Amaterski horor

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: heh

Post by HorrorHR » 24 Oct 2006, 20:48

Bad taste wrote:Malo uwe boll,malo tim burton,malo ed wood,malo takashi miike,malo jakov sedlar..
u jebem ti sad me već plašiš :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 24 Oct 2006, 21:23

ja sam davno pisao Vijetnamsku stravu. O zombijima u Vijetnamu za vrijeme njihovog rata. A glavni lik je pijanac u delirijum trensu koji pokušava preživjeti sve te neprijatelje i zombije u svojim halucinacijama... Ali naravno, tu nigdje nemamo džunglu, ali bila bi zgodna ideja spojiti domovinski rat i zombije. Da su amerikanci bacili kemijske bombe i nastali su zombiji, pa ovako ispadne ratni horor - nešto kao Bad taste s ratnim elementima.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 24 Oct 2006, 21:58

john_constantine wrote:ja sam davno pisao Vijetnamsku stravu. O zombijima u Vijetnamu za vrijeme njihovog rata. A glavni lik je pijanac u delirijum trensu koji pokušava preživjeti sve te neprijatelje i zombije u svojim halucinacijama... Ali naravno, tu nigdje nemamo džunglu, ali bila bi zgodna ideja spojiti domovinski rat i zombije. Da su amerikanci bacili kemijske bombe i nastali su zombiji, pa ovako ispadne ratni horor - nešto kao Bad taste s ratnim elementima.
Je kod nas zasigurno ima elementa za korištenje nekakvih ratnih situacija sa zombijima, ali valjda 90% hrvatskih filmova u globalu ima veze sa domovinskim ratom pa mi je apriori takva tematika yawn :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Oct 2006, 09:34

Ok. A ja baš imam jednu dobru lokaciju ovdje kod mene na brijegu. Tamo gore ima stara kuća nekoliko minuta od šume. na brijegu. I onda priča o nekoj obitelji ili mladima koji tamo zapnu, a svaki puta kada padne noć, izlaze krvoločna čudovišta, vukodlaci ili nešto drugo. A više bi se baziralo na zvučnim efektima: grebanje pandže po staklu i takve stvari.
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 25 Oct 2006, 09:37

Ja sam za zombie filma...sa minimalno scenografije...baš kao što cons. kaže...jedna kuća, šuma i da vidiš, a za to ti niti ne trebaju dozvole i nitko te neče gnjaviti. Kvragu uopće ne mora biti originalan, samo da se vizualno i atmosferično napravi što bolje.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Oct 2006, 11:35

Pa da, pa čak niti nije problem tamo. Nema puno ljudi, većina ih je umrla, tamo je samo moja baka, ali imate dosta prostora. Šuma, brda, kuće, stara srušena kuća, dosta podloga za nekakav horor u stilu Texas chainsaw massacre ili Hills have eyes. A noću pomalo zna izgledati jezovito pošto nema previše svijetla tamo.
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 25 Oct 2006, 23:17

horrorfan wrote:vidio sam negdje na telki izvjestaj sa trash festivala u varazdinu....jel bio ko vidio koji film(ak je ovo vec bilo diskutirano sorry....)
Bio sam zadnji dan i od horrora su bile nekakve palačinke ljudožderke; onda neki film u điru Frankensteina ( Tata mutant ,mislim) sniman u stilu nijemih filmova, Ljubav isto u điru nijemih filmova i nekakav film o svemirskom ninđi koji se sa lightsaberom i zvjezdanim šurikenima bori protiv ubice sa velikim nožem(tipa Michael Myers), zombija i nekakve svemirske hobotnice koja ispušta mjehuriće od sapunice.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 25 Oct 2006, 23:33

Vorador wrote:nekakav film o svemirskom ninđi koji se sa lightsaberom i zvjezdanim šurikenima bori protiv ubice sa velikim nožem(tipa Michael Myers), zombija i nekakve svemirske hobotnice koja ispušta mjehuriće od sapunice.
Ok, ovo je stvarno previše :lol: :D

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 25 Oct 2006, 23:48

FilmTV wrote:
Vorador wrote:nekakav film o svemirskom ninđi koji se sa lightsaberom i zvjezdanim šurikenima bori protiv ubice sa velikim nožem(tipa Michael Myers), zombija i nekakve svemirske hobotnice koja ispušta mjehuriće od sapunice.
Ok, ovo je stvarno previše :lol: :D
Film je pobjedio u kategoriji za najbolji trash horror. stvarno je zabavan ali mislim da nije zaslužio pobjedu. Nominiran je bio i Tata mutant koji je po meni puuuno bolji i zabavniji, originalniji i tehnički bolje odrađen.

Sad se sjetih da je bila i Botoxia van konkurencije; nekakav toksični botox transformira neku trebu u zombija i ona kolje ljude okolo. Onda Bush ( tip s gumenom maskom na Busha) pozove female ninja team da se suprotstavi podivljalom stvorenju.

Winewitch project - to mi je bezveze bilo, kopija Blairwitcha samo s nekom ekipom koja ide po neko vino u podrum pa nestanu, bla bla

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 25 Oct 2006, 23:52

Jel planiraju oni kakav dvd release filmova ili dati mogućnost downloada tih nekih filmova?

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 26 Oct 2006, 00:27

HorrorHR wrote:Jel planiraju oni kakav dvd release filmova ili dati mogućnost downloada tih nekih filmova?
E ,vidiš, nemam pojma. Ali znam recimo da je taj o svemirskom ninđi dostupan na netu dulje vrijeme jer sam već čuo za njega pa sam se ugodno iznenadio kad su ga pustili. Mislim da se zove Trash Horror #13 ali nisam 100% siguran.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 26 Oct 2006, 10:34

Taj sa Ninđom i lightsaberom sam gledao, a film se zove Dogma 13#: Dabrova osveta, znao sam i gdje ga se može skinuti, ali sam zaboravio...potražit ću kasnije...sad žurim hehe...

Post Reply