Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 21 Feb 2018, 00:18

spletom okolnosti dobio sam steam key-eve za sve halflife igre. Blue shift odrađen; HL2 idući na redu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 17 Mar 2018, 00:01

:partyman: :prayer:
https://net.hr/danas/hrvatska/u-tvrtki- ... -nedjelju/
Image
‘Dobro došli, nadam se da će vam Hrvatska biti dobar dom i da ćete se uvijek sjećati vremena provedenog u Hrvatskoj kao najboljeg u svom životu.’
Nakon što je prošlog tjedna predstavio svoj novi hiperautomobil Concept Two, Mate Rimac je danas na Facebooku objavio da je u svoju tvornicu u Svetoj Nedjelji doveo dvojicu stranih stručnjaka.

‘Već sam puno puta rekao kako me različitost čini sretnim. Mogućnost našeg tima da privuče talente iz svih dijelova svijeta čini me ponosnim. Danas sam upoznao dvojicu novih kolega – Periyasamy iz Šri Lanke koji sada radi u našem odjelu za akumulatore i Gwon iz Južne Koreje, sada u našem timu za dizajn. Sada imamo 25 nacionalnosti ovdje. Dobro došli, nadam se da će vam Hrvatska biti dobar dom i da ćete se uvijek sjećati vremena provedenog u Hrvatskoj kao najboljeg u svom životu’, napisao je Rimac na Facebooku uz fotografije s novim kolegama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 17 Mar 2018, 03:37

znači ne zaposli samo naše rvate ?
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 19 Mar 2018, 21:25



:D
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 24 Mar 2018, 23:13

malo rewatcham odličnu "black books" seriju, i naletih na ovaj dodatni sadržaj na jubitou


I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 13 Apr 2018, 17:33

Na steamu su divinity igre (one orginalne) po pola eura. Odmah sam ih uzeo
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 13 Apr 2018, 19:49

Pecam taj divinity (novi) na ps storeu. Ali jebeš ovaj popust. Prije su davali za 100 kn skoro, a sada je 170 kn. Čeka se bolji popust.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 13 Apr 2018, 20:24

I meni je taj novi zapeo za oko, ali komp mi je jos uvjek u banani, tako da nemogu ni pillarse zavrsit...
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by HorrorHR » 28 Apr 2018, 09:27

Na zadnjem Real time with Bill Maher, Maher o Trumpovom odvjetniku:
michael cohen is probably the worst lawyer since ted bundy represented himself
:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh:

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 02 May 2018, 22:08

To sto sam , začudo, imao 4e na "buy stuff online" i time kupio Gothic trilogiju (ako nekoga zanima to se još ovaj tjedan more kupiti na Fanatical stranici; dobiju se steam kljucev)
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 May 2018, 20:37

Konačno pravi prekid kako se spada.

Prošlo je godinu dana od prekida. Bio sam previše glup i predobar prema njoj. Pukao sam u sebi kada me zajebavala 5 dana poslije prekida. I još tako godinu dana. Definitivno ne možeš biti prijatelj s bivšom. Niti sam htio, ali nisam imao muda prekinuti to sranje.

Prošla dva tjedna su bila toliko teška radi par susreta s njom da sam puknuo iznutra. Moji prijatelji i roditelji su izgubili živce kada su je upoznali. I to mi nisu rekli. Nisam uopće bio svjestan zašto.
I konačno sam došao sebi. Jebote led, svako poštovanje prema njoj, stvarno sam imao previše razumijevanja. Ali jebote Bog, ne možeš biti takvo govno od čovjeka i pričati svom bivšem o novoj budali od dečka?
Zašto budali? Jebeš podcjenjivanje. U vezi dva mjeseca s "emotivcem" koji se rasplače na prvom spoju jer ona puše nos? U dva tjedna koliko ju poznaje, već bi ju upoznao s roditeljima. U mjesec dana bi ju već ženio? I još u kontaktu s jedinom bivšom? I da, majka od trećeg bivšeg će joj uvijek biti druga mama...

Nakon iskrene poruke o sebi, ali samo sebi, poslije sam joj rekao da griješi. Da me više ne prekida i upada u riječ još od prvog dana kad smo se upoznali. Da mi ne govori što da mislim i radim. I da je njezin gubitak. Bar sam bio toliko pristojan da joj ne kažem tko te jebe. Ali bitno da sam joj dao do znanja da za mene više ne postoji.
Jebote osjećaji. Treba izdržati 12 sati s njom koja iz poštovanja ostaje u vezi s tom plačipičkom i koju je sram što će ispasti gadura na poslu. Na to nisam mogao više šutjeti. Sjetim se sebe kakve sam pizdarije imao i trpio radi nje i poslije prekida. I izašao sam jači, a neki s razbijenim nosevima na poslu.

Stvarno sam prošao sranja, sito i rešeto i gutao govna radi poštovanja prema njoj da ju ne povrijedim. I na pizdariju ako Bog da, živjeti ćemo zajedno. Siromah, njega će emotivno uništiti i sjebati skroz ili ga pretvoriti u papučara.
I to je moje mišljenje. Stvarno sam bio predobar za nju. Nek sada ona dođe puzeći na sve četiri do mene. Ja sam već puzao kada sam imao slom živaca u njezinoj sobi dok se ona pokrila dekom jer joj je smetalo. Jedino mi je žao što joj nisam rekao: A kad ti dečko padne u dijabetičku komu, opet ćeš se pokrivati dekom?

I najbizarnija stvar u svemu tome? Spomene mi da smo danas prekinuli. Kako je rekla: danas nam je godišnjica prekida? WTF? Bog stvarno ima smisla za humor. Tako se prekida cijeli odnos jednom za svagda.

Držim se ubuduće: Ne vjeruj riječima, vjeruj djelima.
Ako ništa, 15 minuta poslije sam stekao novog prijatelja. A samo je trebalo malo više iskrenosti i stava.
Michel puši karu.

Godmachine
Posts: 2
Joined: 19 May 2018, 04:22

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Godmachine » 19 May 2018, 04:46

Kakav flešbek... :D
100 godina nisam bio ovde, i vidim da neke stare face i dalje - :rock:

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 24 May 2018, 15:37

Uskoro si naručujem od Fibre zbilja puno toga od treće i četvrtog dijela Punishera, drugog dijela Preachera do prva dva dijela Pogrebnika i prvog dijela Hellboya te još nekih stvari.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by maddjuro » 05 Jun 2018, 22:02

Što mi je post na 9gagu dobio preko 1000 lajkova
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 06 Jun 2018, 14:28

Pao Mamić.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply