HorrorHr Bug

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 13 Nov 2009, 17:48

HorrorHR wrote:Pa neznam, meni se vrti ok, ali ajde imam 8mbit vezu ;)

Nego, neće trebati biti 30 dana noći nego samo slijedeći tjedan, tada ću dobiti manju verziju (ala logo za tamnicu, ali bez zvučnog efekta).

Ova manja verzija je stvarno bolja za staviti, ali vjerujte mi, kada bi otvorili 3-4 taba odjednom samo bi se čulo neko urlanje u pozadini :D :D :D
bar se sad dobije koja kuna od ove reklame, sto se može onda uložiti u forum
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Nov 2009, 18:01

maddjuro wrote:bar se sad dobije koja kuna od ove reklame, sto se može onda uložiti u forum
Ako se ovo realizira, upravo ovo je u planu. Dvije stvari zapravo, jedna vrlo potrebna tehnička, jedna ala "horrorhr djed božićnjak". 8)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Nov 2009, 18:05

john_constantine wrote:mene je isto već počelo nervirati, samo bljeska i usporava mi internet dok surfam na forumu...
Iskreno...koga briga šta tebe nervira...bilo je i vrijeme da čovjek malo zaradi na ovome...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 13 Nov 2009, 18:08

opaaaa...napredak veliki i uspjeh za web stranicu 8) svaka čast što si od običnog bloga dogurao do svega ovoga...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 13 Nov 2009, 18:12

Meni ova reklama uopče ne smeta, dapače sviđa mi se :lol:
Još ak forum profitira :lol: Nek ih bude još :wink:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Nov 2009, 18:45

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:mene je isto već počelo nervirati, samo bljeska i usporava mi internet dok surfam na forumu...
Iskreno...koga briga šta tebe nervira...bilo je i vrijeme da čovjek malo zaradi na ovome...
pa biti će briga ako prestanem dolaziti na taj forum zbog te sitnice :P
Michel puši karu.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 14 Nov 2009, 12:13

Zadro wrote:Meni ova reklama uopče ne smeta, dapače sviđa mi se :lol:
Još ak forum profitira :lol: Nek ih bude još :wink:
potpis
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Nov 2009, 20:58

Warning: main(./extension.inc) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 25

Warning: main(./extension.inc) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 25

Warning: main() [function.include]: Failed opening './extension.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 25

Warning: main(./common.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 26

Warning: main(./common.) [function.main]: failed to open stream: Permission denied in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 26

Warning: main() [function.include]: Failed opening './common.' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 26

Fatal error: Call to undefined function: session_pagestart() in /home/horrorhr/horrorhr.com/tamnica/index.php on line 31
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 19 Nov 2009, 21:03

john_constantine wrote:mene je isto već počelo nervirati, samo bljeska i usporava mi internet dok surfam na forumu...
stavi adblock ili instaliraj neki lightweight browser
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

Post Reply