Virus

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 21 May 2009, 23:06

HorrorHR wrote:a neznam jos, mozda i oce jer cu morati lokalno testirati... ali o tom potom, nije jos u planu jer imam previse posla, najavim tjedan dva unaprijed, ali cu pokusati sve napraviti da nema problema nikakvih
joj, aj ti probaj sredit da foruma bude jer to mi je jedna od 3 stranice na koje uvijek odem kad sam na netu i glavni izvor informacija za filmove...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 21 May 2009, 23:13

A$H wrote:sreca da meni sve radi od opere do IE do foxa..stvarno sranje kad se to pocne drugima dogadjat..
Nije poanta u tome da ti prestane raditi, upravo suprotno, ideja je da ne znas da imas nesto, kako bi ti racunalo moglo biti spam ili ddos zombi. Nisi im zanimljiv ako ti sustav stane ili blokira. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 May 2009, 23:19

Evil Xander wrote:
A$H wrote:sreca da meni sve radi od opere do IE do foxa..stvarno sranje kad se to pocne drugima dogadjat..
Nije poanta u tome da ti prestane raditi, upravo suprotno, ideja je da ne znas da imas nesto, kako bi ti racunalo moglo biti spam ili ddos zombi. Nisi im zanimljiv ako ti sustav stane ili blokira. ;)
mislio sam da mi se nije prikrpalo nikakvo takvo sranje na srecu..dok je drugo pocelo mucit i davitih ih antivirusni..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 21 May 2009, 23:21

Pa o tome i pricam, ako nemas srece - ne znas da imas nista, niti ti AV javlja...:D
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 May 2009, 23:23

Evil Xander wrote:Pa o tome i pricam, ako nemas srece - ne znas da imas nista, niti ti AV javlja...:D
aha za to se ne brinem..firma bar ima mega/ultra/c00l/smrt/spesl/terminator antivirusni pa nema problema..hehe..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 May 2009, 23:59

I btw, ne koristiti ultra stare Internet Explorere i slicno. Javascript wormovi kakvi su popularni posebno u zadnjih godinu dana u većini situacija iskorištavaju to što se ne brinete o osnovama online sigurnosti.

Post Reply