Feardot revival??

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Feardot revival??

Post by Paranoid » 26 Oct 2006, 23:39

Zanima me i vas muči pomalo kakva nostalgija, što kažete da opet oživimo Feardot za par mjeseci. Žao mi je što je došlo do par nesuglasica zbog kojih je morao biti ugašen. Dal imam podršku starih članova da opet oživimo Feardot, koji ovaj put nebi bio blog, nego bi radio stranicu. Normalno neću ništa raditi ako se stari članovi ne slažu, zato i pitam :)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 27 Oct 2006, 14:02

Hm nakon zadnjeg iskustva sam rekao sam sebi ništa od revivala... Nije sada više ni poanta toga problema, nego to što nemam previše tajma slobodnog, posebice vis-a-vis rada na horrorhr.com...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Oct 2006, 18:31

pa ako vrijedi moj glas, ne bi imao ništa protiv da se otvori filmska stranica. Čak ću i dati svoj movieworld (uz A$H - ovu suglasnost) za te potrebe ako treba. A za pisanje recenzija ili slike filmova mi nije problem.
Michel puši karu.

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 27 Oct 2006, 21:19

john_constantine wrote:pa ako vrijedi moj glas, ne bi imao ništa protiv da se otvori filmska stranica. Čak ću i dati svoj movieworld (uz A$H - ovu suglasnost) za te potrebe ako treba. A za pisanje recenzija ili slike filmova mi nije problem.
da, ja imam sad u zadnje vrijeme dosta posla pa ne stignem raditi dizajn i za to, al kad se primim toga napravit ću dobar dizajn, tako da sam mislio da to imamo na netu do kraja godine.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Oct 2006, 21:57

Nema problema. Makar moram priznati da nemam pojma o stvaranju dizajna, mogu samo predlagati ideje, skupljati slike i sve to. I sve što bude potrebno. Ako budeš što trebao, ja sam tu. :D
Michel puši karu.

Post Reply