Stephen King's IT

Razgovori ugodni o horor temama
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Stephen King's IT

Post by jigsaw » 26 Apr 2007, 14:00

IT (1990)

http://imdb.com/title/tt0099864/

Image

Film je dobar.Iako u pola svoje radnje ne budi veliku zanimaciju svidio mi se.Sadržaj je dosta zanimljiv,to čudovište klaun ubija malu djecu,a oni koji prežive više ih ne dira dok ne ostare,dok ne budu tinejđeri,pa ih onda ponovno počne ubijati na razne načine.

Inace cudoviste se zove Pennywise, u prikazu Stephena Kinga, legende horrora.Uglavnom, zrtve su Eddie,Stanley,Beverly,Michael,Ben i William.I kako to biva u filmovima, samo jedna osoba prezivi,e,sada nitko nije prezivio.Citajuci knjigu od Stephena Kinga ''It'',jedan i drugi nastavak,mislim sve je to jedan nastavak,ali u knjizi jedan u dva.

Svidjela mi se knjiga, pa sam mislio da ce mi se svidjeti i film.No ipak u filmu je to malo gluplje i dosadnije nego u knjizi,no svagdje je tako.

Ali je ovo stvarno zabavan filmic i ne valja ga preskociti…

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 26 Apr 2007, 14:03

baš tako, svaki klinac je to gledao i imao traume. :lol: :lol: A to za knjigom, meni je mini serija puno bolja od knjige koja mi se nije baš dopala. Ima tu dobrih scena, ali odvratan mi je onaj "maloljetnički" seks u tunelu. :? I ono za paukova jaja...
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6282
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 26 Apr 2007, 23:02

"maloljetnički" seks u tunelu je stvarno bio jedini gaf (biće King tada bio maksimalno drogiran dok je to napisao :lol: ) u cijeloj knjizi koja je jedna od 5 najboljih koje sam u životu pročitao.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 26 Apr 2007, 23:08

gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 27 Apr 2007, 16:08

Freddy wrote:gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo


Nabavi mi seriju Freddys Nightmares i ja tebi nabavim IT.....
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Apr 2007, 16:08

Freddy wrote:gledo puno puta i pročito knige....odlično,ima ko film od vas,ja tražim al nema nigdje,a bilo bi mi jebeno imati taj film da se sjetim starih dana kada sam uživo
odlican film i knjiga .... a kako nema nigdje pa tu kod mene u svakoj videoteci :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 27 Apr 2007, 17:53

john_constantine wrote:baš tako, svaki klinac je to gledao i imao traume. :lol: :lol: A to za knjigom, meni je mini serija puno bolja od knjige koja mi se nije baš dopala. Ima tu dobrih scena, ali odvratan mi je onaj "maloljetnički" seks u tunelu. :? I ono za paukova jaja...
Ja nisam. Valjda jer nisam kužio ni kurca. A klaun mi je bio super a ne strašan. :D

Din Tah
Posts: 24
Joined: 01 Feb 2007, 15:01
Location: Sarajevo

Post by Din Tah » 27 Apr 2007, 20:38

Jedan od naj naj naj naj naj naj naj mlifova! Mislim da mi je to i najdrazi! Pogotov onaj dio kada ono dijete pusta papirni brodic i ostalo. :twisted:
Din Tah

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 28 Apr 2007, 11:12

imam freddy...al ak bi moro birat između it i freddy...onda freddy
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 28 Apr 2007, 11:27

Freddy wrote:imam freddy...al ak bi moro birat između it i freddy...onda freddy
nisam ni sumnjo.. :roll:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 28 Apr 2007, 20:37

pa meni i nije bio sex neki problem. jer kako pokazati da je nečije djetinjstvo izgubljeno i da se više nikada ne će vratiti. to je bio njihov prijelaz, u kojem zauvijek ostavljaju svoje djetinstvo iza sebe. jer king stalno stavlja takvu tematiku - pobjedu je moguće ostvariti i nad najvećim zlima, ali cijena je uvijek visoka

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Apr 2007, 13:58

Seks u tunelu? Uopće se toga ne sjećam, jebate kako ti od svih stvari to zapne kao falinga :)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6282
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 29 Apr 2007, 15:01

HorrorHR wrote:Seks u tunelu? Uopće se toga ne sjećam, jebate kako ti od svih stvari to zapne kao falinga :)
To ti nije bilo u filmu, samo u knjizi i to koliko se sjećam u drugom djelu (mislim na izdanje Algoritma)...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 29 Apr 2007, 18:04

hm. pa film je PG-13. sumnjam da bi bio da su stavili maloljetnički seks

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Apr 2007, 18:05

Hm, pa niti ne bi imao smisao u mini seriji. :wink:
Michel puši karu.

Post Reply