Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Decadentor » 22 Nov 2012, 05:17

Tremors zabavan mozdak na pasu film :supz:
Image

User avatar
Malteras
Posts: 226
Joined: 24 Oct 2009, 15:03

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Malteras » 22 Nov 2012, 20:53

Cronos (1993)- simpaticna horor drama, na neuobicajen nacin se bavi tematikom, Ron Perlman glumom dominira :D Ocjena 6.5/10

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 23 Nov 2012, 04:20

Poltergeist II: The Other Side (1986) - nakon sjajnog prvoga dijela očekivao sam pa... ništa. Možda dobar nastavak, ali ovo je neopisivo loše. U sat i pol su unutra stavili neviđen broj gluposti. Čisti fantasy film. Ok, ima jedna odlična scena kad Steven
SpoilerShow
popije alkohol, a unutra crv i onda krene u sobu kad odjednom ispljune tog crva, ali sad je mnogo veći. Dobra scena.
al ostatak loš. Nepotrebno.

8==o/8==========o (2/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Asfodel » 23 Nov 2012, 19:05

Dorothy Mills - navučenih 7/10
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 24 Nov 2012, 04:48

Sinister (2012) - vrlo dobar i jezoviti horor. Jedan od najboljih u ovoj godini. Spora radnja, ali lijepo atmosferičan. Zanimljiv, pogotovo sve te snimke. Priča o demonu, tom poganskom bogu mi je odlično razrađena. Sve se polako saznaje o toj spodobi :D ima par odličnih jump scena gdje sam se pošteno usrao. Jedino oni duhovi su mi preobični. Al sam jako zadovoljan.

8=======-../8==========o (7.7/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by elrania » 24 Nov 2012, 08:49

Michel wrote: ima par odličnih jump scena gdje sam se pošteno usrao. Jedino oni duhovi su mi preobični. Al sam jako zadovoljan.
SpoilerShow
ono kad je mala na stolu me dosta scimalo, a gledam sve tak da lap na trbuh metnem. malo se skočilo :lol:
no, znaju me živcirati takve scene kad je sve sam na boo foru, aliiii ono s kosilicom kad kreće je bilo pak genijalno.
moram komentirati još da se dost lako skuži tko što radi. zadnjih 10ak min nisu bili previše (khm, uopće) otkrivajući, no prethodni filmići su solidno uzdrmali faktor neugodnosti.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by jigsaw » 24 Nov 2012, 12:37

Sinister je prvi film nakon dugo godina kojeg sam zagasio nakon sat vremena jer nisam imao više živaca gledati...usr'o sam se pošteno :lol: :kokicarenje: danas nastavljam

User avatar
mary
Posts: 51
Joined: 28 Feb 2012, 18:18

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by mary » 24 Nov 2012, 13:47

Michel wrote:The Nature of the Beast (1995) - dobar, pa čak dosta dobar movie sa genijalnim twistom. Odmah sam skužio
SpoilerShow
da je Roberts ubojica, a HenrikseN pljačkaš. Naravno, upraVo je suprotno na kraju :D al kako su nas nadmudrili. Zbilja odlično. I još si cijelo vrijeme mislim "gle predvidljivog filma"
odlične uloge. Roberts je ipak nešto bolji jer je imao po meni zahtjevniju ulogu, ali Henriksen je cool. Čak ima jedna teorija
SpoilerShow
da je Roberts vrag jer je preživio heroin, takav šut. Ne znam, možda ako gledamo simbolično.
mary, hvala na preporuci :wink:

8=======-o/8==========o (7.5/10)
Nema na cemu, drago mi je da si mu pruzio priliku, i da te nije razocarao. :wink:
Vjerovatno bi ti kraj bio jos zanimljiviji, da ja nisam spoilala da te na kraju ocekuje bomba, ali morala sam reci da bi probudila znatizelju :D

Sto se tice te teorije,
SpoilerShow
ne znam ni sama sto da mislim o njoj, kada sam mu vidjela ruku kako se pokazuje ispod onog lisca i zemlje, dozivjela sam blagi šok, a pricao je i s onim parom da je jednom prilikom prezivio i predoziranje heroinom, tako da lako je moguce, a i njegova recenica"You can't kill the devil, Jack" moze se protumaciti na razlicite nacine.

