Trash vijesti

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 07 Mar 2018, 12:01

Michel wrote:
07 Mar 2018, 11:27
Ovaj narod je baš za trash. Kakav narod takva država https://www.telegram.hr/biznis-tech/sam ... e-o-rimcu/

Samo se pljuje, najjači ovaj komentar KORISNIK FACEBOOKA TOTALNO SE KUŽI U INDUSTRIJU PA NAM JE SVIMA SVE OBJASNIO. i kaže Image

:lol: :lol: al ono, zbilja komedija. Rimac sa svojom ekipom radi nešto, radi stvarno nešto kakvo god daje, uloženo je u to sve i napravi nešto senzacionalno i vani priznato, ali ovdje se nađe netko koji ustvaru kuži sve. Pa jebote, zašto onda ti tikvanenisi napravio tako nešto :lol:

otkad si ti pro-rimac? :D
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Trash vijesti

Post by John_Ryder » 07 Mar 2018, 14:01

ma Rimac je reptil :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 07 Mar 2018, 14:43

Glupi komentari, još gluplji članak koji se bavi komentarima.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 07 Mar 2018, 21:57

Svi ga hvale jedino naš narod tako jalov :D

https://net.hr/auto/vijesti/poznati-pod ... spasavati/

Neki ipak od pozitivnih komentara.
Jucer smo bili tako ponosni na Matu Rimca i njegove suradnike . Najbrzi auto na svijetu i k tome potpuno nas proizvod ... Svi bismo trebali biti ponosni i radosni.
Novinari..vas osobno smatram odgovornima za objave protiv Rimca,ja osobno mu se divim..ali vi ste kuhari..najgore vrste..čemu objavljivati mišljenja zavidnih i ostalih..vi želite da se Rimac osijeća nepoželjnim u vlastitoj državi..zašto ne objavljujete pozitivne komentare ljudi od struke..zato jer vi mrzite svaki napredak
Krenuo je iz garaze kao svaki miljarder i iz nicega stvorio lijepu pricu koja moze rasti i pridonjeti ovoj Drzavi i ljudima. Vjerujem da ce prije Rimac dovesti automobilsku industriju u Hrvatsku nego trenutni politicari a hejtere da nespominjem. Samo naprijed
Bravo care, ovo je više od bilo koje promocije Hrvatske, a ovi jalni ljudi koji ostavljaju takve jadne komentare su obični bjednici, koji si ne mogu priuštiti niti bicikl. Ovo je tek početak, a tko zna gdje ceš završiti. U svakom slučaju kapa do poda.
A koliko je sve mladih ljudi zaposlio, i koji nisu otišli van, ostali su u Hrvatskoj. Svaka čast gosp. Rimac, samo naprijed.
Više je pozitivne promocije Hrvatske jučer postigao Mate Rimac i onaj fantastični bolid nego su svi naši političari zajedno zadnjih deset godina ! BRAVO MLADIĆU , ne osvrći se na nikoga nego grabi naprijed !
Neće prestat bit luzeri ako blate uspješna čovjeka u njegovu poslu o kojem nemaju pojma.Trebali bi bit ponosni što je Hrvat i pokušati učiti od sposobniji od sebe
Ma to su sami šupci koji su jalni na uspijeh čovjeka. Neki veličaju lopove koji državu pljačkaju, a čovjek koji svojim radom i trudom postigne uspjeh njega pljuju to je poznato u nas hrvata. MATO RIMAC SVAKA TI ČAST I ŽELIM TI JOŠ VIŠE USPJEHA U RADU, a ovi bez kičmenjaci neka si zabiju glavu u šupak i neka tamo ju i zadrže jer ne mogu podnijeti nečiji uspjeh !!!!!
Mato, ako ovo čitaš znaj da ima ljudi koji te poštuju a ti hejteri su tipični Hrvati o kojima ne treba trošiti riječi. Što se mene tiče volio bih da svi oni koji su protiv Rimca pođu u svijet no na žalost odlaze oni koji su OK a ovo smeće ostaje. Na kraju tko bi ih i primio takve koji ne poštuju svoje a živjeli bi u uljuđenom svijetu.
Na te maloumnike koji ovaj uspjeh pokušavaju u svoj svojoj malumnosti i zavisti obezvrijediti nije potrebno uopće obazirati se!Mate samo naprijed i nedaj se smesti od tih i takovih!Hvala ti na još jednome velikome uspjehu!Imaš svoju viziju,imaš znanje tim i samo naprijed!A ovi maloumnici neka si grizu jaja,njih će boljeti ne tebe!
Sramota me kakav smo mi narod,totalno zaostao,ali ne bih se bavila pljuvačima i davala im pažnju da sebi budu još važniji.
Ti što negativno komentiraju su ništa drugo nego ljubomorni, što pa ima bogatuna kupit će netko, kako je ova ljubomorna nacija spremna popljuvati uspjeh jednog čovjeka, Mate bravo samo deri nekia se diže prašina!!!
Budalama oduvijek smetaju genijalci. Mogu samo reći da se iskreno i istinski divim gospodinu Rimcu i njegovoj ekipi, smisliti i napraviti ovakav proizvod zaista je izvanredan uspjeh. Želim im da zarade koliko god više mogu, konačno da netko zaradi na vlastitoj pameti. Jednog dana i obični smrtnici moći će voziti obiteljske verzije ove jurilice zaradi li ova tvrtka dovoljno da uloži u njih. Bravo.
Zbilja smo poseban narod. Rimac je nešto napravio, i uspio. Uspješan je, ali ljudi su baš kako se kaže ljubomorni pogotovo naš narod na uspjeh.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 08 Mar 2018, 11:54

Mene više jebe što imam jak dojam da su komentari jedno te isti. Reciklaža.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 08 Mar 2018, 12:55

M je postao NJIHOV. Možda su mu prijetili kao Roganu :D

Image
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 09 Mar 2018, 11:51

john_constantine wrote:
08 Mar 2018, 11:54
Mene više jebe što imam jak dojam da su komentari jedno te isti. Reciklaža.
Da, nažalost ljudi koji blate Rimca nisu uspjeli u životu kako mi se čini. Šteta jer dečko radi posao, ima svoju ekipu koja mu pomaže i uspjeli su u tome. Jebiga, narod je takav kakav je, jalov.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Trash vijesti

Post by john_constantine » 09 Mar 2018, 12:50

Kome kažeš... Ja takve gledam godinama.
Ali s jednim dijelom je kritika radi Rimčeva oca, da je osnovao firmu preko ukradenog novca.
A drugo, ne radim za Rimca, pa ne marim previše. Ok, uspješan je, svaka mu čast.
Ali da je činjenica da većina ne može priluštiti takav auto u Hrvatskoj. Da treba par sekundi da dođe do 100 km\h na sat malo znači jer su cestarine skupe. A treće, meni je auto preseravanje.
A argument zašto rade takve jake aute kada ga nemaš gdje voziti ne stoji. Od kolege bratić ima jaki auto i tamo gdje je dopušteno 130 km\h on vozi do 200 km\h. Zašto? Zato jer u Hrvatskoj može dok u Francuskoj ne može jer su strože kontrole.
Svaka roba ima svog kupca.
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Trash vijesti

Post by olio » 09 Mar 2018, 13:32

john_constantine wrote:
09 Mar 2018, 12:50
Ali da je činjenica da većina ne može priluštiti takav auto u Hrvatskoj. Da treba par sekundi da dođe do 100 km\h na sat malo znači jer su cestarine skupe. A treće, meni je auto preseravanje.
A argument zašto rade takve jake aute kada ga nemaš gdje voziti ne stoji. Od kolege bratić ima jaki auto i tamo gdje je dopušteno 130 km\h on vozi do 200 km\h. Zašto? Zato jer u Hrvatskoj može dok u Francuskoj ne može jer su strože kontrole.
rimcu nije cilj da proda svoj super auto neko šeiku. To mu je samo način da financira daljnji razvoj.

A on se time bavi, razvojem tehnologije za aute.

Uopće nije bitno što se auto ne može voziti po cesti zbog zakona i što košta puno. Bitno je da kroz njega predstavi nove tehnologije i rješenja koja onda od njega kupuju firme za aute i slično.

Kao što su dobili ugovor sa Teslom za baterije.

To je njemu cilj i o tome se ovdje radi.

Šeik će kupit jer je kolekcionar, i time financira razvoj toga. Rimac sklopi ugovor za navigacijski sustav sa xyz firmom i bavi se proizvodnjom i prodajom tehnologije.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 17 Mar 2018, 21:59



"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Trash vijesti

Post by John_Ryder » 18 Mar 2018, 14:05

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :facepalm:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Trash vijesti

Post by Michel » 20 Mar 2018, 02:15

Mislim da smo već pričali o njima pa smo se čudili ko njih financira. Kako se užasno furaju na amere

98 tisućaljudi ih prati na faceu https://www.facebook.com/joombooshr/?ref=tn_tnmn
https://joomboos.24sata.hr/prvi/najsret ... ium=Status

Što si zadnje fotkao na mobitelu https://www.instagram.com/joomboosyt/

Nisam protiv tehnologije i da se koristi, ali ovo što ovi rade je zbilja odvratno, nezanimljivo i valjda samo smiješno njihovoj generaciji. Ma odbijam vjerovati da je to samo neki generacijski jaz jer siguran sam da ima u njihovoj generaciji nekih normalnih. Onak, članci o seleni gomez i slične gluposti.

Koji kurac :lol: :lol:
Image
Image

Već si vidim onak fanovi u školi i pričaju "ej jesi vidjela novi video od joomboosa kak je super"

Nadam se da nisu svi taki iz ove generacije. Ovo je baš unazodavanje naspram naših generacija što smo mi radili. Ovo je baš ono neki svoj svijet gdje je sve divno i krasno.

Imaju i neke stvbari sa hororima i užasno je. https://www.instagram.com/p/Bf-tWWFhz8f ... joomboosyt naravno, sve moderni u zadnjih 5 godina. Evo, ja se sjećam kad sam imao 16, 17 godina i već sam znao za sve starije horore, gledao sam ih već. Ne znam, strah me gdje sve ovo ide.

Al netko jebeno njih financira to sam siguran. Baš ono s ovime unazadaju nove klince i klinceze. Pa videi su im na svjetskoj razini snimljeni. Mislim užasni su, ali kako je snimljeno tu treba baš para i para zha sve te kamere, ljude i slično. Pa znam kad gledam obične vlogere gdje je samo jedan tipa kad netko recenzira filmove na youtube pa često imaju behind the scenes i tu vidiš koliko samo za taj video od 10ak minuta toga treba. Koliko je tu pribora, rasvjeta, kamera. To košta, a ovi imaju videa i videa gdje 10 puta više toga treba.

Imaju na 24 sata svoiju stranicu. Ne znam, tatini i mamini sinovi ili što.

I još nešto. Svi izgledaju kak bi to rekao, nekako fit kao namjerno. Muški su siguran sam lijepi curama isto kao što su cure siguran sam lijepe muškima. Kao da žele stvoriti tu neku idealističnu sliku teenegera. To je već toliko lažno i odvratno. Medij je stvarno moćno oružje.

https://www.instagram.com/p/BekmT72B1XM ... joomboosyt

Naravno ovaj desni što je polucrnac ili crnac, ali točno se uklapa u ono što želim reći. Sve je američki. Imaju svoj magazin, svoje kalandare. Ja sam siguran da idu snimati negdje u studio isto. Imaju svoju neku mini seriju. Tko su ti klinci jebote? Ma siguran sam da ne predstavljaju većinu te generacije. Nešto se na silu žele prodati. Da, ovo je studio https://www.instagram.com/p/BcC6WZYhDCe ... joomboosyt https://www.instagram.com/p/Bb6P7VhBBdf ... joomboosyt

I ovaj Petreković je tu :facepalm: https://www.instagram.com/p/BbJn3XwhALE ... joomboosyt gospodin nesmiješni

https://www.instagram.com/p/BbEjMOehcVh ... joomboosyt
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: Trash vijesti

Post by Truba » 20 Mar 2018, 06:51

zene lete samo jesi li poznat
zene i curice
ste je to u zenskom bicu da ga tjera ka....poznatom mladicu
www.lasetta.net :axe:

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Trash vijesti

Post by John_Ryder » 23 Mar 2018, 12:00

sve jasno, ali ovaj petreković kome je taj smiješan i zašto?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kažem ajd još ovi new age klinci ali petreković :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Trash vijesti

Post by hitman_4 » 23 Mar 2018, 23:49

Code: Select all

http://www.index.hr/black/clanak/oliver-dragojevic-dobio-porin-za-zivotno-djelo/1034285.aspx
parni valjak :facepalm: :oops: stvarno nam je gl. scena u k
Image

Image

Image

Post Reply