HorrorHR vs MaxTV

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Nov 2009, 18:36

nije..lol..

jesam li nesto osvojio.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 03 Dec 2009, 20:30

Borba za Max TV, Dan #65

Jučer sam se odlučio da pošaljem mail helpdesku:
Subject: Gluhi telefon sa T-Com službom za korisnike
Date: December 2, 2009 12:23:01 PM GMT+01:00
To: helpdesk@t-com.hr
Postovani,

Kako sam pokusao sve moguce nacine da dodjem do smislene komunikacije sa T-Com službom za korisnike, vjerujem da mi je ostala jedino ova mogucnost – slanje maila na helpdesk.

Buduci da sam vec desetak puta morao objašnjavati do detalja u cemu je stvar, lakše mi je samo vas uputiti na detaljni pregled razgovora sa vašom službom na:

http://www.horrorhr.com/horrorhr-u-borb ... atastrofa/

Nadam se da cu bar od vas dobiti ikakav smisleni odgovor.

Hvala.
Rekao sam sam sebi možda im zasmeta da netko javno priča o problemima, na sajtu koji ima dobru posjećenost i gdje ljudi navelike dijele svoja iskustva sa T-Comom. Izgleda da je upalilo, par sati nakon maila, netko iz T-Coma me nazvao doma.

Sažetak razgovora:

– iskreno nam je žao da ste morali proći sve ovo, ispričavamo se radi naših djelatnika
– problema sa vašom linijom nema, sve je ok, brzina je savršena
– problem izgleda postoji u centrali (hm, baš me zanima što je to problematično, nisu imali nikakve detalje)
– tehničari će vidjeti dali se može riješiti problem
– javiti će mi se u petak – tj. na 66.ti dan od kada sam zatražio zahtjev
– dobio sam opciju ako sve bude ok sa “problemom u centrali” da izaberem žlim li u akciju sa besplatnim do 31.03 ili u neku novu sa digitalnom kamerom od Toshibe

Bizarno, ali baš mi je danas došao novi primjerak onog MaxTV časopisa od T-Coma. Sutra ćemo vidjeti moguće riješavanje mojih ekstenzivnih problema sa iznimno lošom službom za korisnike ovog telekom giganta…

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 03 Dec 2009, 20:53

eto..nadam se da ce od sutra sve ic na bolje..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 03 Dec 2009, 21:06

vjerujem da hoće, vidjeti ćemo uskoro :D

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Post by Wheel Smith » 07 Dec 2009, 04:20

je li ima ko iskustva sa optima paketima?

ako ima nek napiše?
:supz: :supz:

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 07 Dec 2009, 14:08

tu si kameru uzmi, to je neka mala HD kamera
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Dec 2009, 14:26

Borba za Max TV, Dan #78 (Srijeda, 16.12.2009)

Počinjem vjerovati da sam u nekoj zoni sumraka. Tako mi i treba kada sam godinama vjeran T-svemu (telefon, adsl, mobitel), budala sam što sam lijen preći na druge operatere. Od ovog MaxTVa sam skoro pa i odustao, vjerujem da su ovi u T-Comu toliko nesposobni, nekulturni i da im se živo jebe za jednog malog korisnika. Sad mi je ovo već postalo zabavno, zanima me do kojih krajnosti može biti loš support na 0800 9000, te na helpdesk@t-com.hr.

Vidim da mnogo ljudi dolazi na ovaj članak preko Google.com tražeći neke informacije o MaxTV i MaxADSL-u - nadam se da će ovo sramotno ponašanje T-Coma bar nekoga otjerati od usluga ove firme.

A dokle, nastavim sa svojim dnevnikom T-Comove nekvalitete.

http://www.horrorhr.com/horrorhr-u-borb ... atastrofa/

User avatar
cactus
Posts: 2280
Joined: 23 Oct 2008, 01:15
Location: nemam pojma di sam

Post by cactus » 16 Dec 2009, 19:10

HorrorHR wrote:Borba za Max TV, Dan #78 (Srijeda, 16.12.2009)

Počinjem vjerovati da sam u nekoj zoni sumraka. Tako mi i treba kada sam godinama vjeran T-svemu (telefon, adsl, mobitel), budala sam što sam lijen preći na druge operatere. Od ovog MaxTVa sam skoro pa i odustao, vjerujem da su ovi u T-Comu toliko nesposobni, nekulturni i da im se živo jebe za jednog malog korisnika. Sad mi je ovo već postalo zabavno, zanima me do kojih krajnosti može biti loš support na 0800 9000, te na helpdesk@t-com.hr.

