HorrorHR vs MaxTV

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 29 Dec 2009, 01:35

Borba za Max TV, Dan #91 (Utorak, 29.12.2009)

Status sa T-Comom:

1) Poziv od "spasitelja" iz dana #66 nema, proslo je samo 25 dana, valjda mu je i to premalo da se javi
2) Poziv od tehničara iz Rijeka iz dana #85 (rekao da će zvati za par minuta) nema
3) Reply T-Com Helpdeska na moj mail iz dana #73 nema - dobio sam automatski ticket tada, znači da su promili, ali se nesposobnjakovići koji zaslužuju otkaz nisu udostojili javiti
4) Reply T-Com Helpdeska na moj mail sa upitom na gdje se mogu pismeno žaliti na helpdesk iz dana #84 nema - isto sam dobio automatski ticket, primili su ali ništa. Zamisli, ne žele ni javiti gdje se mogu tužiti na njih. Imaju ticket servis, znači sve se može pratiti, nadam se da kad svoj dnevnik pošaljem printan i faxiran u T-Com da će bar nekome malo srati. Godina je ružna za otkaze, ali ovakva ekipa u helpdesku zaslužuje otkaze!

A sada sa druge strane, radi ekipe na helpdesku, aktivirah neke druge stvari.

1) BNet mi se javio dali zelim preći na njih. Rekao sam da hoću, i to ne samo kabelsku, gasim i tcom telefon i adsl, a u planu za godinu dana i T-Mobile :) Sa mojim gašenjem t-com usluga, T-firme gube cca 600kn mjesečno, a kada zagasimo i mobitele, onda još dodatnih 800kn. Znači 1400 kn dojče telekomu manje samo radi nekvalitetnih trutova na helpdesku za koje oni plaćaju plaće, davanje i sve istalo.
2) BNet se najavio da će doći danas potpisati ugovor.
3) Ugovor potpisan. U roku od 30 dana bi treba biti T-Com FREEE !!!! Mali win za mene, njima to niš ne znači, ali meni daje jebeno veselje - uz jebenu uštedu od barem 35-40% mjesečno !!!

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by DEXTER » 29 Dec 2009, 02:38

Uz pomoć iskustva i znanja u T-Comu nudimo rješenja za vaše telekomunikacijske potrebe. Bilo da se radi o već gotovim rješenjima, ili onima koja ćemo kreirati kako bismo zadovoljili vaše specifične potrebe, naša su rješenja uvijek inovativna, prilagodljiva, učinkovita i pouzdana. Na usluzi smo vam kroz više od 45 T-Centara i više od 70 T-Com Partnera diljem Hrvatske, te putem Službe za korisnike na besplatnom telefonu 0800-9000 kroz 24 sata 7 dana u tjednu.
:mrgreen: :mrgreen:

inace, t-com je odavno u kurcu.. b.net FTW! 8)
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 13 Jan 2010, 01:40

Danas oko 11 sati T-Com mi isključio telefon, a sa time i adsl ne fercera. Zvao da im jebem mater, kažu da je to jer sam zatražio novog providera. B.Netu isto jebao sve po spisku i kaže da imaju deal sa t-comom da im javi 2 dana ranije kada će se broj zagasiti, pa da oni riješe novi sustav isti taj dan, ali kao da im t-com u zadnje vrijeme uopće ne javlja :D jebao poslije mater još jednu rundu i tcomu i bnetu, ovi prvi poslije rekli da je na danasnji dan bnet zatrazio da mi se zagasi broj, a b.net kreće mini tcomovim stopama sa tim što su mi oko 14h rekli da će odmah provjeriti što se zbiva i zvati me, ali dakako do mog poziva oko 19h nisam kontaktiran.

Epopeje se nastavljaju, sva sreća da ima iphone pa mi se komp preko njega spaja na net :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by maddjuro » 13 Jan 2010, 03:38

toga se isključenja i ja sjećam kada sam s prebacivao na iskon, samo , mene su iz iskona nazvali i pitali kada mi taj dan paše da mi isključe telefon i da ce mi u tom vremenskome periodu doći njihovi tehničari i spojiti me na iskon, samo meni je to trajalo samo par sati jednoga prijepodneva, kao što su mi i rekli u iskonovoj sluzbi za korisnike.
ali može biti da sada pošto je porasla konkurencija i dosta se ljudi bježi s t-coma da to t-scum radi iz inata, samo da nam još malo zagorča život
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 13 Jan 2010, 11:47

Nova era počinje danas, T-Com bye bye službeno ;)

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by Studeni » 16 Jan 2010, 18:34

HorrorHR wrote:Danas oko 11 sati T-Com mi isključio telefon, a sa time i adsl ne fercera. Zvao da im jebem mater, kažu da je to jer sam zatražio novog providera. B.Netu isto jebao sve po spisku i kaže da imaju deal sa t-comom da im javi 2 dana ranije kada će se broj zagasiti, pa da oni riješe novi sustav isti taj dan, ali kao da im t-com u zadnje vrijeme uopće ne javlja :D jebao poslije mater još jednu rundu i tcomu i bnetu, ovi prvi poslije rekli da je na danasnji dan bnet zatrazio da mi se zagasi broj, a b.net kreće mini tcomovim stopama sa tim što su mi oko 14h rekli da će odmah provjeriti što se zbiva i zvati me, ali dakako do mog poziva oko 19h nisam kontaktiran.

Epopeje se nastavljaju, sva sreća da ima iphone pa mi se komp preko njega spaja na net :)

T-com ima tu praksu da te maltretira u tom smislu....npr. kod prebacivanja broj moba koriste sve mogućnosti pa tako ispočetka odbijaju to (jer imaju pravo) i zavlače...šta ćeš....što se tiče B.Net-a, brzo ćeš shvatiti da nije med i mlijeko, ali šta je tu je...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 16 Jan 2010, 20:41

Studeni wrote:što se tiče B.Net-a, brzo ćeš shvatiti da nije med i mlijeko, ali šta je tu je...
reci, podijeli svoja iskustva?

za sada su mi samo krivu brzinu Neta "isporučili", vidjeti ću kada će popraviti...

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by Studeni » 19 Jan 2010, 13:31

ne znam kakvi su u Rijeci, ali ovdje zna nestati programa (a,kada imaš triple paket kao ja onda zaboravi i net i telefon) dosta često.....net mi je, u globalu, bolji od T-coma, ali skoro svaki mjesec ima neki period od 2-3 dana kada stravično oscilira i uspori...i općenito me nervira što se zna (češće nego rijeđe) dogoditi da kad skidaš nešto sa fiksne lokacije da se "pauzira"....i ono, ostaviš da se skida, odeš obavljati drugi posao, za sat-dva-tri se vraćaš sav sretan, jer je "gotovo", kad ono - šipak! na pauzi je.... :mrgreen:


sveukupno otkad sam kod njih (nekih 8 mjeseci) prolazna je ocjena...ali mislim da bi moralo to bolje....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by Wheel Smith » 22 Jan 2010, 05:10

ja sam optima zadovoljan sam

sasvim ok
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR vs MaxTV

Post by HorrorHR » 07 Feb 2010, 02:24

Btw, 8 Mbit na B.netu mi skida brže nego 10 Mbitni do sada na T-Comu :mrgreen: :rock:

Post Reply