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Michel » 25 Nov 2012, 00:44

elrania wrote:
Michel wrote: ima par odličnih jump scena gdje sam se pošteno usrao. Jedino oni duhovi su mi preobični. Al sam jako zadovoljan.
SpoilerShow
ono kad je mala na stolu me dosta scimalo, a gledam sve tak da lap na trbuh metnem. malo se skočilo :lol:
no, znaju me živcirati takve scene kad je sve sam na boo foru, aliiii ono s kosilicom kad kreće je bilo pak genijalno.
moram komentirati još da se dost lako skuži tko što radi. zadnjih 10ak min nisu bili previše (khm, uopće) otkrivajući, no prethodni filmići su solidno uzdrmali faktor neugodnosti.
Meni je najveći cim bio
SpoilerShow
kad se penje na tavan i gleda onu djecu kako sjede i odjednom se samo pojavi glava od tog demona. Usro se ko grlica :lol: a i ta klinka na stolu. A i to je do kuta kamere. Tu je režiser odlično napravio posao.
I meni su inače te scene već viđene milijun puta pa sam navikao, ali kad se dobro napravi, onda samo daj :supz:

@mary

Ma i zaboravih na to, možda podsvjesno uplo kad sam pročitao, ali nisam razmišljao. Kraj je svejedno odličan :supz:
SpoilerShow
Da, ja bi ostao pri tome da se tu radi samo o simbolici jer u filmu nema ničeg nadnaravnog pa ostaje samo ta simbolika. I bolje je tako, malo se zamisliš nad tim.
Čitao sam da je Roberts tada bio na heroinu i kad je glumio onu scenu, da je autentična.

Evo komentara na to
SpoilerShow
I had read that Eric Roberts had a 'drug problem' and that he was all better now, but was he knee-deep in a heroin habit when he performed in this movie? Does anybody know? Because he really looked strung out; he shot up pretty realistically and seemed to really be 'gettin' off' when he first shoots in Jack's motel bathroom (I like that scene, because of the whacked out speech 'Dusty' gives about life, prison and man's emptiness)...does anyone else think that was a wild scene? And that it seems that Eric really was going through an addiction during the filming of this movie, he seems 'strung out' through-out the filming of it but as the consumate professional, he still got the job done, drug use or not, and still memorized (most of) his lines!
Any info on this would be appreciated, as well as what he was using/what he liked to shoot up (cocaine AND heroin 'speedballs', or just heroin?), when he kicked it and if it affected his work/ability to get hired while strung out, etc. -
Thanks!
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by jeba » 25 Nov 2012, 08:44

Sinister (2012) - zao film, vrlo solidna tematika, sviđa mi se... štoviše, jedan od bolji u zadnje vrijeme... mislim da bi ga svakako trebalo pogledat zato što ima ono nešto... uglavnom, preporuka onima koji su se dvoumili

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by copycat » 25 Nov 2012, 21:05

cockneys vs zombies
9/10

John_Ryder
Posts: 12274
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by John_Ryder » 25 Nov 2012, 22:06

The Ninth Gate - 8/10
Image

Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Asfodel » 26 Nov 2012, 17:14

Suor Omicidi/Killer Nun - neočekivano nešarmantno i nezabavno. Tu i tamo sijevne koja neloša scena.. 4/10
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Ghrall1
Posts: 234
Joined: 23 Oct 2011, 23:49

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Ghrall1 » 27 Nov 2012, 09:25

Sinister - Filmčina i pol! Da sam ga još sam gledao vjerojatno bi mi bio još jezovitiji. Ovak mi je bilo smiješno jer mi se cura u dosta navrata skoro usrala od straha :lol:

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by hitman_4 » 27 Nov 2012, 23:25

Cockneys vs Zombies (2012)

9/10
Image

Image

Image

Post Reply