Vidim da mnogo ljudi dolazi na ovaj članak preko Google.com tražeći neke informacije o MaxTV i MaxADSL-u - nadam se da će ovo sramotno ponašanje T-Coma bar nekoga otjerati od usluga ove firme.

A dokle, nastavim sa svojim dnevnikom T-Comove nekvalitete.

http://www.horrorhr.com/horrorhr-u-borb ... atastrofa/
Ako se ne varam iz istog smo grada,tu sam se dvije godine borio za adsl i jednu za max tv a dobio sam ih tek nakon igre slučaja koji nije za forum :lol: . Na žalost biti strpljiv je dio formule za uspjeh.
Taktika je kad znaš što da radiš kad nešto može da se uradi.
Strategija je kad znaš šta da radiš kad ništa ne može da se uradi.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Dec 2009, 20:14

cactus wrote:Ako se ne varam iz istog smo grada,tu sam se dvije godine borio za adsl i jednu za max tv a dobio sam ih tek nakon igre slučaja koji nije za forum :lol: . Na žalost biti strpljiv je dio formule za uspjeh.
ma meni je sada svjedno na cijeli ovaj proces gledam kao na troll 2, toliko loše da je postalo dobro :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 16 Dec 2009, 20:15

sad ostaje samo zajebavat ih sto vise..i naravno ocrnit gdje je god moguce..jer ovo nije normalno..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Dec 2009, 22:23

Borba za Max TV, Dan #83 (Ponedjeljak, 21.12.2009)

Ne javljaju se dronovi iz T-Coma, ali potpuno mi je svjedno. Ponovno me zvali iz B.Neta i rekli da će mi ovih dana doći donijeti zahtjeve za prelazak kod njih. Da, napokon, radi ovakve užasne "usluge" sramotnih radnika T-Coma, odlučio sam se za veliku promjenu - ne zanima me MaxTV, ali ne samo to - otkazujem i T-Com telefonski priključak i MaxADSL. Mala stvar, potpuno nebitna za njih, ali svojih 600kn koje sam im davao na mjesečnoj bazi sada ću zamijeniti za cca 350 uvrh glave 400 kod B.Neta.

Hvala T-Com - vidimo se na tribinama. PI-PI-PI-PI-PI !

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 21 Dec 2009, 22:25

Moj stari je isto popizdio i raskinuo sve s njima. Sad prelazimo na iskon :lol:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Dec 2009, 22:49

Zadro wrote:Moj stari je isto popizdio i raskinuo sve s njima. Sad prelazimo na iskon :lol:
u jebate a ste pobjegli od t-coma :D :D :D

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 21 Dec 2009, 23:38

Ja sam opet završila na T-com-u, uzeli smo maxadsl, al u svoju obranu prilažem činjenicu da me i iskon zajebao. Predala sam zahtjev za carnet iskon duo paket čim sam ušla u novi stan. Provjerila dostupnost usluge prije toga, naravno, i čekala da mi se jave. Prošlo bilo više od mjesec dana i svi koji su predali zahtjev čak i nakon mene su dobili internet, samo kod mene nula bodova. Zovem ih, kažu mi nije dostupno na toj adresi. Ja gledam ko je tu lud???? Nazovem službu i šatro provjeravam da li je dostupan iskon na mojoj adresi, kaže ženska-naravno-eeee, tu sam te čekala. Izblebetam ja njoj sve, kažem ime i prezime i ona uredno provjeri i kaže mi da im od prvog dana stoji opaska uz našu prijavu da na centrali nema mjesta za novu liniju(jer sam ja trebala i tel. liniju, u stanu nije bilo). Pitam ja na to pa jel bi nama netko to javio da ja nisam zvala, a kaže ona, pa vjerojatno bi vam javio netko....I onda sve ispočetka sa T-comom, prijava, bla bla, al bili su čak i brzi. Al zato brat kuburi u novom stanu sa T-com, jučer im je poslao bijesni mail, počeo dobivat duple račune nakon čitave papazjanije koju je prošao sa njima, ne da mi se sad prepričavati, al je isto tragikomično.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 21 Dec 2009, 23:49

moj frend je dobival račune nakon kaj je raskinul ugovora s njima i prešel na optimu.jednostavno su mu ih i dalje slali ko da je još uvijek njihov korisnik(jedno 3-4 mjeseca za redom),naravno on ih nije plačal,slali su mu i neke opomene...nakon neuspješnog nazivanja i objašnjavanja sve je to riješil osoban odlazak u njihov t-centar i psovanje sveg živog i mrtog
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Post Reply