HorrorHR facebook page

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 15 Sep 2009, 20:20

Wendigo wrote:
callac wrote:Ja ću ti ovako reći-svakako je to tvoj izbor, ali mislim da si se prenaglio. Meni osobno ćeš tamo nedostajati, a vjerujem i još nekima. Istina da te mogu dobiti u bilo kojem trenutku ili preko msn, mobitela i sl.,ali stojim kod tvrdnje da je ishitreno zbog nekih stvari koje su ti se izdogađale. Meni osobno fejs ne predstavlja neki big deal u životu, ali svejedno kad sam već počela sa nekim kontaktima, glupo mi je nestati iz vedra neba. Al, to je samo moje mišljenje, ne nagovaram te ni na šta.... :wink:
razumijem te, sve 5. :wink: nego kako rekoh, počeo me živcirati i ne vidim se više gore (ionako sam malo previše visio tamo), a ljudi koje sam tamo upoznao i koji mi znače nešto, su mi dostupni zahvaljujući modernoj tehnologiji. :)

a i zadnjih par dana pjevušim "aenima" od toola (you got my point).. :lol:
"Time to bring it down again.
Don't just call me pessimist.
Try and read between the lines.

I can't imagine why you wouldn't
Welcome any change, my friend."

:wink:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Sep 2009, 10:07

koji fašizam...
danas bezveze odem na FB samo da provjerim jednu poruku i vidim da mi je acconut ponovo aktiviran, WTF..?

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 18 Sep 2009, 12:30

meni si cijelo vrijeme na popisu frendova. :lol:
valjda nisi nes dobro... jedan je poznanik deaktivirao pred mozda mj dana i normalno ga je izbrisalo.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 18 Sep 2009, 14:40

A inače znaš da ne postoji brisanje fejsa, samo deaktivacija (koja te ponovno vrati kad poželiš :lol: ) al ne kužim koliko vrsta deaktivacija ima kad neki nestanu, a nekima samo ne možeš pristupiti (kao ti)

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 18 Sep 2009, 14:49

fakat je glupo što se nemože baš pobrisati. ali opet, ne kužim kako mi se acc ponovo aktivirao, a do jučer je bio potpuno prazan.. samo sam mogao gledati info tipa, tagganje, kvizovi, najave itd..
sad mi je više svejedno, neka ga vrag nosi... :lol:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 18 Sep 2009, 19:24

može se pobrisati account, ali se čeka 20 dana...ja sam ga izbrisao pa sam nedavno opet napravio sve ispočetka i opet si mislim dal da pobrišem, polako mi je dojadio
This is the Zodiac speaking.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 08 Oct 2009, 15:16

Image
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 08 Oct 2009, 15:22

Zaš nitko ne koristi onu temu facebook u offtopicu, ovo je za horrorov face profil :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR facebook page

Post by HorrorHR » 19 Jun 2010, 23:34

e sada, kako sam za ovo laik (na moju sreću :mrgreen: ) pitanje za facebook korisnike:


1) Sada imam horrorhr profil na kojemu mi se automatski stavljaju novi članci sa sajtom, vjerujem da ljudi koji su mi "frendači" onda dobiju informaciju tu da je nešto izašlo na horrorhr? jel? može screenshot kakako to izgleda?


2) Kada bi napravio horrorhr page, znači ne profil, nego page ili kako se već zove - ono što se može lajkati - kada netko lajka taj page, jel isto automatski dobiva informacije o tome što sam objavio na sajtu (dakako opet bi imao automatsku skriptu koja bi to bacala na page)?

Hvala :butthead: :rolleyes: 8)

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: HorrorHR facebook page

Post by Decadentor » 19 Jun 2010, 23:39

HorrorHR wrote:e sada, kako sam za ovo laik (na moju sreću :mrgreen: ) pitanje za facebook korisnike:


1) Sada imam horrorhr profil na kojemu mi se automatski stavljaju novi članci sa sajtom, vjerujem da ljudi koji su mi "frendači" onda dobiju informaciju tu da je nešto izašlo na horrorhr? jel? može screenshot kakako to izgleda?


2) Kada bi napravio horrorhr page, znači ne profil, nego page ili kako se već zove - ono što se može lajkati - kada netko lajka taj page, jel isto automatski dobiva informacije o tome što sam objavio na sajtu (dakako opet bi imao automatsku skriptu koja bi to bacala na page)?

Hvala :butthead: :rolleyes: 8)

1 Image

2 da dobija informacije :D (samo neznam za ovo automatsko....)
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: HorrorHR facebook page

Post by Asfodel » 20 Jun 2010, 14:57

Mislim da hoće. I onda bi vjerojatno bio to najažurniji page ikad :D

Evo, taman sam jučer hajdala Kelly LeBrock fanpage kad je počeo pokazivat neku vijest...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR facebook page

Post by HorrorHR » 21 Jun 2010, 16:06

Eto:

http://www.facebook.com/pages/HorrorHR/132178963477267

I jedna novost na sajtu, sada možete komentirati na članke preko koristeći Facebook accounta - forma je na istom mjestu kao inače di su komentari.

Jel ovo ok stvar ili ne baš? pitam korisnike facebooka kao FB laik :D

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: HorrorHR facebook page

Post by callac » 21 Jun 2010, 19:23

Super stvar, ovako se ne moram posebno ulogiravati na HorrorHR već direkt sa fejsa me prepoznaje. I super mi je što mi u newsima pokazuje članke koje od tada sve čitam jer su jedina zanimljiva stvar na fejsu u posljednje vrijeme :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR facebook page

Post by HorrorHR » 21 Jun 2010, 23:13

callac wrote:Super stvar, ovako se ne moram posebno ulogiravati na HorrorHR već direkt sa fejsa me prepoznaje. I super mi je što mi u newsima pokazuje članke koje od tada sve čitam jer su jedina zanimljiva stvar na fejsu u posljednje vrijeme :D
ne bi se trebala ponovno ulogiravati, ako si na facebooku aktivno logirana ne bi trebalo pitati dalje?

btw, kada stavis komentar preko tog facebook interfacea, to se pojavio onda i na tvom wallu jel?

taj news feed, jel to neka opcija na profilu? ne vidim baš nemogu se snaći sa facebookom, mislim nije uopće da me inače zanima, ali volio bi samo vidjeti kako ovo izgleda sto sam slozio.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: HorrorHR facebook page

Post by HorrorHR » 02 Jul 2010, 18:01


Post Reply