Članovi foruma: predstavite se

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 04 Aug 2007, 17:48

A$H wrote:
elrania wrote:
john_constantine wrote:Elrania Image
jel ja to naslucujem skori "elrania, marry me!" ? :mrgreen:
neusudi se radi metallicat :lol: :lol:
moš mislit, rješit će me se prvom prilikom :lol:
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 04 Aug 2007, 17:54

horrorfan wrote:njemacka'Baahh ne volim njemacku...
oo, nisam ni ja dok nisam provela tj dana setajuci se po njihovim muzejima i dvorcima
zavrsih na nekom srednjovjekovnom sajmu i skroz su simpaticni bili
jedan je uletio meni i frendici i pokusao zapocet razgovor, no nisam toliki ekspert u jeziku tak da ga je jedino docekao tup zbunjen pogled
al nauci se sve to jako brzo u zemlji gdje se govori doticni jezik...zavolih ga

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 04 Aug 2007, 17:59

bio sam...u njemackoj i dalje je bljak,,iako mi bratic zivi u munchenu.....

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 05 Aug 2007, 00:30

ma nemožeš za ni jednu zemlju reć bljak, dosta je ne sviđa mi se :D :wink:
Image

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 05 Aug 2007, 01:13

ma i to je istina al neke mi nisu lijepe..

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 05 Aug 2007, 10:51

Fidži me ne privlači od zemalja... :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Aug 2007, 16:44

Ajd da se i ja više predstavim...evo za početak i jedna slika...malo je starija...naime sada imam kraću kosu, ali to je u biti to...uz još možda dvije/tri kile gore hehehe :lol: :twisted:

Image

Ime: Ivica

Rođen: 25.06.1982. u Zagrebu.

Hobi: Crtanje s vremena na vrijeme, trčanje, filmovi, bilo da ih gledam bilo da ih snimam ili nešto drugo vezano uz film...i tako to.

Najdraži Film: Eh...jebi ga...ja sam uvijek neodlučan. Volim gotovo sve žanrove...krenuvši od akcije, SF-a, horrora, komedije, trileri itd...
Od naslova bih mogao izdvojiti sljedeće...Wild Bunch, Jaws, Exorcist, Aliens, Terminator 1 & 2, Mad Max 1 & 2, Dirty Harry, Dolar trilogy, Robocop, Predator, Indiana Jones I,II,III, Face Off, Hard target, The Killer, Hard Boiled, Blade I,II, Heat, Collateral, True Lies, Rambo trilogy, Sin City, Reservoir Dogs, Snatch, Lock Stock and..., The Great Escape, Once Upon a Time in the West, Leon, Star wars, Batman 1 & 2, Despredao, From Dusk till Dawn, Schindler's List, Fight Club, TimeCop, UniSol, Jurassic Park, Saving Private Ryan, Die Hard 1-4, The Fifth Element, Last Man Standing, Se7en, Conan The Barbarian, Midnight Run, Beverly Hills Cop, The Dirty Dozen, High Noon, The Getaway, Scarface...itd. A i ovo je samo kap u moru hehe...


Najdraži Glumci: Clint Eastwood, Robert De Niro, Chow Yun Fat, Bruce Willis, Charles Bronson, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Sylvester Stallone, John Wayne, Steve McQueen, Bruce Lee, Jean-Claude Van Damme, Lee Marvin, Jack Nicholson, Jason Statham, Kevin Costner, Denzel Washington, Kevin Bacon, Morgan Freeman, Tom Hanks, Jim Carrey, Adam Sandler...

Najdraže Glumice: Salma Hayek, Monica Bellucci, Jessica Alba, Halle Berry, Catherine Zeta-Jones...uglavnom nema ih baš puno hehehe...

Najdraži Redatelji: John Woo, Sergio Leone, Sam Peckinpah, Don Siegel, Michael Mann, James Cameron, Walter Hill, Robert Rodriguez, Brian de Palma, John McTiernan, Steven Spielberg, Luc Besson, Paul Verhoven, John Carpenter, Martin Brest, Tsui Hark, Wolfgang Petersen, Joel and Ethan Coen, Quentin Tarantino...

Serija: Od humorističnih sljedeće: Only Fools And Horses, Fawlty Towers, One Foot in the Grave, Mr. Bean, Operation: Good Guys, Red Dwarf, South Park, Futurama, The Job, The Office, Malcolm in the Middle, That '70s Show, 'Allo 'Allo!, Sledge Hammer, Spin City, Večernja škola: Povratak upisanih, Ali G Show...

A od dramskih, akcijskih i inih, sljedeće: 24, Deadwood, Prison Break, The X-Files, CSI: Crime Scene Investigations, Northern Exposure, NYPD Blue, Band of Brothers, Rescue Me, Dead Like Me, M*A*S*H, Star Trek...

Glazba: Manje više sve što mi je uhu ugodno, ali nekako mi je ipak najdraži zvuk električne gitare, a i Reggae mi je drag.

Najdraži band: Ima ih više...recimo ZZ Top, AC/DC, GNR, Creedence Clearwater Revival i tako to...

Najdraži stripovi: Punisher, Zagor, Hulk, Conan, Tarzan, Dylan Dog, Alan Ford...

Najdraža PC igra: Hitman 2 & 3 (4 nisam još igrao), Max Payne 1 & 2, COD 1 & 2, Half Life 1 & 2...

Najdraža knjiga: Laso kaubojski romani LOL :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Najdraži auto: 1969 Ford Mustang Mach 1 Special Edition - klikni

Najdraža boja: crna, crvena i plava

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 06 Aug 2007, 16:48

Dragonrage jebote izgledaš kao pravo akcijski heroj :-) Trebao si na glumu ići, pa onda u olivud :P

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Aug 2007, 16:49

HorrorHR wrote:Dragonrage jebote izgledaš kao pravo akcijski heroj :-) Trebao si na glumu ići, pa onda u olivud :P
ma koji holivud, neka ide u bugarsku snimati s jeanom claudeom van dameom. :D
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Aug 2007, 16:54

HorrorHR wrote:Dragonrage jebote izgledaš kao pravo akcijski heroj :-) Trebao si na glumu ići, pa onda u olivud :P
LOL...kaj je najbolje. to su mi već znali reći...hahaha...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Aug 2007, 17:00

oho, netko ne potrudio
Dragonrage wrote: Najdraži auto: 1969 Ford Mustang Mach 1 Special Edition - klikni
hura za usvojeni prijedlog o najdrazem autu :mrgreen:
btw, lijep izbor

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 06 Aug 2007, 17:01

HorrorHR wrote:Dragonrage jebote izgledaš kao pravo akcijski heroj :-) Trebao si na glumu ići, pa onda u olivud :P
ja ga vidim u nekoj armiji s beretkom na glavi...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Aug 2007, 17:04

elrania wrote:oho, netko ne potrudio
Dragonrage wrote: Najdraži auto: 1969 Ford Mustang Mach 1 Special Edition - klikni
hura za usvojeni prijedlog o najdrazem autu :mrgreen:
btw, lijep izbor
To mi je ono...auto iz snova...san koji se vjerojatno nikada neče ostvariti...iako nikad ne kaži nikad hehe...

elrania wrote:ja ga vidim u nekoj armiji s beretkom na glavi...
LOL...evo nešto najsličnije tome možeš vidjet i avataru hahaha :lol: :lol:

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 06 Aug 2007, 17:32

aj da ubijem dosadu

Rođen: u doba rakova, dan poslije dragonragea i dvije godine prije njega :lol:
Hobi: ovo zvuci kao pitanje s iskrice... :?
Najdraži Glumci: christian bale, benicio del toro, al pacino
Najdraži Redatelji: michael mann, stanley kubrick, tim burton, christopher nolan
Serija: viva la bam, jackass, bam's unholy union, wildboyz, dudesons
Najdraži band:three 6 mafia i cijeli hcp :roll:
Najdraža PC igra: manhunt, silent hill, resident evil, gta: vice city

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 06 Aug 2007, 17:36

AlabamaSmokeOne wrote:Hobi: ovo zvuci kao pitanje s iskrice... :?
znači upoznat si s time?
:lol: :lol: :lol: :wink:
Image

Post Reply