Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 13 Feb 2022, 00:10

Pa glavna teorija u vezi njega je da se rodio kao muško i onda su ga hranili s onim ženskim hormonima s kojima hrane današnju djecu ako se ona odluče i već nakon godinu dana od uzimanja tih hormona im cice počnu rast, glas im počne ličit na ženski glas. Tako i Serena. Kosti su naravno ostale, zbog kostiju izdominira sve prave ženske jer mi smo fizički jednostavno jači upravo radi kostiju.

Pogledaj ovaj video pa mi reci da to nije muško.

Makes me think them admitting the open trans men competing in the Olympics this year is just a distraction from all of the secret trans that compete
I watched the olympics yesterday and I couldn’t stop thinking “how does anyone fall for this?”
Obvious man, in fact, a big muscular built man!!!
Damn. A little, ripped, man. Makes me ashamed he won in the Olympics for us. Short index fingers, Adonis belt, parallel clavicles, NO hips, thick neck, wide wide wide shoulders. I could go on and on. Makes me sad for him, what his parents did to him at such a young age. These poor kids.
For years I couldn’t help but notice the legs on these girls. I just thought it was from working out for their sport. Dark to Light is becoming very bright.
A gdje ćeš većeg dookaza da mnoge današnje sportašice su zapravo muškarci je taj da neke i ne skrivaju. Pa znaš i sam za one transiće koji se natječu u ženskim sportovima a bili su muški prije toga. Ti recimo ne skrivaju, samo su javno promijenili spol i rade to što rade i pobjeđuju osvajaju zlata Rogan je o tome govorio. I koja je onda razlika između Serene i tih? Pa samo u tome što se za Serenu javno još ne zna to jest svi znaju mi koji pratimo te stvari, ali javni mediji to zataškavaju jer bi im se sve srušilo kao kula od karata. Zato sad uvode te transiće u profesionalne sportove.

A gle ovo :shock:

These two have HUGE skulls, holy shit. 😮
The blonde is super obvious. The brunette is more subtle, but the big head and facial features appear male.
Yep, 2 broke tuckin bigfoots. 🤭
Sell your soul and see how broke you are at the end.
This is been going on for decades. If someone gets a chance, watch the zz top video : give me all my lovin" the first blond " woman " who comes out of that 30s style red zz top car is a man. That was in the 70s.
Actually it’s been going on way longer than that, for at least centuries. Look at the United Kingdom for example, “Queen”Victoria and “Queen” Elizabeth.
To je isto dio jednog buđenja koje se mora dogoditi onima koji su još u snu. Ljudi, svijet je jedna velika pozornica, svi smo u kazalištu živjeli smo u jendoj velikoj iluziji. Vladaju sotonisti, ukratko.

I evo Ryderu za tebe video o Sereni i njegovoj "sestri"
https://www.youtube.com/watch?v=j6RH_bNEaDk
I used to be there, but man, she is a Man. Thankfully, the veil lifted and slowly at first then the deception was overwhelming. It’s so scary how asleep and deceived I was. We are so purposefully programmed from birth culturally through media, education and entertainment. The deception is real. The Bible explains how Satan is the master of the earth and it is true! Without A Doubt!
i dont despise them if anything i feel sad for them ....there parents transgendered them its not there fault ....i just wonder at what age were they told
they've done it for generations and it's of luciferian origin. It's not anything to feel sorry for. You feed them with your sorrow. Do you feel sorrow for satan? I don't. These people ate maliciously deceiving and have been for the length of humanity. They're sick and evil.
Even in my ignorance, something about these two never sat right! Never did I imagine why🌚
I've been calling those two the "Williams brothers" for years. Thanks for all the great vids.
I knew these were boys over 25 years ago when they had that first documentary about them as children. They were young boys with beads in their hair. If you thought those were girls, you don’t pay enough attention to what little girls and boys look like. Little girls aren’t masculine. Not even tomboys have male skeletons and male walks and movements.


