Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Victor Crowley » 04 Apr 2013, 10:08

Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Salvador » 04 Apr 2013, 14:06

Victor Crowley wrote:Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)
Mene nije baš tako oduševio film. Ok film za jednom pogledati, a i ono skakutavo oko me je živciralo tokom filma.

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by popayy » 04 Apr 2013, 15:50

Salvador wrote:
Victor Crowley wrote:Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)
Mene nije baš tako oduševio film. Ok film za jednom pogledati, a i ono skakutavo oko me je živciralo tokom filma.
Pogledao ga i ja sinoć, skroz fora horror komedija. možda i najbolji clown hororac uopće. Ukoliko ste željni pogledati ok slešer s dozom humora, naprijed.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Salvador » 04 Apr 2013, 19:37

popayy wrote:
Salvador wrote:
Victor Crowley wrote:Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)
Mene nije baš tako oduševio film. Ok film za jednom pogledati, a i ono skakutavo oko me je živciralo tokom filma.
Pogledao ga i ja sinoć, skroz fora horror komedija. možda i najbolji clown hororac uopće. Ukoliko ste željni pogledati ok slešer s dozom humora, naprijed.
Najbolji clown horori su meni definitivno Clownhouse i Killer Klowns from Outer Space, a best of the best je It, ali to je mini serija pa se ne broji, aposlje bi mogao biti Stiches, mada mi nije nešto ko i ostatak filmova o klaunima. Baš šteta da nema više filmova o klaunima.

P.S.
Jeva čekam ovaj Gingerclown.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Victor Crowley » 04 Apr 2013, 21:25

Salvador wrote:
Victor Crowley wrote:Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)
Mene nije baš tako oduševio film. Ok film za jednom pogledati, a i ono skakutavo oko me je živciralo tokom filma.
Ono je bio nos :lol: A ne znam, konačno zabavan mi film s klaunovima, inače su mi uvijek loši, bar većinom. Ovi što si ti nabrojao su OK.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Salvador » 04 Apr 2013, 23:25

Victor Crowley wrote:
Salvador wrote:
Victor Crowley wrote:Stitches; ma baš dobar film. :D Još jedan odličan euro film, ovaj put se radi o klaunu koji želi osvetu. Zašto želi - pogledajte. Film je baš dobar. :)
Mene nije baš tako oduševio film. Ok film za jednom pogledati, a i ono skakutavo oko me je živciralo tokom filma.
Ono je bio nos :lol: A ne znam, konačno zabavan mi film s klaunovima, inače su mi uvijek loši, bar većinom. Ovi što si ti nabrojao su OK.
To stoji, ali mene nije tako oduševio. Prosjećan film, ali bolji od ostatka filmova s klaunima. Napisao sam da mi je iza ovih filmova što sam spomenuo, a to znači da dobro rangira kod mene, ali opet mi nije nešto posebno.

P.S.
Ono u vezi nosa hehe. Vidiš da sam i zaboravio da je to bio nos, a ne oko hehehehe. To je dovoljan znak da mi nije bio tako dobar, a užasno me je to nerviralo kod filma. E da nije bilo tog nosa, možda bi mi se i sviđao malo više. Pretjerali su s tim nosom.
Mogao bi biti i drugi nastavak.

User avatar
Michel
Posts: 11678
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 05 Apr 2013, 02:34

Körkarlen (1921) - jako dobar švedski horor iz silent ere. Prvo moram reći da sad znam otkuda ona najpoznatija scena iz Shininga. Razbijanje vratiju sa sjekirom. Kubrick kradljivac :zubifale: šalim se, volim Kubricka, ali vidi se očit utjecaj. Radi se o pijancima koji na staru godinu pričaju priču o tome ako netko zadnji od njih umre, da dolazi smrt po njega. Tako se i dogodi te dolazi smrt s kočijom :supz: odlična atmosfera, tragična priča jedne obitelji i smrt mu je pokazao kako se upropastio i postao ovisinik o alkoholu.
SpoilerShow
Na kraju se njegova žena ubije tako što popije otrov i govori mu "opraštam ti" :(
8========o/8==========o (8/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 05 Apr 2013, 23:03

The Burning (1981) - odličan :)
jeej za:makaze,režiju,glazbu,humor,max iskorišten potencijal okružja,ubojstva,napetost,likove i glavnog kulera, george constanzu 8)
SpoilerShow
scena sa kanuom :prayer: :shock:


evo mu 10/10
Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by HorrorHR » 05 Apr 2013, 23:07

hitman_4 wrote:The Burning (1981) - odličan :)
jeej za:makaze,režiju,glazbu,humor,max iskorišten potencijal okružja,ubojstva,napetost,likove i glavnog kulera, george constanzu 8)
SpoilerShow
scena sa kanuom :prayer: :shock:


evo mu 10/10
:rock: meni jedan od najdražih slashera ikad
http://www.horrorhr.com/the-burning-1981/

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 05 Apr 2013, 23:12

HorrorHR wrote:
hitman_4 wrote:The Burning (1981) - odličan :)
jeej za:makaze,režiju,glazbu,humor,max iskorišten potencijal okružja,ubojstva,napetost,likove i glavnog kulera, george constanzu 8)
SpoilerShow
scena sa kanuom :prayer: :shock:


evo mu 10/10
:rock: meni jedan od najdražih slashera ikad
http://www.horrorhr.com/the-burning-1981/
odlična recenzija :D
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11678
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 05 Apr 2013, 23:24

Yeeee, ima nas :supz:

Nema dražeg slashera, nema :partyman:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Malteras
Posts: 226
Joined: 24 Oct 2009, 15:03

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Malteras » 06 Apr 2013, 20:16

Let's Scare Jessica to Death (1971)- atmosfericno i konfuzno. Na momente se cinilo da bi moglo ispasti nesto dobro iz ovoga, ali nije. Gluma dosta losa... Ocjena 6/10
Martin (1976)- interesantan pokusaj drugacijeg prikazivanja vampirizma (ako ga je i bilo), ali ostalo je samo na tome- pokusaj... Ocjena 6/10

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Wheel Smith » 06 Apr 2013, 20:35

valentine 2001 - zabavan slasher odlična maska 7/10
:supz: :supz:

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 06 Apr 2013, 23:56

Maniac (1980) - bolesni svijet iz perspektive manijakalnog serijskog ubojice.neke scene su pre brutalne i uvjerljive,a dokumentaristički pristup samo pridonosi osjećaju straha i nelagode

remek djelo i jedan od boljih horrora

10/10
Last edited by hitman_4 on 07 Apr 2013, 00:35, edited 1 time in total.
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11678
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 06 Apr 2013, 23:58

Meni se nije baš svidio. Bio mi je dobar, sve to oko skalpova šokantno, ali nešto mi je falilo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply