dokle ste stigli ?

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
John_Ryder
Posts: 12169
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 25 Jan 2009, 15:39

john_constantine wrote:he, glupost je to što možete imati hrpu kolekcije, ali što ćete time ako ste samo 10 % gledali? :lol:
ima vremena,mladi smo :wink:
Image

Image

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 25 Jan 2009, 15:47

993 dvd-filma,nemam niti jedan divx-ne volim ih,ne volim skidat,690 horora i 303 različitih žanrova,257 dokumentaraca,450 zagora ,sve mućke,x-files,Twilight Zone,Psi Factor,Freddy s Nightmares,Seinfeld,Adventures of Sherlock Holmes,Fawlty Towers,mini-serije sam ubrojio u filmove,trebao bih staviti popis dokumentaraca-brijem da imam najbolje :lol: :twisted: All Stephen King-knjige,novele
Charlotte Greig
Jonahtan Vankin
Robert Ludlum
Gerge Orwell-čak mi je i bolji pisac od Ludluma jer uvjek sebe stavi u svoju knjigu,inače on je i bio špijun.
raznovrsne enciklopedije o okultnom,kriptozologija,spiritizam
moram još sa tavana neke knjige pronać pa stavim
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 25 Jan 2009, 15:54

nije sad da nesto serem...ali stvarno ne vidim smisao u tome da netko ima na tisuce filmova od kojih nije pogledao ni pola...a vecinu ce pogledat jednom i nikad vise!!ajde u redu neke 'klasike' koje ces s vremena na vrijeme s gustom pogledat po 1768 put...ali stvarno na tisuce ne pogledanih filmova...pa to nema smisla:)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 25 Jan 2009, 15:57

sandi wrote:nije sad da nesto serem...ali stvarno ne vidim smisao u tome da netko ima na tisuce filmova od kojih nije pogledao ni pola...a vecinu ce pogledat jednom i nikad vise!!ajde u redu neke 'klasike' koje ces s vremena na vrijeme s gustom pogledat po 1768 put...ali stvarno na tisuce ne pogledanih filmova...pa to nema smisla:)
ja sam ove filmove sve pogledo,ma to vam se čini da se ne može pogledat,odeš i kupiš 5,10 filmova,pogledaš ih i tako dalje,tako i sve ostalo...ko voli skupljat neka skuplja,ja obožovam,pa Ash ima 3000 filmova i kaj onda,to voli i neka dalje skida,kupuje :wink:
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 25 Jan 2009, 16:19

Freddy wrote:
sandi wrote:nije sad da nesto serem...ali stvarno ne vidim smisao u tome da netko ima na tisuce filmova od kojih nije pogledao ni pola...a vecinu ce pogledat jednom i nikad vise!!ajde u redu neke 'klasike' koje ces s vremena na vrijeme s gustom pogledat po 1768 put...ali stvarno na tisuce ne pogledanih filmova...pa to nema smisla:)
ja sam ove filmove sve pogledo,ma to vam se čini da se ne može pogledat,odeš i kupiš 5,10 filmova,pogledaš ih i tako dalje,tako i sve ostalo...ko voli skupljat neka skuplja,ja obožovam,pa Ash ima 3000 filmova i kaj onda,to voli i neka dalje skida,kupuje :wink:
khm 4k :lol:

@sandi - veliku vecinu pogledah, neke i po desetke puta..ali meni je dobro uvijek imat jednu hrpu nepogledanih filmova i to svih zanrova..jer kad mi se neki zanr posebno gleda sam tu nadjem film koji mi pase..volim imat veci izbor..kad tad cu ih sve pogledat..iako prednost vecinom imaju noviji filmovi..
A sad kuzim to sa skupljanjem svega i svaceg..i meni vec ide na jetra..tak da sam pred par mjeseci bacio vecinu non-horror filmova(naravno kopije i to neki blesavi filmovi tipa rom. kom., drame, ljubici, blesave akcije.....) originale imam samo filmove koji su im stvarno nekaj posebno bilo u pozitivnom ili negativnom smislu..nisam kao npr. Dragonrage(nisat negativno frende) da sakupljam sve originale neovisno o zanru ili o kvaliteti filma..ono bas sve i svasta..iako sam i ja imao tu fazu..ali me brzo prosla..preskup je hobi imat sve kaj postoji u originalu..
naravno jos imam dosta tih pizdarija za pobacat tak da si ostavim stvarno ok kolekciju na polici..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

John_Ryder
Posts: 12169
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 25 Jan 2009, 16:29

slažem se s ashom
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Jan 2009, 16:41

John_Ryder wrote:slažem se s ashom
također. A i ja sam isto tako počeo skupljati samo dobre filmove za više gledanja... ionako imam nekoliko gluposti kao die hard kolekcija... A niti nemam više mjesta, pa radije stavljam trash horore, a ako hoću nešto specijalno kao doomsday ili death race, onda kupim. Sada kupujem samo stripove i knjige, to se mnogo više isplati.
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 25 Jan 2009, 16:44

Jednom ću pobrojati filmove koje imam...a ima ih hrpa.

Imam naravno više DviX-a nego DVD-a, ali ni ovih potonjih ne fali (još malo pa ih nemam gdje staviti). DVD originale imam samo filmove koji su mi prirasli srcu i koje sam već dosta puta pogledao...naravno nađe se neki uberloši film koji imam na DVD-u, ali to je zato jer je poseban na svoj način i to što ne dođe više od 3,5 $...

A još kad ubrojim tu stripove i knjige...mnogo toga ima
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Jan 2009, 16:46

ok, kada umrete, ostavite mi sve u nasljedstvo. :mrgreen: :finga: :finga: :finga: :chainsaw:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 25 Jan 2009, 16:49

john_constantine wrote:
John_Ryder wrote:slažem se s ashom
također. A i ja sam isto tako počeo skupljati samo dobre filmove za više gledanja... ionako imam nekoliko gluposti kao die hard kolekcija... A niti nemam više mjesta, pa radije stavljam trash horore, a ako hoću nešto specijalno kao doomsday ili death race, onda kupim. Sada kupujem samo stripove i knjige, to se mnogo više isplati.
:?: :?:

glupost :?: :?:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 25 Jan 2009, 16:51

A$H wrote:
john_constantine wrote:
John_Ryder wrote:slažem se s ashom
također. A i ja sam isto tako počeo skupljati samo dobre filmove za više gledanja... ionako imam nekoliko gluposti kao die hard kolekcija... A niti nemam više mjesta, pa radije stavljam trash horore, a ako hoću nešto specijalno kao doomsday ili death race, onda kupim. Sada kupujem samo stripove i knjige, to se mnogo više isplati.
:?: :?:

glupost :?: :?:
ma ta kolekcija su samo filmovi, nemaju nikakvih dodataka, nema niti poklopaca, nego je sve stisnuto unutra u kutiji. I još su to oni filmovi koji su se prodavali na kiosku... Ma ono, loša kvaliteta kao oni od slobodne dalmacije i slično.
Michel puši karu.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 25 Jan 2009, 17:14

Horora imam 777 a ostalog 205

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 25 Jan 2009, 17:42

trebao bi svako stavit popis filmova i onda to sve zbrojit da vidimo koliko zajedno imamo :o
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 25 Jan 2009, 20:08

Ghrall wrote:Horora imam 777...
steta sto nije 666 :lol:
-a to sto ash kaze da ce kad tad sve pogledat....al stvarno postoje ljudi koji konstantno nabavljaju nove filmove tek toliko da biflaju broj!!i mozda on i pogleda sve...ali taman kada sve pogleda opet ima 1000novih komada koje je skupljao dok je ovo pregledavao...shvacate?!tako da...opet kazem ako ti je nesto super da bi mogao 2 (i vise) puta gledat...to vrijedi imat...ostalo-U SMECE!!(bar kod mene)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 25 Jan 2009, 20:23

Freddy wrote:trebao bi svako stavit popis filmova i onda to sve zbrojit da vidimo koliko zajedno imamo :o
dobra ideja 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply