao trenutak odvajanja od manifestacije Svjetlosti, gdje je jedna skupina otišla svojim putem i sobom uzela bijes i jaku mržnju. Samo malo njih to shvaća ozbiljno. To je uništavajuća snaga, koja mrzi naše vrijednosti i našu hrabrost. Ta sila mrzi Stvaralaštvo i Život i učiniti će sve da nas potpuno uništiti. Način da se to postigne, jest podijeliti čovječanstvo. Podijeli pa vladaj je njihova istina …
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12273
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 29 Oct 2023, 04:12

Može li razotkrivanje o svjetskoj viralnoj kuharskoj zvijezdi Salt Bae.Nakon finala Svjetskog prvenstva u nogometu postao je jedan od najmoraženijih likova.Zatvaraju mu se restorani.Izašlo je van dosta zla i prljavštine o njemu.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11700
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 29 Oct 2023, 05:39

Bude :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12273
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 29 Oct 2023, 10:35

Michel wrote:
29 Oct 2023, 05:39
Bude :kokicarenje:
:supz:
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2414
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Inferno » 29 Oct 2023, 17:18

John_Ryder wrote:
29 Oct 2023, 04:12
Može li razotkrivanje o svjetskoj viralnoj kuharskoj zvijezdi Salt Bae.Nakon finala Svjetskog prvenstva u nogometu postao je jedan od najmoraženijih likova.Zatvaraju mu se restorani.Izašlo je van dosta zla i prljavštine o njemu.
Evo ja cu ti ga raskrinkat, skuzili su da je attention whore koji nije ni pravi kuhar vec samo laze i lose tretira zaposlenike. Zato mu sve propada, a i treba.

User avatar
Michel
Posts: 11700
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 29 Oct 2023, 22:14

MATTHEW PERRY RASKRINKAVANJE

Ok, malo sam istražio pa da vidimo što se točno dogodilo. Legendarni youtube kanal Doenut Factory kaže da je bilo žrtvovanje što ima smisla bio je i mjesec pun a to elite vole. Znali su da će ljudi diljem svijeta žaliti za njim, a paraziti iz spiritualnog svijeta će se hraniti s tim emocijama. 10 minuta vam traje video tako da bacite pogled, ima zanimljivih dijelova. I baš kako sam jučer rekao, DROWNIG ritual ono što masoni vole igra riječi. Nevjerojatno je poznatih osoba umrlo utapanjem. Mislim, o čemu pričamo. Kao da idu po nekoj špagi, pa ko umre utapanjem u vlastitom đakuziju od Whitney Houston, Jima Morrisona, Perrija i mnogih drugih. Koje su vjerojatnosti za to. Jako male. Ovo je bio okultni ritual siguran sam u to. Vidjet ćete u videu koliko je i povezan sa plavom bojom. Sve je to važno eliti cijela ta simbolika. Uglavnom, pogledajte video da vidite koliko je ljudi umrlo utapanjem nevjerojatno.

I’ve been on this planet for
56 years and have never known 1 person in my life to have died by drowning.
Dude, you put these pieces together in record time. You're quickly becoming a force to be reckoned with, decoding this stuff 👏
Excellent research pointing to their rituals - well done. If only more people could see it too.
What a great breakdown. Much appreciated. Nothing is as it appears on the surface.
I think they fake the deaths of these people and then reintroduce them as some new character in the future. Like how do we know for sure it's really them when we never see a body and everything is always sketchy about it?
When I heard about Matthew Perry’s passing, I instantly thought about what Anthony Boudin said about the whole cast of Friends
https://people.com/food/anthony-bourdai ... haracters/ hm, predicitive programing zanimljivo
Whitney H died in a hotel tub on 2/11/2012, but Clive Davis left her in the water until 2/12/2012. He didn't want the pre-Grammy party "disturbed". Her daughter Bobbi Brown also died in a bathtub 7/26/2015 after she said she didn't want an actress who looked like a man to play her mother in a movie. All of the bathtub deaths look suspicious. Chester Bennington was hanged on a shower curtain rail when he was working on a kid trafficking movie. Too many to not notice.
Almost nobody dares to speak about these things in Youtube, excelent analysis by the way, Gematria, numerology, symbology, all crap from Satan
As an aside regarding games and foreshadowing. The Fallout franchise has a colour theme which I think foreshadowed what we are headed for. For ages it didn't click and then I realised. This is my pinned post from my Gab account posted June 9 2023 although the games go back to Oct 10 1997.
Post.
Predictive programming, it's a thing.
I play computer games. I've been playing Fallout. A post nuclear world after a war between the US and China.
What triggers a nuclear war? A catalyst. What's a catalyst? That which enables a progression into another situation, event or substance.
What are the colours of the uniforms in Fallout?
Blue and yellow.

What have people been plastering all over their bios in social media? What's been the hysteria over the last couple of years?
Ovo je samo kratko razotkrivanje na brzinu, ali bit će još detaljnije idući tjedan.

A sad malo o masončini Salt Bae nema se tu što puno reći lik je scammer klasičnog tipa.
Image


Imagine charging $2000 dollars for a steak covered in $5 worth of gold paper off Amazon
As a descendant of many many chefs, i just want to let you in on a secret: edible gold foil is tricky to work with, but it's also like $10. Not a typo. He was charging $1000 for $30 in gold foil, meat, s&p. Incredible the a*holes that liked him because he sprinkled salt in a weird way onto food.
I've been baffled for years, and am still baffled to this day, that sooo many people (especially influencers) fell for the tacky and often mis-advertised gimmicks that this dude's restaurants portrayed. Honestly just shows how braindead consumers can be these days when a guy is able to build a small restaurant empire off of a damn meme. Bro has been gouging his customer's eyes out with grossly overpriced mediocre food and folks went along with it because they got a free 15 second instagram story or tik tok post off of it.
This man's insane success is simply proof that most of humanity is plain stupid.
At first he looked like such a nice and cool person when his first meme was popular but, as he got even more successful, he started to show his true color, revealing he was truly a jerk and someone you should not trust. he committed some unforgivable things that led to his downfall and hare against him.
This will continue happening as long as there are people foolish enough to let themselves get scammed by a person like this
A lot of people don't even know that he is not a chef, but a butcher.
Ovaj zadnji komentar je istina, zato ga često vidim kako meso elegantno razdvaja nožem to stvarno zna.

Inače, ova tema je stvarno kultna i legendarna ne zato što sam je ja otvorio već je stvarno vrhunska toliko smo toga zajedno prošli u ovim raskrinkavanjima i ima toliko toga još. Zato unaprijed vam govorim da kada stignemo do 50. stranice, a vi ste isto zaslužni za ovu temu kao i ja i svi oni koji se ne mogu registrirati a čitaju konstantno, pripremam vam nešto specijalno za 50. stranicu :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply