It Came From The West

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

It Came From The West

Post by Dragonrage » 29 Jun 2007, 17:54

Animirani zombije western koji izgleda presmiješno...ovo se definitivno mora pogledati... :D :D :D :D :D

It Came From The West - the first ever hand-puppet animated ZOMBIEWESTERN! Lot's of great blod, splat and gore. Soon to be released on DVD. Check out www.zombiewestern.com

SAJT

TRAILER 1
TRAILER 2

Image Image Image Image

Više saznajte ovdje...

FILMSKI NET
citat wrote:Opasnije od ljudskih zombija su samo lutke – zombiji, a od običnih 'neumrlih' lutaka gore su samo zombi-lutke sa Divljeg zapada. 17-minutni kratkiš 'It Came From the West' kruži po festivalima, stječe velika priznanja, a i kultne fanove. Nije ni čudno, film je histerično smiješan, a krvave lutke velika su posveta kralju svih morbidno duhovitih i gnjusnih horora - Raimijevom 'Evil Deadu'. Film Danca Tora Fruergaarda inspiriran je s vesternima Sergia Leonea i zombi filmovima Georgea Romera, a najviše sliči na horor komediju Petera Jacksona s upozoravajućim naslovom – 'Bad Taste'.
Inače imao je moj frend, koji je radio efekte na mom filmu je imao namjeru napraviti zombie western, samo u 3D verziji...zapravo, još uvijek ima tu ideju. Već je bio počeo i modelirati likove, interijer i eksterijere te neke rekvizite. Gl lik je trebao biti karikaturalni Clint Eastwood koji kolje zombije sa svoja dva gana. Brijem da će malo popizditi kad vidi ovo hehehehehe....
Last edited by Dragonrage on 02 Jul 2007, 09:59, edited 1 time in total.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Jun 2007, 20:23

Djeluje zabavno. Eh to po festivalima, čeka se valjda neki internal rip ;)

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 29 Jun 2007, 22:58

Da stavim ovaj film u popis komentiranih filmova?

Zapravo hoću. :wink:

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 29 Jun 2007, 23:08

stvarno izgleda smiješno!

:)
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 02 Jul 2007, 10:21

HorrorHR wrote:Djeluje zabavno. Eh to po festivalima, čeka se valjda neki internal rip ;)
Ma sigurno će se pojaviti i na you tubeu uskoro :wink: :wink: .
Vidjet ćemo za koji mjesec...
Inače kad smo već kod tih horror animiranih filmova...gledao sam ja prije par godina na animafestu u ZG jedan fenomenalan animirani film, rađen također animacijom lutaka. Nekog lika pogodi auto te on završi u bolnici, i skuži da tamo izvode pokuse na ljudima te ga ganjaju razna čudovišta i ludi doktori. Sjećam se šore sa štapovima i potjere sa bolničkim kolicima po hodnicima...fenomenalan crtić. Mislim daje te godine čak bio dobio i nagradu publike.

Film se zove Ward 13

http://www.ward13.com.au/
TRAILER

na žalost sam film ne mogu nigdje pronaći za pogledati...ali ima ga za skinuti na torrent sajtovima, jer i ja sam ga tako nabavio :wink: :D . A ne traje baš dugo...nekih 15 ak min...

Post Reply