Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 17 Mar 2017, 21:46

Kubo and the Two Strings- stop motion animirani film studia Laika (koji stoji iza filmova Coraline i paranorman). FIlm o dječaku sa jednim okom koji ima magične moći i na misiji je da....necu u detalje da ne spoilam. Film mi je bio jako dobar, žao da ga nisam u kino otisao pogledati no sto je tu je. Animacija odlična kao i audio dio. Priča je primjerena tonu filma i ne podilazi gledateljima. I ono najvažnije nema morbidnih glazbenih točaka....*cough... disney...cough*. UGL. svakako preporučam.
I may be an idiot, but i am no fool.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 18 Mar 2017, 23:33

Logan

drago mi je da sam ovo isao gledati u kino.

Uzivao i na kraju ostao tuzan. Lijep oprostaj od Jackmana kao wolverina.

Odlicno odglumljeno. Odlican film.

9/10

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Asfodel » 19 Mar 2017, 19:43

Tomorrowland - veselo i šareno djelce, nisam puno očekivala pa se nisam ni razočarala što nije ne znam što, ali je zadovoljavajuće za potratiti vrijeme dok ne postane poslije malo naporan, al ajd

Ah-ga-ssi/The Handmaiden - od ta tri dijela tijekom prvog sam imala "omg, svjedočim remek djelu" osjećaj i mislila sam da će se tako i razviti. Ali ne :cry: Sve više je išao putem prosječnosti. Priča, je li. Vizualno je predivan doživljaj, a nego kako

Cloud Atlas - zašto ja ovo nisam dosad gledala? Kakva pogreška. Nisam čitala knjigu, ali ova tri sata filma su bila taakva poslastica :tonqe: bez sekunde zamora. Maske i promjene su bile malo smiješne, dou. Uglavnom, ovo je za pamćenje.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 20 Mar 2017, 17:12

Naked lunch- ovo je jedan od onih filmova koji spada u kategoriju WTF sam to pogledao. Film se isplati pogledati, možda i više puta.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by boyko » 20 Mar 2017, 18:50

Officer Downe (2016) - totalno čudno djelce. čudna radnja, možda malo previše treš za moj ukus.
inaće redatelj je Shawn Crahan (Clown iz Slipknota)
4/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by hitman_4 » 28 Mar 2017, 18:03

Gazda - koja pizdarija od "dokumentarca", jbte pa Latinica je znala imati kontroverznije video priloge :zubifale: Index se opet osramotio

2/10
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2385
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Inferno » 29 Mar 2017, 00:39

Jurski Park 2(1997): - dosadno i nelogično do bola, puno lošiji od prvog dijela 5/10

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 30 Mar 2017, 08:07

Power rangers

hmm...nije loš, nije uopće loš :zubifale:

Čak i ima duh starih power rangersa, od humora, do blesavih scena.

A Rita je savršena!
Sviđa mi se kako su složili priču oko Rite.

Minusi su...
CGI, ne izgleda loše, ali barem malo praktičnih efekata bi mi uljepšalo dan, ipak su to power rangersi
Mogli su izvornu pjesmu staviti. Čini mi se da je ono verzija iz starog filma, ali barem su je stavili :rock:
i to je to :)

7/10

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by boyko » 03 Apr 2017, 22:52

Ghost in the Shell (2017) - zadovoljan sam. radnja je copy paste prvog animiranog dijela. očekival sam neke promjene u priči ali na moje iznenađenje nije ih bilo. i ono meni najvažnije, ubacili su oriđiđi soundtrack 8) bez njega mi to nebi bilo to. Scarlet je dobro odradila posao, pasala joj je ova uloga.
7,5/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 05 Apr 2017, 21:11

Teen Titans: The Judas Contract (2017)- najnoviji DC animirani film. Kada sam vidio najavu/trailer za ovo veselih se filmu jer sam očekivao da ce deathstroke biti glavni negativac. No nakon gledanja film je prosjek ocjena 6/10. Animacija je solidna, glasovi ok (iako odabir glumice za Raven-icu u ovom kao i prijašnjim filmovima je katastrofa), no priča je dobrim djelom reciklirana priča/saga iz teen titans serije. Sve u svemu film za jedno gledanje
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Inferno
Posts: 2385
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Inferno » 09 Apr 2017, 00:04

Jurski park nastavak 3(2001): - loš cgi, jedino valja fajt dva velika dinosaura na početku i scene u kavezu za ptičice. Scenario koma. Snimao pijanac Jozo sa handheld kamerom.
5/10

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Asfodel » 09 Apr 2017, 16:13

Gazda - ne znam kakvu sam gledala verziju, okrnjenu ili ne, ali korisno štivo apsolutno. S tehničke strane je skroman skroz.

The Love Witch (2016) - jebeš mi sve, gledajući slike i gifove na tumbleru jedva sam čekala da pogledam tu propuštenu starudiju, kadli ono nov novcat film :prayer: na tome im svaka čast. Osim tih tehničkih aspekata (koji su dovedeni do savršenstva i svršava se na njih) film nema neku ozbiljnu svrhu i namjerno je naivan i jako iskarikiran po točkama priče i glume.

Image
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Inferno
Posts: 2385
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Inferno » 15 Apr 2017, 18:43

Jurski Svijet(2015): -pa ono, nije loše. Film nije dosadan i ima puno scena atraktivne akcije i dinosaurskog fajta. Glumci dobri, jedino mi se nisu svidjele neke političke primjese u filmu.
7/10

User avatar
Michel
Posts: 11439
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

2016. SPECIJAL

Post by Michel » 16 Apr 2017, 18:28

I, Daniel Blake (2016) - najnoviji film Kena Loacha. Tipična njegova drama sa kritikom društva. Glumac koji glumi Blakea je odlično iznio ulogu, film priča o Danielu Blakeu, malo starijem muškarcu koji gubi posao i sad pokušava ići na burzu i muči se sa pisanjem životopisa uz svu današnju tehnologiju i pokraj toga brine o mladoj majci dvoje djece. Film nije težak koliko treba biti, ali poruka je jasna, i drago mi je da se još uvijek snimaju ovakvi filmovi.

8=======-..o/8==========o (7.7/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
maddjuro
Posts: 8324
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 17 Apr 2017, 21:54

Boyka: Undisputed /Undisputed 4- U četvrtome nastavku se Boyka (rus iz prijašnja dva filma) bori da "oslobodi" ženu protivnika koji se stradao kada se sa njime borio u ringu. Borbe su solidne; iako bi više volio da su stavili neku rusku glazbu umjesto američke pošto nema niti jednog amera u filmu, a radnja se odvija u Ukrajni. Priča je predvidljiva i ako ste pogledali trailer lako se da naslutiti sto ce se desiti. Meni je film bio dobar, pa tko voli neka izvoli.
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply