HorrorHR vs MaxTV

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 23 Nov 2009, 21:27

http://www.horrorhr.com/horrorhr-u-borb ... atastrofa/

Molim vas da šaljete link dalje ako znate koga da je imao ili ima problema sa maxtvom ili idiotnom t-com support službom! facebook forum ili bilo kako, hvala!

majko moja što su me iznervirali, vjerujem da nikada nisam u 3 ili 4 godine horrorhra iskoristio isti za post koji nema veze uz horror žanr, ali ovo je katastrofa 55 dana se borim za maxtv a oni neznaju uopće kako riješiti situaciju za koju oni sami priznaju da je potpuno čista... KATASTROFA!!!

jebote dodjem sa puta of 10 dana i prvu stvar sto napravim je to da ih nazovem, i vidim jesu napokon rijesili, i nista... pa sam morao frustracije iztipkati :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Nov 2009, 21:51

he, načitao sam se puno takvih koji su imali problema s maxtv... zato niti ne razmišljam uopće o tome da si nabavim to. Najbolje uzeti neku drugu bolju konkurenciju.
Michel puši karu.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 23 Nov 2009, 22:00

koji nesposobni imbecili..strasno :lol:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Nov 2009, 22:02

ma kada su to sigurno sve zaposleni preko veze, bez struke i ičega... :roll: I još drže monopol u Hrvatskoj, pa moraju nadrkavati kupce jer se nemaju kome drugome obratiti...

he, sjećam se kada sam trebao dobiti onaj mp3 player kada je bila akcija, naravno, nisam je dobio. Drugi koji su trebali, svi su dobili isti odgovor "ponestalo nam je iz zaliha". I istekao nam je ugovor, e onda je stara zaprijetila da neće produžiti ugovor dok ne dobiju taj mp3 player. :) Nismo ga dobili, ali su nam poslali besplatni, ali jeftini fotoaparat :butthead:
Michel puši karu.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 23 Nov 2009, 22:15

čista klasika...ovo je uobičajeno dok je t-com u pitanju.sva sreća pa sam na optimi :D
imam par frendova koji probleme s t-comom nisu nikak uspjeli rješit prek telefona tak dugo dok nisu otišli do najbližeg t centra izderali se na njih itd... i nakon toga se odma sve sredilo.znam da je frend došel tam,resčehnul ugovora pred njima hitil ga ženski u facu,preklel sve živo i mrtvo i odma su sredili sve probleme.jednostavno moraš bit đubre da se stvari rješe
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Nov 2009, 23:02

ni prvi ni zadnji slucaj..zato ih niti ne dozivljavam..imam na kompu sve sto mi treba..cak i vise od toga..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 24 Nov 2009, 08:27

Ja sam uzela maxTV na onu probnu akciju od tri mjeseca i požalila, oh kako sam požalila. Ne samo da mi je internet veza pucala tristo puta u jednom danu, pokušaj da se riješim te glupe naprave iz svog stana bio je noćna mora. Kada su konačno došli, ispotpisivali smo ugovor, rekli zašto nismo zadovoljni (da se razumijemo, mi smo bili voljni ostaviti maxTV da je sve šljakalo kako treba) i onda je nastala veća noćna mora. Tup, samo jedan dan nestane internet veze.....zovi, šta se događa, ženska kaže vi ste poslali zahtjev za prekidanjem interneta. ????????????????????????dva mjeseca smo ih zvali u službu za korisnike, strpljivo, ljubazno dok meni jedan dan nije prekipjelo pa smo si počeli malo majku spominjati...Nagore od svega je što su me prespajali kome god su mogli, sistem "brigo moja prijeđi na drugoga" i svaki put je moralo sve ispočetka da se izreferira, da ne pričam kako je svaki operater imao svoju teoriju i svaka je bila različita kao nebo i zemlja. tri mjeseca je trajala naša borba-ukratko, oni su nam umjesto maxTV-a isključili internet i redovito nam slali račune za maxTV uslugu (nismo ju plaćali jer su nam rekli da ne moramo) al greška je ispravljena znači tek nakon tri mj.. Mamicu im njihovu... Sad u novom stanu čekam Iskon, vidjet ćemo šta će od toga ispasti!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 24 Nov 2009, 16:55

ja kad sam uzimo internet moro sam ih zvat 10-ak puta da bi mi rekli da je sve u redu :roll:

I kad mi je stara prekinila ugovor na mobitelu stizali jos racuni jos godinu dana i cak ju je nazvo utjerivac dugova :lol:
Image

Filmoznalac
Posts: 386
Joined: 10 Oct 2009, 03:50
Location: Mental Institution

Post by Filmoznalac » 24 Nov 2009, 17:30

Neznam, ja sam imao na probnom roku od 3 mjeseca, i sve mi je normalno šljakalo, kako kome...
ryder gubi svu nadu i samo osjeti oštricu srpa kako ga je probola kroz rame i lagano klizeći kroz polovicu vrata, pada na pod, a čovjek srp odlazi, ali mu nešto ispada, Ryder polagano umire

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 24 Nov 2009, 20:43

Mi smo imali na probnom od 3 mj, sve bilo ok - otkazali im. Sad su opet ponudili još jedan probni pa smo i to uzeli :lol:
Zasad sve ok bilo.

Jedino je bilo konkretnih problema kod vraćanja paketa s osornom službenicom tamo, koja kako čujemo od prijatelja se prema svima koji vraćaju tako ponaša. Stara se tamo zadržala čak sat vremena u svađi s istom, jer ju je ova jebala za neku bateriju iz daljinskog.

Al uvijek je zabavno čitati ova loša iskustva, takvi i slični tekstovi su me znali nasmijat do suza kad bi u nekom časopisu izašli. Što za maxić, što za iskon...
Puno sreće svima s tim nevoljama i lijepo što vaše iskustvo služi za primjer i opomenu
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Post by olio » 24 Nov 2009, 21:36

imao probni 3 mjeseca, a koristio ga prvih mjesec dana i spremio u kutiju zbog stalnih prekida internetske veze i sam maxtv je štekao.
Rekli su da prema mjerenju zadovoljavam sve uvjete (brzinu)!

Sa njime sam dobio router i poslije ga nisam morao vratiti :D
ipak nešto pozitivno

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 25 Nov 2009, 16:29

horrorhr wins!!! :D

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 25 Nov 2009, 21:54

meni nisu ni poslali taj max tv, iako sam potpisala za ta 3 probna mjeseca i izjasnili su se da sam ja dosla tamo i raskinula taj ugovor te oni zato nisu slali.
no naravno, tamo nisam primirisala nakon otvaranja ugovora i nije mi bas previse jasno tko je onda to ucinio umjesto mene.
sve u svemu, drago mi je zbog toga jer imam dovoljno sranja s njima nastalih nakon podnosenja zahtjeva za raskidanje neta.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Post by Ašow » 25 Nov 2009, 23:23

o ovom treba napraviti kratak filmić.
--------
Last.fm

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Nov 2009, 18:27

http://www.horrorhr.com/horrorhr-u-borb ... atastrofa/

Dan #62, rečeno je da će mi se netko javiti danas do 10 ujutro, šta mislite dali se to dogodilo?

Post Reply