HorrorHR facebook page

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: HorrorHR facebook page

Post by Bub » 20 Jul 2010, 23:19

HorrorHR wrote:1000 fanova u 8 dana :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:

http://www.facebook.com/pages/HorrorHR/132178963477267
:supz: :supz: :supz: evo i za još jednog više mene!! nemogu vjerovat da sam to propustio :zubifale:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by metallicat » 22 Jul 2010, 16:33

ako ti šta znači, da imam faceb. odmah bi postala fan :zubifale:
Image

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by DrugsBunny » 22 Jul 2010, 16:36

metallicat wrote:ako ti šta znači, da imam faceb. odmah bi postala fan :zubifale:
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: HorrorHR facebook page

Post by John_Ryder » 23 Jul 2010, 12:10

DrugsBunny wrote:
metallicat wrote:ako ti šta znači, da imam faceb. odmah bi postala fan :zubifale:

napravite fejs :oops: :cry:
Image

Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 15:10

nikad :mrgreen:
Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: HorrorHR facebook page

Post by John_Ryder » 23 Jul 2010, 15:20

metallicat wrote:nikad :mrgreen:

zaaaaašto ? :(
Image

Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 15:44

ajmo sad ozbiljno. šta će mi to? prijatelje koje imam viđam kad mogu, a ako ne stignem poduže vrijeme imam mob pa ih zvrcnem. nemam poznanike i rodbinu po cijelom svijetu da se moram čut s njima..jednostavno ne vidim svrhu takvih internetskih stranica di samo stavljaš slike da ih svi gledaju i dive im se, komentiraju kako si lijep/a i sl..ili da imam 500 ''prijatelja'' koje u životu vidjela nisam niti ću. jedino što koristim je msn za ljude koje već poznajem (bar 90% njih) i ovaj forum. recimo da shvaćam faceb. za promidžbu kao bandovi, forumi i dr.
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: HorrorHR facebook page

Post by callac » 23 Jul 2010, 15:52

metallicat wrote: ajmo sad ozbiljno. šta će mi to? prijatelje koje imam viđam kad mogu, a ako ne stignem poduže vrijeme imam mob pa ih zvrcnem. nemam poznanike i rodbinu po cijelom svijetu da se moram čut s njima..jednostavno ne vidim svrhu takvih internetskih stranica di samo stavljaš slike da ih svi gledaju i dive im se, komentiraju kako si lijep/a i sl..ili da imam 500 ''prijatelja'' koje u životu vidjela nisam niti ću. jedino što koristim je msn za ljude koje već poznajem (bar 90% njih) i ovaj forum. recimo da shvaćam faceb. za promidžbu kao bandovi, forumi i dr.
a kome bi se ti bendovi i forumi promicali da nema korisnika na fejsu? :lol: sve manje fejs koristim,jedno vrijeme je bilo zabavno, sad samo otužno
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 15:57

pa naravno da ima korisnika kad pol svijeta koristi rađe takve stvari nego pravi život. rađe će današnja mularija visit na tome dan/noć nego otić negdje :D
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by Asfodel » 23 Jul 2010, 16:02

metallicat wrote:ajmo sad ozbiljno. šta će mi to? prijatelje koje imam viđam kad mogu, a ako ne stignem poduže vrijeme imam mob pa ih zvrcnem. nemam poznanike i rodbinu po cijelom svijetu da se moram čut s njima..jednostavno ne vidim svrhu takvih internetskih stranica di samo stavljaš slike da ih svi gledaju i dive im se, komentiraju kako si lijep/a i sl..ili da imam 500 ''prijatelja'' koje u životu vidjela nisam niti ću. jedino što koristim je msn za ljude koje već poznajem (bar 90% njih) i ovaj forum. recimo da shvaćam faceb. za promidžbu kao bandovi, forumi i dr.
Potpis :)

(imam ga, al shvaćam filozofiju ljudi koji nemaju... Mnogo se stvari u međuvremenu promijenilo, imao je više smisla prije kad je bilo više meni dragih ljudi. Dosta ih odlazi. + još kad ne znam kak da neke odblokiram :lol: ccc, brijem da se to ni ne može)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: HorrorHR facebook page

Post by john_constantine » 23 Jul 2010, 18:22

metallicat wrote:ajmo sad ozbiljno. šta će mi to? prijatelje koje imam viđam kad mogu, a ako ne stignem poduže vrijeme imam mob pa ih zvrcnem. nemam poznanike i rodbinu po cijelom svijetu da se moram čut s njima..jednostavno ne vidim svrhu takvih internetskih stranica di samo stavljaš slike da ih svi gledaju i dive im se, komentiraju kako si lijep/a i sl..ili da imam 500 ''prijatelja'' koje u životu vidjela nisam niti ću. jedino što koristim je msn za ljude koje već poznajem (bar 90% njih) i ovaj forum. recimo da shvaćam faceb. za promidžbu kao bandovi, forumi i dr.
Slažem se s postom. Imao sam dva puta profil i oba dva sam deaktivirao. Inbox zatrpan porukama za hrpu sranja od srčeka do nekakvih krava ili poziva na koncerte i što sve... ionako mi je gušio internet. Čak i msn sve rjeđe koristim. Ipak mi je i dalje bolji real life kakav god bio.
Michel puši karu.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: HorrorHR facebook page

Post by Bub » 23 Jul 2010, 19:11

Neznam nebih se složio baš s vama. Ni ja ga nekoristim previše i kojekakve strane prijatelje neprimam, što se tiće pretrpanog inbox-a i kojekakvih gluposti što šalju, to se sve može iskključit i svesti na minimum. Slažem se da je koncept glup i da ima svoje pluseve i minuse, ali eto ja sam našao nekoliko prijatelja/ca koje nisam vidio dugo i baš mi se drago ponekad čuti s njima.

Da negovorim što mi pomaže poslovno što se tiće CSS-a, HTML-a, jQuery-a, Silverlight-a, Photoshop-a etc...sve novosti dobivam s dosta stranica koje su mi potrebne za moj razvoj i napredak u poslu, naravno da i mene živciraju kojekakve igrice tipa farma i ostale glupe pozivnice, ali vas nitko ne tjera da to koristite.

Ali svakako ako nekom ne treba naravno da se može živjeti bez facebook-a i bolje provesti kvalitetno vrijeme u živo s frendovima nego na web-u, ali i forumi su isto jedna vrsta social networking-a gdje se ljudi druže samo sa manje opcija.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: HorrorHR facebook page

Post by John_Ryder » 24 Jul 2010, 01:55

meni je fejs oke recimo za dogovaranja,nemoram slat sms ,nego samo prek chata sve riješim,to je pozitivna i jako korisna stvar
Image

Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by metallicat » 24 Jul 2010, 13:14

recimo za to, meni je dovoljan msn.
Image

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by Mr. Bakmilo » 26 Jul 2010, 16:21

sinoć sam fejsbuk aktivirao nakon godinu i po. i javio se na horrorHr :zubifale:

Post Reply