Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Sve o industriji, VHS, DVD, filmovi iz kućne radinosti itd.
Post Reply
olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 02 Nov 2015, 09:23

master and commander
obožavam ovaj film, i gledao sam ga tooliko puta.
Predivno snimljen, cijeli taj kaos, borba, prikazano savršeno
10/10

UHF
zabavan film sa Weird Al-om. Prati sve moguće klišeje kao i očekivano :)
6/10

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 04 Nov 2015, 02:40

The Martian (2015) -Imdb kaze 8.2, drama, sf, reko odlicno ocekujuci novi interstellar ili bar moon dobijem jebeno los pokusaj komedije. (mozda film i nije toliko los koliko su mi digle zivce odredjene stvari) Matt Damon ostaje sam na marsu i bori se za prezivljavanje, no ostaje cool, cool, najcool guy ikad times infinity :facepalm: Cijela posada NASA-e su jebeni debili ispali iz nekog teen ili modernog hypanog smeca tipa (divergent, maze runner, hunger games) i naravno svi imaju odican smisao za humor eheheh :facepalm: Svaki jebeni dijalog i naravnom mattov monolog su precool i svi su cool, bez obzira o situaciji.... neznam kako da ocjenim ovo...e moj Ridley Scotte



Victoria (2015) - Drama o Victoria-i, djevojci koja u Berlinu na partiju upoznaje 4 lika te se s njima upoznaje i krenu se druziti... Rad kamere je nesto izmedju birdmana i irreverible-a no stalno fokusiran na Victoriu, ne da snima samo nju, no uvjek snima dogadjaje oko nje. O radnji nezelim previse da ne spoilam, pa se prebacujemo na pluseve filma. Definitivno najbolja gluma koju sam vidio na filmu ikad! Glumcima su savrseno dodjeljene uloge i savrseno su odradjene, cijeli film vas prati osjecaj da je sve sto se dogadja stvarno te da ste zaista tamo medju njima. Od ponasanja likova, zamuckivanja, osobnosti, bas je sve savrseno pogodjeno, :supz: a minuta filma jednaka je minuti radnje. Jedini minus je sto je film razvucen 8/10 Definitivno pogledati!
Image

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 04 Nov 2015, 06:28

Burnt (2015) - još jedan u nizu simpatičnih filmova za pogledat s ženom.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 05 Nov 2015, 13:59

Decadentor wrote:The Martian (2015) -Imdb kaze 8.2, drama, sf, reko odlicno ocekujuci novi interstellar ili bar moon dobijem jebeno los pokusaj komedije. (mozda film i nije toliko los koliko su mi digle zivce odredjene stvari) Matt Damon ostaje sam na marsu i bori se za prezivljavanje, no ostaje cool, cool, najcool guy ikad times infinity :facepalm: Cijela posada NASA-e su jebeni debili ispali iz nekog teen ili modernog hypanog smeca tipa (divergent, maze runner, hunger games) i naravno svi imaju odican smisao za humor eheheh :facepalm: Svaki jebeni dijalog i naravnom mattov monolog su precool i svi su cool, bez obzira o situaciji.... neznam kako da ocjenim ovo...e moj Ridley Scotte
krivo očekivanje od filma.

Knjiga je super, baš uživancija :supz:
http://imgur.com/a/qCs9g

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 05 Nov 2015, 14:44

Ocekivao sam ozbiljan i dobar sf, ne odlican samo dobar. Sa tehnicke strane nije los, no svo tehniciranje kroz najkul kuliranje mi ne lezi nikako.
Image

John_Ryder
Posts: 12258
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by John_Ryder » 05 Nov 2015, 15:15

olio wrote:
Decadentor wrote:The Martian (2015) -Imdb kaze 8.2, drama, sf, reko odlicno ocekujuci novi interstellar ili bar moon dobijem jebeno los pokusaj komedije. (mozda film i nije toliko los koliko su mi digle zivce odredjene stvari) Matt Damon ostaje sam na marsu i bori se za prezivljavanje, no ostaje cool, cool, najcool guy ikad times infinity :facepalm: Cijela posada NASA-e su jebeni debili ispali iz nekog teen ili modernog hypanog smeca tipa (divergent, maze runner, hunger games) i naravno svi imaju odican smisao za humor eheheh :facepalm: Svaki jebeni dijalog i naravnom mattov monolog su precool i svi su cool, bez obzira o situaciji.... neznam kako da ocjenim ovo...e moj Ridley Scotte
krivo očekivanje od filma.

Knjiga je super, baš uživancija :supz:
http://imgur.com/a/qCs9g

pročitao i ja knjigu, genijalna je :supz: puno toga fali u filmu, no ništa kritičnog, morao bit trajat 4 sata da sve iz knjige bude sadržano. Najviše me zasmetao crnac umjesto indijca, čemu to?
Image

Image

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Ash_Williams » 06 Nov 2015, 00:06

Spectre

uživao sam u svakom trenutku, nastupi su fantastični, akcija je ludo uzbudljiva, specijalni efekti su neprimjetni, a drama je vrhunska.
kritičari koji se žale me mogu poljubit u guzicu.

5/5

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by jeba » 06 Nov 2015, 08:06

Knock, knock (2015) - još jedan u nizu filmova bez kojih se moglo.

User avatar
maddjuro
Posts: 8327
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 08 Nov 2015, 00:10

The martian- rekla ekipa da bi u kino, ja sam predložio novi film vin eurosuper 95-a "posljednji lovac na vještice"; ali većina je bila za ovo. Tako da sam u film ušao bez ikakvih specialnih očekivanja, ali sam čuo da ga mnogi hvale. Generalno mi je film bio ok; dio s matom je bio dobar, ali dobar toga je bilo donekle predvidljiv. Vizualno je film bio dobro odrađen, bar u 2d. Nije film za popljuvat, ali možda i je malo precjenjen (bio mi je bolji od interstelara i gravity-a)
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 08 Nov 2015, 00:29

maddjuro wrote:The martian- rekla ekipa da bi u kino, ja sam predložio novi film vin eurosuper 95-a "posljednji lovac na vještice"; ali većina je bila za ovo. Tako da sam u film ušao bez ikakvih specialnih očekivanja, ali sam čuo da ga mnogi hvale. Generalno mi je film bio ok; dio s matom je bio dobar, ali dobar toga je bilo donekle predvidljiv. Vizualno je film bio dobro odrađen, bar u 2d. Nije film za popljuvat, ali možda i je malo precjenjen (bio mi je bolji od interstelara i gravity-a)
Odbijam ovo i pomisliti :pasmater:
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8327
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by maddjuro » 08 Nov 2015, 22:05

interstellar, iako dobar i donekle znanstveno utemeljen ,film; doima se pretencioznim i osobno mi se nije dopao kao većini vas
I may be an idiot, but i am no fool.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by olio » 09 Nov 2015, 08:27

posljednji lovac na vještice

baš film za ekipu.
Blesavo. Vin kao najveća faca ikad, hvata
žene, hvata vještice, nosi velika oružja, vozi super aute.

Uživanje i zafrkancija, uz super CGI

Film nije za preporuku :zubifale:

6/10

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Victor Crowley » 09 Nov 2015, 09:55

Man Up - koje sranje od filma.

Shp86
Posts: 558
Joined: 08 Mar 2011, 15:34

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Shp86 » 11 Nov 2015, 15:39

Oslo, 31. august (2011) - vrlo dobar norveški film o liječenom ovisniku o heroinu, koji izlazi iz rehabilitacijskog centra na samo jedan dan kako bi posjetio prijatelje i curu i odradio intervju za posao. Međutim, po izlasku, ovisnosti odmah izlaze na površinu i kreće novi vrtlog istog. Ono što je najdojmljivije u filmu je percepcija čovjeka o životu, o razočaranjima i greškama koje je učinio i koje ne može ispraviti. Film je poprilično spor, s odličnim glavnim glumcem, pun dijaloga i razmišljanja, te ima odličnu melankoličnu glazbenu pozadinu. 7,5/10
It's in your nature to destroy yourselves...

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Koji ste non-horror zadnji gledali ?

Post by Decadentor » 12 Nov 2015, 02:41

The Water Diviner - Dosta dobra ratna drama o ocu koji trazi sinove poginule u ratu. Iako film ne nudi nista novo niti posebno, vizualno je jako dobar, od krajolika, do gradjevina i rusevina (turska), sve je mljac, prica sama po sebi nije losa no niti spektakularna, definitivno film za jedno gledanje. 7/10
Image

Post Reply