Promjene na HorrorHR

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Promjene na HorrorHR

Post by HorrorHR » 21 Feb 2007, 18:25

Promijenih malo izgled HorrorHR sajta.

Dodao sam desnu kolumnu koju za sada mogu koristiti kao mjesto za kratke vijesti (trailere, informacije kada je neki horror na TV i slično) - a sada te nevažnije vijesti nemoraju biti na glavnom listingu.

Osim toga tamo je i lista 70 najčešćih tagova koji su dani osvrtima u bazi.

Molim da mi javite dali se sve OK vidi u vašim Internet preglednicima. Ako je nešto sjebano, bacite screenshot ... danke

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Feb 2007, 18:34

FillmTV me prati sa dizajnerske strane... Novi header je online :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Feb 2007, 19:14

ipak mi je ljepši onaj stari zubati iako je sigurno to popalio iz epizode Dylan dog Priča o nikome. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 21 Feb 2007, 20:13

Meni se sve OK vidi. Lijep je dizajn i novi header. Možda da linkove, tagove i novosti prebaciš na lijevu stranu; ili kategorije i komentare. Ovako mi se sve čini nekako zbijeno i slabo pregledno.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Feb 2007, 20:33

Vorador wrote:Meni se sve OK vidi. Lijep je dizajn i novi header. Možda da linkove, tagove i novosti prebaciš na lijevu stranu; ili kategorije i komentare. Ovako mi se sve čini nekako zbijeno i slabo pregledno.
ma to je tipični dizajn za blogove sa tri kolumne. na jednom projektu na kojem sam radio sam godinama imao mala-velika-mala pa mi sada ovo više paše...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 22 Feb 2007, 14:41

Dobro je...meni se sve jako dobro vidi i odlično izgleda. Ja bih ti preporučio da se još malo potrudiš, i koncipiraš ovo kao web stranicu, ne blog, dakle, vijesti, recenzije, najave, kolumne o pojedinim zvijezdama horrora itd...jer stranica ovakve tematike baš i nema kod nas...

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 22 Feb 2007, 16:50

ova stvar sa tagovima ti je jako dobra ideja site ti je jako dobar i moja djeca ga čitaju :lol:

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 22 Feb 2007, 16:59

Ne svidja mi se pozicija dodatnog stupca na naslovnoj, al posto ionako po difoltu dolazim samo na forum, nije da je bitno. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 24 Feb 2007, 13:13

cijeli dizajn i koncept mi se jako dopada sad :wink:
[url=http://paranoid.blog.hr/]moj blog[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Sep 2007, 01:01

Malo sam promiješao kolumne na sajtu, ništa previše osim što ima jedna veća novost. Forum sada ima svoju kolumnu na vrhu drugog desnog reda - stvarno ima dobrog sadržaja na forumu, pa je ovako pristupačnije ne forumašima koji prate samo sajt (a ima stvarno dosta ljudi) da vide neke zanimljive teme, otvore ih i eventualno se pridruže diskusijama.

Na horrorhr.com se vadi zadnjih 15 osvježenih tema ali samo iz horror-related podforuma ;)

Eto, već koji mjesec planiram to staviti na sajt, a sad me luna neka ulovila za to ;)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Sep 2007, 01:03

HorrorHR wrote:Malo sam promiješao kolumne na sajtu, ništa previše osim što ima jedna veća novost. Forum sada ima svoju kolumnu na vrhu drugog desnog reda - stvarno ima dobrog sadržaja na forumu, pa je ovako pristupačnije ne forumašima koji prate samo sajt (a ima stvarno dosta ljudi) da vide neke zanimljive teme, otvore ih i eventualno se pridruže diskusijama.

Na horrorhr.com se vadi zadnjih 15 osvježenih tema ali samo iz horror-related podforuma ;)

Eto, već koji mjesec planiram to staviti na sajt, a sad me luna neka ulovila za to ;)
nice...a kad će promjena slike.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Sep 2007, 01:05

A$H wrote:nice...a kad će promjena slike.. :lol:
misliš logotipa? to ti uvijek ovisi o FilmTV-u - nekad ga lupi inspiracija za apdejtati HorrorHR logo i samo mi ga odjednom cimne i ja sav sretan ;) Zna kakav ukus imam, tako da uvijek napravi (kao što i vidiš) prejeben logo. Da nije njega ne bi ni ovaj sajt izgledao ni blizu ovako dobar (meni je i sada nakon kolko već godinu i nešto što je na ovom dizajnu - prva liga).

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Sep 2007, 01:07

HorrorHR wrote:
A$H wrote:nice...a kad će promjena slike.. :lol:
misliš logotipa? to ti uvijek ovisi o FilmTV-u - nekad ga lupi inspiracija za apdejtati HorrorHR logo i samo mi ga odjednom cimne i ja sav sretan ;) Zna kakav ukus imam, tako da uvijek napravi (kao što i vidiš) prejeben logo. Da nije njega ne bi ni ovaj sajt izgledao ni blizu ovako dobar (meni je i sada nakon kolko već godinu i nešto što je na ovom dizajnu - prva liga).
da na logotip..ok..kad bude bude :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Sep 2007, 00:30

Dragonrage wrote:Dobro je...meni se sve jako dobro vidi i odlično izgleda. Ja bih ti preporučio da se još malo potrudiš, i koncipiraš ovo kao web stranicu, ne blog, dakle, vijesti, recenzije, najave, kolumne o pojedinim zvijezdama horrora itd...jer stranica ovakve tematike baš i nema kod nas...
Slažem se sa priloženim...a ako treba imaš i našu pomoć dakako....a što će tek biti kad se jave sponzori (ovo je jedini site/web stranica koja se bavi hororom kod nas...možda čak i u bivšoj Yugi)....
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 17 Sep 2007, 00:45

:roll:
www.lasetta.net :axe:

Post Reply