Grobarluk

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 28 Apr 2011, 16:35

Traje samo 23 minute, neka Kanadska produkcija.

Image
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 28 Apr 2011, 16:37

evo, hammer produkcija :D

Image
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Grobarluk

Post by Ašow » 28 Apr 2011, 17:22

Rotten shaolin zombies?
23min?
hm???

lol na ove pizdarije sa mamom i tatom
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 28 Apr 2011, 18:14

Ašow wrote:Rotten shaolin zombies?
23min?
hm???
a to su ti oni niskobudžetni kratki filmići snimljeni iz zajebancije...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 01 May 2011, 15:50

Top 50 Sickest And Most Disturbing Films Of All Time

http://www.dailymotion.com/video/xg3gyt ... shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xgorqy ... shortfilms

Ima tu dosta gadnih filmova čak i za mene, ali ichi the killer... :facepalm: :lol: :lol:

Ali gledajući sve to, 90 % filmova je ipak većinom sranje. Ne podnosim previše te torture filmove, a kamoli te bezvezne filmove koji se bave eksplicitnim nasiljem i gore scenama. Daj priču, čudovišta, gore scene... ali sat i pol filma gdje brat i sestra ubiju i rade sranja s leševima stvarajući od filma fake snuff, to za mene nije film, nego sranje...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 10 May 2011, 18:53

Image

sljedeće godine ćemo vidjeti kamo će spadati ovaj film, ali stavljam ga ovdje radi prejebenog postera i ideje... :prayer: :prayer: :supz:
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Grobarluk

Post by Ašow » 10 May 2011, 21:31

john_constantine wrote:Top 50 Sickest And Most Disturbing Films Of All Time

http://www.dailymotion.com/video/xg3gyt ... shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xgorqy ... shortfilms

Ima tu dosta gadnih filmova čak i za mene, ali ichi the killer... :facepalm: :lol: :lol:
E, kad smo kod ovog, na facebooku se pojavila aplikacija za 100 takvih filmova.
Nisam gledo 8 ili 9, a jedno 10ak mi ih je za ocjenu 10/10, neka 3-4 pravi klasici.
Recimo i tetsuo, the iron man je među njih 100. :mrgreen:
POGLEDAJ TO VIŠE JEBOGA :D
Zanima me tvoje mišljenje o necemu takvom.

i btw.
ovaj poster mi se također sviđa.
Ove faze s plakata su mi onak neke post-nuclear war brije.
Moguce je da ce biti dobro.

Treba obraditi sad tsunami i nuklearnu katastrofu i stavit na film.
Al ne kao survivor film, ne kao invaziju, nego nesto morbidno, pa iz mora izbiju van čudovišta kao u mistu etc.
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 10 May 2011, 22:16

evo, čak sam ga napisao na papirić za sutra, he. :mrgreen:

Ma Tetsuo, koliko sam čitao, je ipak nešto drugačije, više umjetnički film u ero guro smislu, zato mi je grijeh ubacivati među takva sranja...

Onaj zloglasni film, čijeg se naziva ne mogu sjetiti, s eksplicitnom scenom autopsije i silovanja mrtvaca... Mislim, čemu? Možda da misliš kako ćeš, kada umreš, netko silovati tvoj leš? I zašto bi netko imao uopće potrebu to gledati? Nakon onoga s ero gurom, ja sam već rekao da svaki put, kada sam čitao knjigu o tome, osjećao gađenje, ali i depresiju zbog toga... Ne možeš ostati ravnodušan na takve stvari. A ovo pet - šest filmova, smuči mi se gledajući uopće to. Znam da ima takvih bolesnika po svijetu koji rade takve stvari, ali zar još moramo imati i filmove o njima da bi ljudi gledali i govorili da je bolesno jer sadržava eksplicitne scene... Neka film ima pouku i ok, ali sat i pol mučenja žena na brutalne načine i silovanje istih, bullshit. Mene takvi filmovi bace u bed... Radije ću gledati loš horor nego takav film.

Je, film stvarno obećava. Ideja o kometu nije pretjerano originalna, ali ovo imaš baš originalni noviji štih, ako se prisjetimo da su inač bili u pitanju paraziti. Jedino je bed što neće imati ono neozbiljnu atmosferu kao kod akcijskih horora i slično, nego baš ozbiljni film s nasiljem. Ali ideja mi je vrhunska tako da ću dati šansu, ali i nadam se da će se izdvojiti od onih prijašnjih francuskih horora s čudovištima...
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Grobarluk

Post by Ašow » 11 May 2011, 23:09

john_constantine wrote:evo, čak sam ga napisao na papirić za sutra, he. :mrgreen:

Ma Tetsuo, koliko sam čitao, je ipak nešto drugačije, više umjetnički film u ero guro smislu, zato mi je grijeh ubacivati među takva sranja...
Al tak me zanima tvoje misljenje o tom filmu.
Svi kojima sam taj film preporučio su film odma u početku tako svjetski posrali da je to nevjerojatno.
Ocito ga ne promatraju isto, a znam da nas 2 imamo sličan ukus u ovim bolestima, doduse, ti naginjes na old skul, ja na najveći stupanj morbidluka, ali uvijek se nađemo negdje na sredini. :D
john_constantine wrote: Neka film ima pouku i ok, ali sat i pol mučenja žena na brutalne načine i silovanje istih, bullshit. Mene takvi filmovi bace u bed... Radije ću gledati loš horor nego takav film.
Guinea Pig. Prvih par dijelova. Ali nema silovanja u njima. Silovanje je ipak (od svih filmova koje sam gledao) najbolje prikazano u meni najdrazem filmu od monice belluci.
john_constantine wrote: Je, film stvarno obećava. Ideja o kometu nije pretjerano originalna, ali ovo imaš baš originalni noviji štih, ako se prisjetimo da su inač bili u pitanju paraziti. Jedino je bed što neće imati ono neozbiljnu atmosferu kao kod akcijskih horora i slično, nego baš ozbiljni film s nasiljem. Ali ideja mi je vrhunska tako da ću dati šansu, ali i nadam se da će se izdvojiti od onih prijašnjih francuskih horora s čudovištima...
I mene zanima kako ce sve ispasti, dobro zapravo da si me sjetio toga.
john_constantine wrote: Onaj zloglasni film, čijeg se naziva ne mogu sjetiti, s eksplicitnom scenom autopsije i silovanja mrtvaca...
Aftermath? :D
Iss, negdje prije sam skoro ltd. edition pack kupio :D
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 12 May 2011, 17:45

Je, sorry, jučer sam bio zauzet s novom igračkom... :oops: Baš ga skidam s torrenta (jer mi je na HDD hard disku, pa da ne mučim s time). Ma mislim da će mi biti dobar jer sam dosta čitao o tom filmu i japanskoj filmografiji. Ma to ti ono kao Tokyo gore police, spoj metala i mesa... Baš da vidim tu scenu kada kurcem u obliku bušilice guzi svoju ženu. :mrgreen:

Nije baš Tetsuo, ali me podsjetilo na ovu japansku ludost. http://www.imdb.com/title/tt0276935/ - Electric Dragon 80.000 V. Techno muzika, crno bijela boja, nabrijana kamera, luda radnja o dvojici bizarnih likova, i fajt. Meni je baš bio dobar i uvrnut, iako nije baš za svakoga...

Je, old skull - ma horori 80 - tih, meni je bitno samo da je zabavno, zato i ne volim te depresivne francuske horore... Ali i drugačiji pogled na nasilje, ma neko vrijeme sam baš bio fasciniran tim ero gurom, japancima, njihovom filmografijom i sve to. Ali u zadnje vrijeme, sretan sam što mogu gledati još uvijek gadne filmove...

Ma guinea pig.. meni više ono ultradosadan. Bacaju meso na curu i šamaraju, pa mučenja... Ne znam zašto bi ljudi to uopće htjeli gledati, ali ima nešto u tome... Ma zar nisu rimljani imali publiku u arenama gdje su bacali ljude lavovima ili gladijatorske igre? Drugi dio previše trash od samuraja ubojice do vađenja oka žlicom.. A ostatak serijal.. :toimonster:

Je, aftermath. Ma prošla me volja s tim serijalom...
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Grobarluk

Post by Ašow » 12 May 2011, 18:37

Nisam ni ja fan filmova ala guinea pig tj. snuff filmova.
Snuff kao snuff mi je dosadan. Jesam fan kojekakvih čudnih stvari, ali... snuff mi je dosadan.
Inače, znam kako ti je u vezi "gadnih filmova". I meni je drago da ih i dan danas mogu gledati. Al se slabije proizvode pa... jbg. :\
--------
Last.fm

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Grobarluk

Post by Info » 13 May 2011, 21:07

"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Grobarluk

Post by john_constantine » 13 May 2011, 21:26

ništa od ovoga, ali ovaj prvi film... jean rollins, he, on iza sebe ima zbilja loše filmove...
Michel puši karu.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Grobarluk

Post by Ghrall » 14 May 2011, 12:48


User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Grobarluk

Post by Ašow » 15 May 2011, 21:20

Bloody Pit of Horror i The Devil's Wedding Night sam gledao.
Caged Virgins nisam gledao, nisam ni cuo za taj film, pa ti hvala :)

Bloody pit of horror je klasik i nije baš da bi ti preporučio film, ali iz opće kulture bi ga mogao pogledati.
Ima zanimljivih scena + old school mjuza i ono iskreno vrištanje koje više ne viđeš po filmovima su ono što valja u tom filmu.
Devil's wedding night je meni jako dosadan film i ne bi ti ga uopće preporučio da ga gledaš.
Bloodsucking Freaks nisam gledao, a i po defaultu mrzim filmove o vampirima i jebiga.
--------
Last.fm

Post Reply