Ocjena

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2008, 20:05

Sedmak wrote:Pa ne gledam trasheve za koje znam da su trashevi... :roll: :roll: :roll:
pričaš gluposti, ali s obzirom da si neki osnovnoškolski balavac, preći ću preko toga.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 09 Oct 2008, 20:10

john_constantine wrote:
Sedmak wrote:Pa ne gledam trasheve za koje znam da su trashevi... :roll: :roll: :roll:
pričaš gluposti, ali s obzirom da si neki osnovnoškolski balavac, preći ću preko toga.


Ne znan čime je johne ovo izazvano, al potpuno neutemeljeno vriđaš momka.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2008, 20:15

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:
Sedmak wrote:Pa ne gledam trasheve za koje znam da su trashevi... :roll: :roll: :roll:
pričaš gluposti, ali s obzirom da si neki osnovnoškolski balavac, preći ću preko toga.


Ne znan čime je johne ovo izazvano, al potpuno neutemeljeno vriđaš momka.
ok, prestati ću.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Oct 2008, 21:21

Ghostface wrote:Glupost, ko je god pogleda daje ocjenu i to je to, niko, pa ni ti se nije rodija ka znalac, a i općenito mi idu na kurac ta sranja s pravim filmofilima i kao nekim laicima.
Uopće nije glupost, sve pet, svatko ima svoje mišljenje ali mi iskreno puca kurac što o filmovima misli neka generacija koja je prvi horror u životu pogledala prije 3-4 godine, kojoj je Scream old skul film. Sve pet, moraju ljudi i nekada početi gledati, ali uopće mi netreba da uz osverte za tipa One miSed Call remake ili Shutter remake stoje ocijene od 9/10 ili 10/10 jer se neko dijete upišalo od straha i shvaća film kao vrhunsko horror djelo. Za ovakve stvari imate IMDB, možete poglčedati cjelokupnu ocijenu ili recimo detaljniju pa vidjeti na koji način neke "age" grupe glasaju...

Još jednom, nije sada da serem po mlađima koji počinju sa horror žanrom ali baš radi tih razlika mislim da nema poante uopće da ima, ikakvo ocijenjivanje od strane drugih ljudi. Osvrt na film napišem ja, u njemu stoji moje mišljenje i kada bi imao volje bilo bi dobro da ja recimo stavim ocijenu filma, ali to je već druga priča o kojoj sam već diskutirao zašto ne želim započeti sa time.

Još je jedan problem u cijeloj situaciji, a taj je tehničke prirode - razne skripte i pluginovi za ratinge se mogu vrlo jednostavno zajebati (automatski uz search robote ili manualno zbog nekoga tko bi mi htio zapaliti sajt jer sam rekao da je The Fog remake povraćotina)...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 09 Oct 2008, 22:04

Ghostface wrote:
FilmTV wrote:Ne kužim gdje je vrijednost ocjene bez osvrta, a ako imaš osvrt ćemu ocjena? Sve je već rečeno.

Ako npr. korisnik X da nekom filmu ocjenu 6/10, šta to meni znači? Neznam tko je ta osoba, da li ima 12 ili 45 godina, koliko je filmova u životu pogledao, da li mu je to možda prvi horror, da li je iole kompetentan da filmu da bilo kakvu ocjenu.

Tako je The Dark Knight visoko pozicioniran a nekih 10% ljudi koji su za njega glasali 10 imaju ispod 15 godina. Realno gledajući, svi ti glasovi zajedno ne vrijede pišljiva boba u usporedbi sa nekim čovjekom od 50 godina koji je pogledao par tisuća filmova u životu i ne nosi pidžamu na Batmana ;)


Ocjena i komentari daju kompletnu sliku, i baš je kul vidit pokraj filma i opću ocjenu. I šta ako glasaju i dica, ti to radiš podjelu na prave fanove koji zaslužuju glasat jer se razumiju i one jadnike koji nemaju pojma šta je dobar film?! Glupost, ko je god pogleda daje ocjenu i to je to, niko, pa ni ti se nije rodija ka znalac, a i općenito mi idu na kurac ta sranja s pravim filmofilima i kao nekim laicima.
Gdje sam ja to sve napisao ove stvari o kojima ti pišeš neznam, ja sam samo i jedino, baš kao i ostali rekao šta mislim a na to imam pravo pošto je ovo forum. I dalje stojim iza toga da davanje ocjena od strane anonimnih korisnika ne znači APSOLUTNO NIŠTA jer neznamo kakvi su to korisnici. Da se mogu još skupljati neke statistike onda ok ali ovako je to bezvrijedno.

User avatar
Sedmak
Posts: 104
Joined: 28 Jun 2008, 10:49
Location: Hrvatska

Post by Sedmak » 10 Oct 2008, 12:53

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Glupost, ko je god pogleda daje ocjenu i to je to, niko, pa ni ti se nije rodija ka znalac, a i općenito mi idu na kurac ta sranja s pravim filmofilima i kao nekim laicima.
Uopće nije glupost, sve pet, svatko ima svoje mišljenje ali mi iskreno puca kurac što o filmovima misli neka generacija koja je prvi horror u životu pogledala prije 3-4 godine, kojoj je Scream old skul film. Sve pet, moraju ljudi i nekada početi gledati, ali uopće mi netreba da uz osverte za tipa One miSed Call remake ili Shutter remake stoje ocijene od 9/10 ili 10/10 jer se neko dijete upišalo od straha i shvaća film kao vrhunsko horror djelo. Za ovakve stvari imate IMDB, možete poglčedati cjelokupnu ocijenu ili recimo detaljniju pa vidjeti na koji način neke "age" grupe glasaju...

Još jednom, nije sada da serem po mlađima koji počinju sa horror žanrom ali baš radi tih razlika mislim da nema poante uopće da ima, ikakvo ocijenjivanje od strane drugih ljudi. Osvrt na film napišem ja, u njemu stoji moje mišljenje i kada bi imao volje bilo bi dobro da ja recimo stavim ocijenu filma, ali to je već druga priča o kojoj sam već diskutirao zašto ne želim započeti sa time.

Još je jedan problem u cijeloj situaciji, a taj je tehničke prirode - razne skripte i pluginovi za ratinge se mogu vrlo jednostavno zajebati (automatski uz search robote ili manualno zbog nekoga tko bi mi htio zapaliti sajt jer sam rekao da je
The Fog remake povraćotina)...
Scream je dobar film,Shutter isto i nisam se uplašio kada sam ga gledao kao i Missed call...
I Fog remake je sranje(po meni), nije ni blizu oriđiđi filmu koji sam gledao 4-5 puta.
I ne idem u osnovnu!!!

:evil: :evil: :evil:
[img]http://i37.tinypic.com/f16yd.jpg[/img]

[color=red]VAM SE SVIĐA SLIKA???JA SAM JU NAPRAVIO[/color] :D

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 10 Oct 2008, 16:50

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Glupost, ko je god pogleda daje ocjenu i to je to, niko, pa ni ti se nije rodija ka znalac, a i općenito mi idu na kurac ta sranja s pravim filmofilima i kao nekim laicima.
Uopće nije glupost, sve pet, svatko ima svoje mišljenje ali mi iskreno puca kurac što o filmovima misli neka generacija koja je prvi horror u životu pogledala prije 3-4 godine, kojoj je Scream old skul film. Sve pet, moraju ljudi i nekada početi gledati, ali uopće mi netreba da uz osverte za tipa One miSed Call remake ili Shutter remake stoje ocijene od 9/10 ili 10/10 jer se neko dijete upišalo od straha i shvaća film kao vrhunsko horror djelo. Za ovakve stvari imate IMDB, možete poglčedati cjelokupnu ocijenu ili recimo detaljniju pa vidjeti na koji način neke "age" grupe glasaju...

Još jednom, nije sada da serem po mlađima koji počinju sa horror žanrom ali baš radi tih razlika mislim da nema poante uopće da ima, ikakvo ocijenjivanje od strane drugih ljudi. Osvrt na film napišem ja, u njemu stoji moje mišljenje i kada bi imao volje bilo bi dobro da ja recimo stavim ocijenu filma, ali to je već druga priča o kojoj sam već diskutirao zašto ne želim započeti sa time.

Još je jedan problem u cijeloj situaciji, a taj je tehničke prirode - razne skripte i pluginovi za ratinge se mogu vrlo jednostavno zajebati (automatski uz search robote ili manualno zbog nekoga tko bi mi htio zapaliti sajt jer sam rekao da je The Fog remake povraćotina)...


Ja ne gledan tako na to, mislin pa šta ako neko i stavi ocjenu 9 za Shutter remake? Svak ima pravo na svoje mišljenje, bilo ono iskusno ili ne. Al ono, briga me, tvoj je sajt i radi šta oćeš, samo san uvik volija te opće ocjene sa strane.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 10 Oct 2008, 18:10

Ghostface wrote:
HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Glupost, ko je god pogleda daje ocjenu i to je to, niko, pa ni ti se nije rodija ka znalac, a i općenito mi idu na kurac ta sranja s pravim filmofilima i kao nekim laicima.
Uopće nije glupost, sve pet, svatko ima svoje mišljenje ali mi iskreno puca kurac što o filmovima misli neka generacija koja je prvi horror u životu pogledala prije 3-4 godine, kojoj je Scream old skul film. Sve pet, moraju ljudi i nekada početi gledati, ali uopće mi netreba da uz osverte za tipa One miSed Call remake ili Shutter remake stoje ocijene od 9/10 ili 10/10 jer se neko dijete upišalo od straha i shvaća film kao vrhunsko horror djelo. Za ovakve stvari imate IMDB, možete poglčedati cjelokupnu ocijenu ili recimo detaljniju pa vidjeti na koji način neke "age" grupe glasaju...

Još jednom, nije sada da serem po mlađima koji počinju sa horror žanrom ali baš radi tih razlika mislim da nema poante uopće da ima, ikakvo ocijenjivanje od strane drugih ljudi. Osvrt na film napišem ja, u njemu stoji moje mišljenje i kada bi imao volje bilo bi dobro da ja recimo stavim ocijenu filma, ali to je već druga priča o kojoj sam već diskutirao zašto ne želim započeti sa time.

Još je jedan problem u cijeloj situaciji, a taj je tehničke prirode - razne skripte i pluginovi za ratinge se mogu vrlo jednostavno zajebati (automatski uz search robote ili manualno zbog nekoga tko bi mi htio zapaliti sajt jer sam rekao da je The Fog remake povraćotina)...


Ja ne gledan tako na to, mislin pa šta ako neko i stavi ocjenu 9 za Shutter remake? Svak ima pravo na svoje mišljenje, bilo ono iskusno ili ne. Al ono, briga me, tvoj je sajt i radi šta oćeš, samo san uvik volija te opće ocjene sa strane.
Ovdje se slažem sa Ghostfaceom.
Jedina mana tih ocjena je ta što netko iz zajebancije može za Troll 2 staviti 10.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2008, 20:28

pa zasto i nebi.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 11 Oct 2008, 14:49

Protiv.

Gomila ljudi ce onda da vidi ocenu pa da razmisli da li da cita recenziju uopste. Neka procitaju recenziju pa nek sami zakljuce sta bi im Horror dao.
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 12 Oct 2008, 22:29

Koga smeta, neka si digne vlastite stranice o hororima/filmovima i problem rijesen.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

Post Reply