Promjene na HorrorHR

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 13 Jul 2008, 00:18

nemojmo sad pretjerivat :lol: onda rađe svj zelena, plava, narančasta...ma ionako ostaje bijela pa ovo ne vodi ničemu :lol:
Image

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 13 Jul 2008, 00:22

ne baš rozu, ta je gotovo bijela... žuta bi mi više pasala :lol:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 19 Jul 2008, 21:33

lol, na sajtu nema linka za forum, moro sam prek googla upisat horrorhr forum :P :D
"Six strings to cover fear..."

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 20 Jul 2008, 01:43

Moje velike pohvale HorrorHR-u na renoviranoj stranici našeg najomiljenijeg sitea u Hrvata a bogme i šire..
Velik dio pohvala ide i FilmTV-u na dizajnu i sređivanju svih tehničkih pojedinosti...uz njegovu pomoć ovaj site kreće velikim stopama da bude velika konkurencija ostalima, te da bude možda i najbolji filmski site u Hrvatskoj (pa i u EX-Yugi)...

A još kad krenu sponzori...hoće li? 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 Jul 2008, 02:06

Cannibalist wrote:lol, na sajtu nema linka za forum, moro sam prek googla upisat horrorhr forum :P :D


Ma kako nema, eno ti ga desno negdi po sredini.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 20 Jul 2008, 15:26

Cannibalist wrote:lol, na sajtu nema linka za forum, moro sam prek googla upisat horrorhr forum :P :D
Pa ima, stisneš na natpis horror forum tam di su zadnje teme
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Promjene na HorrorHR

Post by Bub » 25 Sep 2010, 02:17

Šefe što misliš o WEB 2.0 dizajnu? Možda kad se bude sljedeći put radio redizajn.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Promjene na HorrorHR

Post by Bub » 13 Oct 2010, 23:36

E a ovdje sam dobio neki ignore? :zubifale:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Promjene na HorrorHR

Post by HorrorHR » 13 Oct 2010, 23:59

nisam ni vidio do sada pitanje. pa, gledaj ovako sajt vrti wordpress platformu, znaci ako bi se nesto radilo moralo bi se ili kroz themes ili pluginove radit. nisam za neke komplicirane promjene bas.

na sta si u detalje mislio kada si pitao za 2.0? koje aspekte dinamike ili funkcionalnosti ti pale na pamet?

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Promjene na HorrorHR

Post by Bub » 14 Oct 2010, 09:57

HorrorHR wrote:nisam ni vidio do sada pitanje. pa, gledaj ovako sajt vrti wordpress platformu, znaci ako bi se nesto radilo moralo bi se ili kroz themes ili pluginove radit. nisam za neke komplicirane promjene bas.

na sta si u detalje mislio kada si pitao za 2.0? koje aspekte dinamike ili funkcionalnosti ti pale na pamet?
Čuj nisam baš ulazio u dublja razmišljanja, ali bilo bi ljepo da izgleda malo modernije (ne se ljutit :zubifale: ), pogotovo što je horror u pitanju dalo bi se štošta napravit, od grobova, zombie-ja, šišmiša, duhova etc., jedna od ideja može biti da izgleda web 2.0 cartoon, malo nekih texture-a, gradient-a, typography-a etc. Vjerojatno ubaciti koji jQuery da ima i koji efekat (slider, fade ili nešto drugo). Dalo bi se diskutirat. :wink:

Nisam nikad stylirao/radio s Wordpress-om i php-om, pa ne znam koliko si ograničen na tom području, ali opet i on ima HTML i CSS pa nije problem promjeniti neke stvari tipa height/width, slike ili nešto drugo. Sad jedino ako ti on ne dopušta da mjenjaš postojeći dizajn u to nisam upućen, te kakva je njihova politika. Čak ima i jako lijepih free web 2.0 template-a. Mogu ti poslati linkove ako želiš pa da si malo pogledaš, kako sve to izgleda.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Promjene na HorrorHR

Post by HorrorHR » 14 Oct 2010, 10:04

Bub wrote:
HorrorHR wrote:nisam ni vidio do sada pitanje. pa, gledaj ovako sajt vrti wordpress platformu, znaci ako bi se nesto radilo moralo bi se ili kroz themes ili pluginove radit. nisam za neke komplicirane promjene bas.

na sta si u detalje mislio kada si pitao za 2.0? koje aspekte dinamike ili funkcionalnosti ti pale na pamet?
Čuj nisam baš ulazio u dublja razmišljanja, ali bilo bi ljepo da izgleda malo modernije (ne se ljutit :zubifale: ), pogotovo što je horror u pitanju dalo bi se štošta napravit, od grobova, zombie-ja, šišmiša, duhova etc., jedna od ideja može biti da izgleda web 2.0 cartoon, malo nekih texture-a, gradient-a, typography-a etc. Vjerojatno ubaciti koji jQuery da ima i koji efekat (slider, fade ili nešto drugo). Dalo bi se diskutirat. :wink:

Nisam nikad stylirao/radio s Wordpress-om i php-om, pa ne znam koliko si ograničen na tom području, ali opet i on ima HTML i CSS pa nije problem promjeniti neke stvari tipa height/width, slike ili nešto drugo. Sad jedino ako ti on ne dopušta da mjenjaš postojeći dizajn u to nisam upućen, te kakva je njihova politika. Čak ima i jako lijepih free web 2.0 template-a. Mogu ti poslati linkove ako želiš pa da si malo pogledaš, kako sve to izgleda.
generalno sa wordpressom na userima je da se bakću sa temama koje se mogu heavily obraditi, te da se igraju sa CSSom. možeš slobodno baciti par linkova, meni je trenutno pogled na horrorhr da bude funkcionalan, ali sam apsolutno za nove tehnologije ako imaju smisla - da nisu samo eye candy, znaci da nesto ponude posjetitelju. btw na mail mi baci, imas na sajtu gore desno adresu

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Promjene na HorrorHR

Post by Bub » 14 Oct 2010, 10:07

U toku dana ti mejlam, na poslu sam.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Promjene na HorrorHR

Post by john_constantine » 05 Nov 2010, 20:41

Baš fora ona tema "izdvojeno". :D
Michel puši karu.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Promjene na HorrorHR

Post by sandi » 18 Dec 2010, 18:46

PITANJE-na naslovnoj stranici na desnoj strani uvijek su izdvojene najnovije teme sa foruma...zasto na naslovnoj nisu vidljive najnovije teme iz rubrike euro horror filmovi?
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Promjene na HorrorHR

Post by HorrorHR » 18 Dec 2010, 20:24

sandi wrote:PITANJE-na naslovnoj stranici na desnoj strani uvijek su izdvojene najnovije teme sa foruma...zasto na naslovnoj nisu vidljive najnovije teme iz rubrike euro horror filmovi?
ne bi znao, trebalo bi, očito neki moj kiks, pogledati ću za par dana kada dođem doma.

Post Reply