Last edited by Michel on 13 Feb 2022, 00:14, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 00:12

Tak me boli kurac ko je muško a ko žensko.Kaj tebe to tolko dira?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 13 Feb 2022, 00:32

A zašto tebe to dira to što mene dira? :zubifale:

Ne shvaćam, imamo ovakvu temu kakvu imamo. I da, zanima me u kakvom bolesnom svijetu živimo. Tebe ne zanima i to je ok. Svatko vodi život kakav želi da vodi. Mene zanima istina koja nije po mainstream medijima i kako istražujem te stvari zavjere, tako i to za transiće normalno da vidim da se zataškava i stvarno me brine to zašto se to tako zataškava. Onda dodaš NWO i njihov plan, sve ide kako je rečeno. Tako da me dira, nije mi teško priznat. Transići su bolesne osobe, imaju poremećaj i to treba reći. Ako je ADHD, OKP, autizam poremećaj, onda je bome i homoseksualnost i trans poremećaj. I to elita želi, cijeli svijet polagano nove generacije odgajati u nemoralu i bludu, sodomi i gomori. Zato moramo se probuditi i širiti istinu što se događa. Ako te ne zanima, siguran sam da imaš drugih tema koje te zanima a ovu onda ostavi meni da sam sa sobom komentiram :zubifale:

I ne, ne vjerujem ti da te ne dira je kak da ne. Zamisli da sad bude javno priznato da su cijelo vrijeme Serena i Venus te mnoge druge muškarci i ti ćeš reći ma to me ne dira. Ajde Ryderu uozbilji se sad malo pa samo zamisli koliko bi zavladalo još veće nepovjerenje u medije i vladu te ovaj sistem. Ako sad vlada neppovjerenje, sad zamisli kako bi tad zavladalo a zašto i zavladalo? Jer to ljude dira. Ako tebe ne dira, ili si sociopat/psihopat i nemaš empatiju ili žensko koje je promijenio spol u muško :finga:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 01:06

O majko mila, jel te ikad glava zaboli od tih silnih gluposti o tuđim spolovima, vodi svoj život brate i uživaj, nismo dugo tu!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 13 Feb 2022, 09:27

Uzmite mi sve, ali ne dirajte mi broke girls.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 11:23

Uuuuuu Michel na aparatima, traži novu istinu za Consa!!!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 13 Feb 2022, 15:26

To objasnjava zašto michel ne jebe. U strahu je da ne bude jeben.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 16:10

john_constantine wrote:
13 Feb 2022, 15:26
To objasnjava zašto michel ne jebe. U strahu je da ne bude jeben.
:lol: :lol: :lol: sad će on tebi objasnit da si ti zapravo žensko, ima neki link, pazi se
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 13 Feb 2022, 18:18

John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 01:06
O majko mila, jel te ikad glava zaboli od tih silnih gluposti o tuđim spolovima, vodi svoj život brate i uživaj, nismo dugo tu!
Stvarno si nebitan. Ono što ja vidim je da izigravaš u nekog though guya kojeg ovo kao ne dira ali važno da komentira dakle dira te. Čuj ovo vodi svoj život oprosti Chad nisam te prepoznao :facepalm: ako ti i dalje ne shvaćam ono što se piše ja ti ne mogu pomoći. Ti i dalje slobodno komentiraj ali si označen kao žešći redikul :lol: da, ne dira te :P je, svi ti vjerujemo ajde bit će sve dobro vidi mda si mnogo nesiguran u sebe i da te previše dira ova tema pitam se zašto :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 18:38

Michel wrote:
13 Feb 2022, 18:18
John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 01:06
O majko mila, jel te ikad glava zaboli od tih silnih gluposti o tuđim spolovima, vodi svoj život brate i uživaj, nismo dugo tu!
Stvarno si nebitan. Ono što ja vidim je da izigravaš u nekog though guya kojeg ovo kao ne dira ali važno da komentira dakle dira te. Čuj ovo vodi svoj život oprosti Chad nisam te prepoznao :facepalm: ako ti i dalje ne shvaćam ono što se piše ja ti ne mogu pomoći. Ti i dalje slobodno komentiraj ali si označen kao žešći redikul :lol: da, ne dira te :P je, svi ti vjerujemo ajde bit će sve dobro vidi mda si mnogo nesiguran u sebe i da te previše dira ova tema pitam se zašto :zubifale:
Svi ti vjerujemo ahahahahahahah ko svi, pa sve si blokao jer te svi sprdamo jazo jazavi :kokicarenje: :zubifale:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by john_constantine » 13 Feb 2022, 18:45

John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 16:10
john_constantine wrote:
13 Feb 2022, 15:26
To objasnjava zašto michel ne jebe. U strahu je da ne bude jeben.
:lol: :lol: :lol: sad će on tebi objasnit da si ti zapravo žensko, ima neki link, pazi se
Ma može mi on popušiti kurac tu dolje da se uvjeri
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 13 Feb 2022, 19:30

john_constantine wrote:
13 Feb 2022, 18:45
John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 16:10
john_constantine wrote:
13 Feb 2022, 15:26
To objasnjava zašto michel ne jebe. U strahu je da ne bude jeben.
:lol: :lol: :lol: sad će on tebi objasnit da si ti zapravo žensko, ima neki link, pazi se
Ma može mi on popušiti kurac tu dolje da se uvjeri
:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :partyman: :prayer:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 14 Feb 2022, 01:59

John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 18:38
Michel wrote:
13 Feb 2022, 18:18
John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 01:06
O majko mila, jel te ikad glava zaboli od tih silnih gluposti o tuđim spolovima, vodi svoj život brate i uživaj, nismo dugo tu!
Stvarno si nebitan. Ono što ja vidim je da izigravaš u nekog though guya kojeg ovo kao ne dira ali važno da komentira dakle dira te. Čuj ovo vodi svoj život oprosti Chad nisam te prepoznao :facepalm: ako ti i dalje ne shvaćam ono što se piše ja ti ne mogu pomoći. Ti i dalje slobodno komentiraj ali si označen kao žešći redikul :lol: da, ne dira te :P je, svi ti vjerujemo ajde bit će sve dobro vidi mda si mnogo nesiguran u sebe i da te previše dira ova tema pitam se zašto :zubifale:
Svi ti vjerujemo ahahahahahahah ko svi, pa sve si blokao jer te svi sprdamo jazo jazavi :kokicarenje: :zubifale:
Ok Ryderica, vidim da si jako nesigurna u sebe :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12298
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by John_Ryder » 14 Feb 2022, 03:02

Michel wrote:
14 Feb 2022, 01:59
John_Ryder wrote:
13 Feb 2022, 18:38
Michel wrote:
13 Feb 2022, 18:18


Stvarno si nebitan. Ono što ja vidim je da izigravaš u nekog though guya kojeg ovo kao ne dira ali važno da komentira dakle dira te. Čuj ovo vodi svoj život oprosti Chad nisam te prepoznao :facepalm: ako ti i dalje ne shvaćam ono što se piše ja ti ne mogu pomoći. Ti i dalje slobodno komentiraj ali si označen kao žešći redikul :lol: da, ne dira te :P je, svi ti vjerujemo ajde bit će sve dobro vidi mda si mnogo nesiguran u sebe i da te previše dira ova tema pitam se zašto :zubifale:
Svi ti vjerujemo ahahahahahahah ko svi, pa sve si blokao jer te svi sprdamo jazo jazavi :kokicarenje: :zubifale:
Ok Ryderica, vidim da si jako nesigurna u sebe :P
Imam pijeska u vaginici :finga:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Raskrinkavanja (fraudi, zavjere i ostalo)

Post by Michel » 15 Feb 2022, 00:30

Dobra :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply