Pozdrav od starog kolege

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Pozdrav od starog kolege

Post by Paranoid » 06 Oct 2006, 02:11

Bok, moram reći da mi je jako drago da si ovo pokrenuo, u hrvatskoj ne postoji forum na kojem ljudi mogu razglabati o horrorima i nadam se da će se ovdje prikupiti ekipa koja će pratiti i komentirati horror filmove, isto tako se nadam da će forum zaživjeti, jer šteta bi bila u suprotnom. Pohvale čovjeku koji ti je radio dizajn, pogotovo foruma.

Nadam se da će se ovdje skupiti svi bivši članovi feardotbloga kako bi barem ovdje nastavili tradiciju komentiranja trash i horror filmova, ja ću samo reći da ću često posjećivati ovaj forum i nadam se da će zaživjeti u skoro vrijeme, ajd pozdrav :D

jedino ak može jedna mala kritika u vezi sajta, ne sviđa mi se desno pozicionirani menu, bode me u oči, to je kod bloga bilo prihvatljivo, al ja mislim da bi sad kad imaš ozbiljan sajt trebao ipak to pozicionirati na lijevu stranu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 06 Oct 2006, 03:08

Pozdrav i dobrodošao :) Hvala na komentarima. Glede desne kolumne, nekako sam je inale uvijek preferirao (a netom se služim od 1995). Mislim da je i bila neka studija da su ljudi više naviknuti na linkove u desnoj strani ekrana, čisto jer su većina dešnjaci pa je kao "prirodnije" klikati na nešto što je na lijevoj strani... Neznam, valjda sam se i naučio sa starim blogom, bilo mi je apriori kao a must traziti skeleton layouta sa desnom kolumnom.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

nagrade

Post by Donnie Darko » 07 Oct 2006, 13:22

spominjao si nagradnu igru ocemu ce igra biti i kada ce to zapoceti... :?:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Oct 2006, 14:14

Moram smisliti još o čemu će biti, ali neće biti teško, a nabavih stvarno dobre filmove :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 Oct 2006, 15:01

Predlažem "pogodi film", ili tak nešto sl. Naime staviš sliku iz nekog filma, pa ekipa pogađa, i ko prvi skupi npr. 10 pogodaka...dobije nagradu :wink:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 09 Oct 2006, 15:08

@Dragonrage - Izvrsna ideja! Pošto Horror može napraviti screenshote iz prilično opskurnih ostvarenja, ovo bi mogla biti prava borba za nagradom!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Oct 2006, 19:05

Nije loša ideja, "bumo" krenuli uskoro sa tim :wink:

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 09 Oct 2006, 22:33

Dragonrage wrote:Predlažem "pogodi film", ili tak nešto sl. Naime staviš sliku iz nekog filma, pa ekipa pogađa, i ko prvi skupi npr. 10 pogodaka...dobije nagradu :wink:
evo ti, pogodi onaj film koji ja tražim, osvojit češ nagradu a u isto vrijeme i meni pomoći :D

imaš temu na drugom podforumu ovdje

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2006, 10:23

Paranoid wrote:
Dragonrage wrote:Predlažem "pogodi film", ili tak nešto sl. Naime staviš sliku iz nekog filma, pa ekipa pogađa, i ko prvi skupi npr. 10 pogodaka...dobije nagradu :wink:
evo ti, pogodi onaj film koji ja tražim, osvojit češ nagradu a u isto vrijeme i meni pomoći :D

imaš temu na drugom podforumu ovdje
Ehh...nema slike hehe :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 10 Oct 2006, 11:23

Dragonrage wrote:
Paranoid wrote:
Dragonrage wrote:Predlažem "pogodi film", ili tak nešto sl. Naime staviš sliku iz nekog filma, pa ekipa pogađa, i ko prvi skupi npr. 10 pogodaka...dobije nagradu :wink:
evo ti, pogodi onaj film koji ja tražim, osvojit češ nagradu a u isto vrijeme i meni pomoći :D

imaš temu na drugom podforumu ovdje
Ehh...nema slike hehe :D
Čuj, da ima slike onda bi vjerojatno znao od kuda ih je uzeo i o kojem se filmu radi :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 10 Oct 2006, 13:07

FilmTV wrote:
Dragonrage wrote:
Paranoid wrote: evo ti, pogodi onaj film koji ja tražim, osvojit češ nagradu a u isto vrijeme i meni pomoći :D

imaš temu na drugom podforumu ovdje
Ehh...nema slike hehe :D
Čuj, da ima slike onda bi vjerojatno znao od kuda ih je uzeo i o kojem se filmu radi :wink:
Ma to kužim :wink:, no možda i nebi...tko zna hehe... :)

Post Reply