Molim testirajte novi forum ovdje

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Molim testirajte novi forum ovdje

Post by HorrorHR » 29 Oct 2013, 21:54

Hm bizarno, možeš mi samo dati i link taj koji ti se prikazuje u browseru pa da malo vidim.

jel ti to uvijek kada postas? ili samo kada su novi topici?

postoji sansa da u odredjenim trenucima se nesto zablokira jer sam vidio da ponekad kada google predje preko foruma ubije resurse

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Molim testirajte novi forum ovdje

Post by Asfodel » 29 Oct 2013, 23:41

Ajd da i to riješimo. Dakle, error se meni prikazuje onako kao na slici, a tebi će se ovako: http://www.horrorhr.com/tamnica/posting ... e=post&f=8

To se znači događa ako postam neke komplicirane postove bili oni normalni ili novi topici. Za pokus ću pokušati natući u horor namještaj još jedan s tipa 10 slika, ali imageshackovih.

Ako netko želi pomoći eksperimentu (da vidimo jel problem samo u meni) nek otvori neki novi filmski ili serijski topic, raskošan sa slikama i linkovima, boldovima i bojama (znači onakav kakav treba biti). Ovo Greenovo s Otokom bi i meni uspjelo tako samo s riječima pa se ne računa.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Molim testirajte novi forum ovdje

Post by Michel » 29 Oct 2013, 23:42

To se meni prije pojavljivalo kad sam otvarao temu o maratonima i onda sam htio da link na pogledani film bude naziv filma pa se klikne na to, ali mi nije uspjelo i onda mi se taj isti error pojavio.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Molim testirajte novi forum ovdje

Post by Asfodel » 30 Oct 2013, 00:02

Asfodel wrote:Za pokus ću pokušati natući u horor namještaj još jedan s tipa 10 slika, ali imageshackovih.
Neće. Očito too much.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply