HorrorHR forum 3.0 !

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by HorrorHR » 24 Dec 2009, 01:02

callac wrote:lol, ta cura sam ja i ne sa X-files nego sa SGCroatia foruma!
može biti, znam da je neka cura i da je bio forum u igri. a bio je nedavno netko tu sa xfiles foruma pa eto izmrdalo mi se u glavi ;) Ukratko hvala na prijedlogu :)

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Wendigo » 24 Dec 2009, 01:12

noob pitanje: gdje je "ignore" button?
ja čorav i disleksičan... :lol:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by elrania » 24 Dec 2009, 01:13

Wendigo wrote:noob pitanje: gdje je "ignore" button?
ja čorav i disleksičan... :lol:

profil opcije ---> friends & foes :D

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Wendigo » 24 Dec 2009, 01:18

elrania wrote:
Wendigo wrote:noob pitanje: gdje je "ignore" button?
ja čorav i disleksičan... :lol:

profil opcije ---> friends & foes :D

ah, skužio.. tnx.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by callac » 24 Dec 2009, 01:21

HorrorHR wrote:
callac wrote:lol, ta cura sam ja i ne sa X-files nego sa SGCroatia foruma!
može biti, znam da je neka cura i da je bio forum u igri. a bio je nedavno netko tu sa xfiles foruma pa eto izmrdalo mi se u glavi ;) Ukratko hvala na prijedlogu :)
hehe, silovala sam te sa privatnim porukama o nadogradnji baš zbog tih spojlera jer su me par puta opomenuli pa reko da si olakšam, sve iz sebičnih razloga :P
np,nije nas lako sve i popamtiti :lol:
čestitke na apgrejdu :rock: :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Truba » 24 Dec 2009, 18:24

meni smeta sto su slova tema malo vec od opisa tema i brojeva stranica pa se smorim dok procitam ime teme :mrgreen:
www.lasetta.net :axe:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by john_constantine » 25 Dec 2009, 22:21

što je sada ovo? :? Signature više ne prihvaća ove tekstove koje sam ispod imao... sada umjesto teksta i slike piše samo code tekstovi...
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by HorrorHR » 25 Dec 2009, 23:07

john_constantine wrote:što je sada ovo? :? Signature više ne prihvaća ove tekstove koje sam ispod imao... sada umjesto teksta i slike piše samo code tekstovi...
U signature dijelu profila ti je bila kliknuta opcija da ne dopusta BBCode u potpisu, sada sam ti to maknuo i ok je.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Hec » 26 Dec 2009, 09:26

E otkako ovdje ima ovaj novi update foruma ili sto li je vec, iam sljedece probleme:

Predugo cekanje da se post zavrsi, zatim mi dopizdi cekat pa odem ponovo u isti topic i napravim novi post, nakon par minuta dogode se 2 ista posta, eto primjer u gaming, igre, konzole topicu u offtopic dijelu...

Nemogu stavit novi avatar, radim sve normalnom procedurom kao i prije ali jednostavno ne prihvaca, mjere slike su ok a velicina isto prikladna, jednostavno ne prihvaca bilo koju sliku da stavim

Ponekad na loginanju mi ne prihvaca pass i user name, a niti uopce ista diram od toga, sve mi je zapamceno, moram vise puta stisnut login da prihvati kako treba

-----

javim ako jos sta otkrijem, zao mi je al jbga bolje da s to fixa neg da ostane :)


EDIT: eo ceko sam skoro 1min da mi prihvati ovaj post, oso sam na wc i tek kad sam se vratio nakon par sec je prihvatio post, i to sam moro ponovo otic na link topica da vidim, nece mi stavit na onaj ekran kod zavrsetka posta.

internet mi je ok, ostali forumi mi rade normlano, samo ovaj zeza
"Six strings to cover fear..."

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by john_constantine » 26 Dec 2009, 10:05

HorrorHR wrote:
john_constantine wrote:što je sada ovo? :? Signature više ne prihvaća ove tekstove koje sam ispod imao... sada umjesto teksta i slike piše samo code tekstovi...
U signature dijelu profila ti je bila kliknuta opcija da ne dopusta BBCode u potpisu, sada sam ti to maknuo i ok je.
thanks. :)
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by HorrorHR » 26 Dec 2009, 10:13

Hec wrote:Predugo cekanje da se post zavrsi, zatim mi dopizdi cekat pa odem ponovo u isti topic i napravim novi post, nakon par minuta dogode se 2 ista posta, eto primjer u gaming, igre, konzole topicu u offtopic dijelu...
neznam koliko ti je ovo često, meni se nije uopće isto desilo na novom forumu. na starom se dešavalo, ali gledam statistike mysql databaze, novi forum je programerski optimiziran, te radi doslovno duplo manje konekcija prema bazi što bi trebalo značiti manje problema nego sa onim ranijim.
Hec wrote:Nemogu stavit novi avatar, radim sve normalnom procedurom kao i prije ali jednostavno ne prihvaca, mjere slike su ok a velicina isto prikladna, jednostavno ne prihvaca bilo koju sliku da stavim
daj mi link koju sliku pokušavaš staviti. koji error ti javi?
Hec wrote:Ponekad na loginanju mi ne prihvaca pass i user name, a niti uopce ista diram od toga, sve mi je zapamceno, moram vise puta stisnut login da prihvati kako treba
ne bi znao, ali vjerujem da je kod ovoga isto kao kod 1). btw da, meni zadnja dva dana forum ali i brdo domaćih i stranih sajtova (ali ne svi, možda 5%) radili ekstremno sporo i sporo se učitavali.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by elrania » 26 Dec 2009, 14:15

ja bih isto dodala jednu sitnicu.

na prijasnjem se forumu pro klikanju na neki link sve otvaralo u drugom prozoru, a sada u istom prebaci na novu stranicu. ako nisam jedina kome takvo nesto malo smeta cisto radi bolje preglednosti sadrzaja, jel mozes to srediti?

i ujedno da izbjegnem ctrl+z svaki put kad slucajno ugasim taj novi link i trazim gdje mi je tab od foruma :lol:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Decadentor » 26 Dec 2009, 14:37

elrania wrote:ja bih isto dodala jednu sitnicu.

na prijasnjem se forumu pro klikanju na neki link sve otvaralo u drugom prozoru, a sada u istom prebaci na novu stranicu. ako nisam jedina kome takvo nesto malo smeta cisto radi bolje preglednosti sadrzaja, jel mozes to srediti?

i ujedno da izbjegnem ctrl+z svaki put kad slucajno ugasim taj novi link i trazim gdje mi je tab od foruma :lol:

e to i mene zbunjuje :lol:
Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by Josef K » 26 Dec 2009, 20:01

Decadentor wrote:
elrania wrote:ja bih isto dodala jednu sitnicu.

na prijasnjem se forumu pro klikanju na neki link sve otvaralo u drugom prozoru, a sada u istom prebaci na novu stranicu. ako nisam jedina kome takvo nesto malo smeta cisto radi bolje preglednosti sadrzaja, jel mozes to srediti?

i ujedno da izbjegnem ctrl+z svaki put kad slucajno ugasim taj novi link i trazim gdje mi je tab od foruma :lol:

e to i mene zbunjuje :lol:
Također

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR forum 3.0 !

Post by HorrorHR » 27 Dec 2009, 16:15

Jel to pričate o linkovima na tipa imdb iz postova i to (eksterni)?

ni ne sjećam se kako se prije otvaralo, ja inače otvaram sve po defaultu u novom tabu za mišem pa neznam kako je bilo ni kako je sada. ctrl+x na mom safariju ne znači ništa ;)

Post Reply