Objavljivanje radova

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Objavljivanje radova

Post by DrugsBunny » 05 Sep 2010, 19:24

Evo, nakon što sam se probudio nakon četverosatnog popodnevnog drijemanja ( :oops: ) me pukla jedna ideja.
Na forumu, a i izvan, ima puno pjesnika, pisaca i slično koji se bave horror tematikom i mislim da bi bilo super kad bi se na horrorhr site uvela nova rubrika "Objavljivanje Radova" ili tako nekakav naziv gdje bi se objavili najbolji uratci spomenutih ljudi.
To bi svakako proširilo sadržaj sitea, umjetnici bi, vjerujem, bili oduševljeni da se objavljuju negdje, čitatelji sitea bi imali dodatnu opciju, a možda bi to nagnalo i neke druge ljude da se bave takvim stvarima.
Win-win-win-win situacija.
Što mislite?
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Objavljivanje radova

Post by john_constantine » 05 Sep 2010, 19:25

ma meni svejedno. Tako nitko ne čita moj rad. :zubifale: Ali volio bi objaviti novu i nadam se, posljednju verziju prve epizode Vampirski život.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Objavljivanje radova

Post by Scarface » 05 Sep 2010, 23:58

Mislin da se to može riješit jako lako. Uostalom, i jeba i gonzo su već napisali par kolumni, ne virujen da je neki problem dogovorit sa šefom ako želiš objavit neki tekst. Istina, posebna sekcija vlastitih radova je nešto drugo, ali iskreno, sumnjan da bi to imalo neki živući ritam. Ako me koji put pukne još neki nalet inspiracije za kakvu horror priču, rado bi ju posla Horroru. Al opet, neman hrabrosti za nekakve kritike, pa od mene teško išta od ovoga. Možda gonzo i ostali misle drukčije.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Objavljivanje radova

Post by Asfodel » 06 Sep 2010, 01:05

Čini mi se kao abnormalno dobra ideja. Nitko ne gubi, upravo kao što je rečeno win win win sićuejšn.
Literarni kutak ili nešto..
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Objavljivanje radova

Post by HorrorHR » 06 Sep 2010, 01:07

Ja sam za, pa poanta horrorhr.com je promicanje horror žanra u svim svojim varijacijama, a pogotovo bilo kakvih domaćih uradaka.

Ako je nešto dobro, treba definitivno staviti na sajt, na forumu se lagano zamete trag. evo recimo, ja sam tek sad pred kojih dvadesetak dana naletio na ghostfaceovu priču inspiriranu horrorhr forumom i baš mi tada palo na pamet da bi takve stvari mogao staviti i na sajt.

publike stvarno ima dosta, ako želite probajmo ;)

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Objavljivanje radova

Post by Andrej » 06 Sep 2010, 01:27

:supz: :supz: :supz:
We're all mad here...

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Objavljivanje radova

Post by Andrej » 06 Sep 2010, 03:09

john_constantine wrote:ma meni svejedno. Tako nitko ne čita moj rad. :zubifale: Ali volio bi objaviti novu i nadam se, posljednju verziju prve epizode Vampirski život.
A ko ti kaže da niko ne čita? Grešiš, ovaj silno grešiš sinak. :zubifale:
Generalno, Drugs-ova ideja je vrhunska, jer ovde ima par veeeooooma talentovanih ljudi. Što se tiče kritike, pretpostavljam da će rubriku posečivati ljudi koji vole i cene ne/komercijalnu umetnost. Lako se posrati po nečijem radu ako nikad sam nešto nisi napisao ili napravio. Za Ghosta ne moram ništa da kažem onima koji su naleteli na njegov topic, lik otkida kako piše, a kod Ašova mi se sviđa ona street-brutalna simbolika. Može delovati nerazumljivo, ali veoma ima smisla.:rock: :rock: :rock:
We're all mad here...

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Objavljivanje radova

Post by DrugsBunny » 06 Sep 2010, 11:10

Baš mi je drago što je ideja dobro prihvaćena :)
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Objavljivanje radova

Post by Ašow » 06 Sep 2010, 15:01

Ja sam za.
Samo reci kako si zamislio i gdje da dajem radove. :)

Cak i da potaknem tu rubriku, mozemo organizirati neku nagradnu igru (doniram svoju knjigu u prize pool :mrgreen:) pa mozda bude i vise posjeceno :)
--------
Last.fm

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Objavljivanje radova

Post by HorrorHR » 06 Sep 2010, 18:06

Ašow wrote:Ja sam za.
Samo reci kako si zamislio i gdje da dajem radove. :)

Cak i da potaknem tu rubriku, mozemo organizirati neku nagradnu igru (doniram svoju knjigu u prize pool :mrgreen:) pa mozda bude i vise posjeceno :)
za sada rubrike nece biti, tj nece biti kategorije ali ce se moci pristupiti toj sekciji sa zasebnim URLom, te će svaka osoba koja počne slati stvari dobiti svoj URL koji ce biti samo za njene/njegove radove.

ovo oko nekakve nagreade, to je ok, može kao dodatni item koji će se iskoristiti za promociju autora,

dakako tema mora biti horror, nećemo lady chatterly stvari stavljati ;)

imate mail moj na homepageu, javite se tamo sa materijalom, infomacijama o autoru, slikama/fotogtrafijama bilo sta ako zelite da ide uz to etc...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Objavljivanje radova

Post by Ašow » 06 Sep 2010, 19:37

mhm, nema problema.
btw. za pocetak klikni na link u mom sigu i procitaj neke radove, pa ako takvo nest odgovara... onda je to to :)

Poezija. Sad, ti procijeni kakva :)
--------
Last.fm

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Objavljivanje radova

Post by john_constantine » 06 Sep 2010, 19:44

da li se prima samo poezija ili i veći radovi poput priča ili romana?
Michel puši karu.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Objavljivanje radova

Post by Ašow » 06 Sep 2010, 19:48

Koliko sam ja shvatio, bitno je da je horor tematike.

Kad smo kod priča, dobro si me sjetio.
Imam dosta malih napisanih priča od minulih projekata kad sam htio snimati kratkometražne filmove.
--------
Last.fm

Post Reply